Acer Iconia One 8 NT.L7DEE.004

7 hodin
Kapacita baterie
4600 mAh

• , zakoupeno v Alza.cz

• Nízká cena, za málo peněz, hodně muziky.
    • Snad jen výdrž baterie

Pro mé potřeby super.

• skoro vše ok
    • android 4.4, lepší by byl novější, kdyby šel upgrade

• , zakoupeno v KASA.cz

• V této cenové relaci, velmi dobrý produkt.Kupoval jsem ho pro neteř a absolutní spokojenost
    • zatím nic

Mohu doporučit...pro děti určitě!

Operační systém
Výdrž baterie
7 hodin
Kapacita baterie
4600 mAh

Iconia One 8 (B1-810-11L3) - Android 4.4 KitKat / Intel® Atom™ Processor Z3735G (Up to 1.83Ghz, Quad Core, 2MB L2 cache) / 1GB DDR3L / eMMC 16GB / 8" dotykový IPS WXGA 1280 x 800 / 802.11 bgn WLAN / kamery 0,3MP(front) + 5MP(back) / Baterie 4600mAH ( 7 hodin) / GPS / Bluetooth 4.0 / micro USB podporující OTG / micro SD (max 64GB) / barva Black

Operating system1, 2

Android 4.4 KitaKat®

Dimensions and weight1

• Dimensions: 130.25 (W) x 215.3 (D) x 8.5 (H) mm (5.13 x 8.48 x 0.33 inches)
  • Weight: 0.34 kg (0.75 lbs.) with 1-cell battery pack

CPU and chipset1

Intel® Atom® processor Z3735G

Memory1, 3, 4

DDR3L memory support: • DDR3L 1 GB on-board system memory

Display 8.0" display with IPS (In-Plane Switching) technology, HD 1280 x 800 resolution, high-brightness, LED-backlit TFT LCD with integrated multi-touch, supporting 10-finger touch • Wide-viewing angle, Mercury free, environment friendly

Audio

High-definition audio support Two built-in stereo speakers

Built-in microphone

• 2-pin 10 W AC adapter
  • 2-pin 7 W AC adapter

Battery

• 17 Wh 4600 mAh 3.7 V 1-cell Li-ion battery pack
  • Battery life up to 7.5 hours (based on video playback test results)

Input and control

Control Keys

• Power button
  • Volume up, volume down

Input and output

Micro USB 2.0 port, supports OTG microSD card up to 64 GB (SDHC compatible, exFAT compatible) 3.5 mm headphone/speaker jack, supporting headsets with built-in microphone

Sensors

RoHS compliance

SMT green process

WEEE compliance

Warranty

One-year International Travelers Warranty (ITW)

Others

Android SW

• Acer Portal (Acer BYOC™)
  • Google Mobile Services (except China region)
  • Life Widgets
  • Touch WakeApp

1. Specifications vary depending on model. 2. Weight may vary depending on product conf.

• , zakoupeno v Alza.cz

• Nízká cena, za málo peněz, hodně muziky.
    • Snad jen výdrž baterie

Pro mé potřeby super.

• skoro vše ok
    • android 4.4, lepší by byl novější, kdyby šel upgrade

• Vše již bylo řečeno
    • Použitá verze Androidu 4.4.4 umožňuje využití uživatelských účtů, kromě vlastníka, více uživateli. Ale všem ostatním uživatelům kromě vlastníka je z bezpečnostních důvodů zamezen přístup k externí paměťvé SD kartě. Dle podpory ACERu se jedná o vlastnost OS v. 4.4.4.

Pro jednoho uživatele dobrá volba.

• zatím nic

Mohu doporučit...pro děti určitě!

• 8 displej
    • Lehký
    • 2988 alza+ pouzdro
    • Možná trošku ta baterie,oproti A1-810

Měla jsem předtím a1-810, bohužel upadl a za 4 dny odešel. Ten se mi zdál bytelnejsi Jinak byl naprosto perfektní měl dle mého názoru i delší výdrž baterie,i když kapacitu mají stejnou.Tento má nepatrně menší výdrž. Vzala jsem ho,protože jsem hledala,podobnou alternativu a jsem spokojena.Jsou tam jen nepatrné rozdíly.Jinak ho mám na internet,filmy,videa a nějakou tu hru a na to plně dostačuje.

• -16 GB
    • -8 palců
    • -rozliseni 1280x840
    • -velka vydrz baterie
    • -super fotak
    • -bouzel jen 1 RAM

Super tablet za super cenu -_-.

• , zakoupeno v KASA.cz

• Cena/výkon 3300 včetně neoprénového pouzdra ..
    • Tablet je svižný i po aktualizaci systému.
    • Osvědčená značka
    • Vzhled je slušný, drží se dobře.
    • viz. shrnutí
    • Lehké povrzávání zadního krytu.

Tablet je pro běžného uživatele plně dostačující.

Baterie je z 20% na 100% nabitá tak za 2,5 hodiny, což hodnotím jako dobré.

Při rozumném ztlumení jasu a běžném využití vydrží tablet na jedno nabití tak 6-7 hodin.

Zahřívání při zatížení je malé. Normálně skoro vůbec.

Zatím jsem spustil všechny hry více méně bez problémů.

Pokud chcete tablet na nejnovější hry, tak zvažte, zda 1 GB RAM není málo. Jinak super.

po 10 dnech užívání lehké povrzávání v jedné části zadního krytu. Nic hroznýho to ale zatím není :-).

Zvuk je spíš normální až slabší. Foťák, jsem moc nevyužíval, ale zdá se jakš takš v pohodě.

K tabletu bylo neoprénové pouzdro gogen. Je trochu širší, ale jako dárek dobrý :-)

TABLET DOPORUČUJI

• , zakoupeno v KASA.cz

• ideální kompromis mezi 7" (dobrý do kapsy, ale uhlopříčka už je malá) a 10" (dostatečná uhlopříčka, ale tak na doma a ne na tahání někam s sebou)
    • ideální cena, kterou jsem byl za android zařízení ochoten dát (ponížená o slevový kupon od RWE)
    • jasný displej
    • celkem slušná výdrž baterie (ale děti jí dokáží vysát velmi brzy)
    • nižší rozlišení, které ale u 8" displeje není nakonec tak zlé, ale pokud porovnáte s FHD, tak už se vám tolik líbit nebude
    • 1GB paměti RAM, který se v systému tváří jen jako cca 920 MB a při běhu systému je volných jen něco kolem 450 MB (naštěstí pro mé účely dostatečné)
    • úložiště má taky o cca 2-3 GB méně než jsem viděl jinde, oddíl recovery zde zabírá opravdu hodně místa
    • tiché reproduktory

Záleží na osobních preferencích a požadavcích. Mně bylo jasné, že o tento tablet přijdu v zápětí, co ho donesu domů. Děti ho prostě zaberou. A tak se taky stalo. Proto jsem volil android (který dle mě nabízí více jednoduchých aplikací a je určen především pro zábavu a konzumaci obsahu než pro jeho vytváření), jinak já bych osobně volil raději windows. Tablet používám jako okamžitý přístup k mailu, internetovým stránkám, internetbankingu a obchodní platformě. K tomu je plně dostatečný a jsem s ním nadmíru spokojen za 2.799,- Kč (včetně neoprenového pouzdra a trička zdarma od prodejce). Zaseknutí , či samovolný restart jsem zatím nezaznamenal a vše běží opravdu plynule. Ač jsem díky různým diskuzím z minula měl vůči značce ACER averzi, tak se zdá vše v pořádku. A co mě teda opravdu hodně pozitivně překvapilo, že se GPS chytne i v interiéru. Možná je to standard, ale u mého telefonu na toto zvyklý nejsem. Ale zase je tu mínus, i přes tetno klad se na mapě ukážu s cca 100m nepřesností. Takže jo, jen se ptám, proč na tuzemském trhu není k dispozici již od nového roku zmiňovaná verze z androidem lollipop a hustším systémem dotykové vrstvy, kdy jde pro kreslení použít údajně i obyčejná tužka?

• , zakoupeno v KASA.cz

• cena za poměrně dost muziky
    • chybí NCF, ale to už by byla jiná cenová relace

zkušenosti s totožným tabletem u příbuzného
    neseká se, dobrá výdrž baterie, připojení nepadá
    příznivá cena, v nabádce je originální pouzdro
    pokud nevyžadujete tablet s NCF, tak je to správná volba

• , zakoupeno v KASA.cz

Dobrý tablet za skvělou cenu.