Acer Iconia Tab A100 XE.H6REN.018

Windows 7
    Typ procesoru
    nVIDIA Tegra 2
    410 g

Ať už surfujete na webu, sledujete multimédia či sociální sítě anebo potřebujete pracovat i po pracovní době, nový tablet Acer ICONIA TAB A100 nabízí bezkonkurenční přenosnost spolu s nejvyšším výkonem, a posouvá tedy mobilní zážitek na vyšší úroveň. ICONIA TAB A100 se 7" displejem a hmotností pouhých 410 g je elegantní a kompaktní tablet, který pohodlně udržíte jen v jedné ruce. Je tak kompaktní, že se vejde do kapsy nebo tašky, a můžete si tak nosit svůj online svět s sebou kamkoli.

Tablet ICONIA TAB A100 je vybaven nejnovější verzí operačního systému Android 3.2 s neobyčejně inteligentním režimem zlepšení kompatibility pro aplikace s pevnou velikostí okna. Budete tedy moci používat tisíce aplikací na Android Market, které se dokonale zobrazí na 7“ displeji. Další zlepšení, které přináší Android 3.2, představuje plnou podporu paměťových karet microSD, k nimž lze nyní získat přístup z osobního počítače prostřednictvím rozhraní USB.

Největší předností tabletu je jeho kompaktní velikost ve spojení s vysokým výkonem. Acer ICONIA TAB A100, který je vybaven dvoujádrovým procesorem NVIDIA® Tegra™ 2, nabízí stejně vysoký výkon jako 10” tablety řady Acer ICONIA TAB. Na 7” displeji (1024x600) tabletu s plně dotykovým ovládáním můžete sledovat filmy, číst knihy, surfovat na webu s podporou Flash 10.3 a především hrát špičkové arkádové hry i náročné online 3D hry. Navíc si můžete vychutnat filmy na velké televizní obrazovce díky podpoře vysokému rozlišení 1080p a rozhraní HDMI out. Díky technologii Dolby Mobile vám tablet Acer ICONIA TAB A100 nabídne i výjimečný zvuk.

Kromě funkcí pro vynikající zábavu je tablet ICONIA TAB A100 vybaven 5MP zadní kamerou s automatickým zaostřováním, která umožňuje zachytit nejlepší okamžiky vašeho života ve vysokém rozlišení či videa v rozlišení 720p a odeslat je do sociálních sítí, a dále 2MP přední kamerou pro chatování s přáteli.

S tabletem ICONIA TAB A100 je organizace denního programu hračka. Vše, co potřebujete, najdete v Denním plánovači Acer. Stačí tedy jediný pohled, abyste získali přehled o tom, co máte na programu, o obdržených e-mailech, nejnovějších zprávách i o počasí. Je tedy mnohem snadnější a rychlejší získat veškeré potřebné informace.
    Acer ICONIA TAB A100 se vyznačuje módním modrým krytem a nápadným vzorem. Od počátku října bude nabídka rozšířena o kryt ve skvělém odstínu Cherry red, který vnese pestré barvy do vašeho života.

Pokud chcete objevit mobilitu v té nejlepší podobě, vyzkoušejte ICONIA TAB A100!

Technické parametry:
    * Iconia Tab A100 (VanGogh) - Android Honeycomb (EN/PL/CZ)
    * nVidia Tegra 250 Dual Core A9 (1.00 GHz)
    * RAM 1GB DDR2

• Krásný design
      • NVidia Tegra 2
      • Zabudovaná GPS
      • Nesmírně lehký
      • Dlouhá výdrž (kolem 6-ti až 8-mi hodinami)
      • Webkamera - 2 megapixely a Zadní kamera 5 megapixelů.
      • Bluetooth
      • 3G
      • Možnost SD karty
      • Přehrávání Videí je na jedničku
      • Na Youtube se občas dlouho načítá video na celé obrazovce

Tento produkt jsem si vybral, protože mě zaujal svou cenou, svými skvělými vlastnostmi a skvělou propracovaností. O tabletu jsem si nejdříve zjistil co nejvíc a poté jsem se podíval na videorecenze na Youtube. Tablet je na svou značku ACER velmi velmi levný, ale přitom skvěle zpracovaný.
      V balení je nabíjecí konektor EU k němu je i naše česká do naší zásuvky, redukci na klávesnici, pět příruček a přípojku na počítač.
      Tento tablet bych doporučoval především pro lidi co hledají levné značkové tablety s kvalitním propracováním.
      Určitě za ty peníze to na 100% stálo a určitě doporučuji.
      ViktorFP

• 4 krát jsem ho reklamoval nekupujte

nekupovat

• značka
      • bluetooth i USB
      • sledovací ůhly - ale aspon vam do nej nikdo necumi

skvelej tablet za nizkou cenu

• Display
      • GPS
      • Fotoaparát ( 5Mpx)
      • 1g ram
      • Rychlý, plynulý, neseká se.
      • Spousty možností a stažitelných programů
      • Horší pozorovací úhly, ale není to tak hrozné.
      • Slabší výdrž baterie, ale vystačí se s ní.
      • Jen mini usb ( dá se s tím ale poradit)

Chtěl jsem něco v této cenové zóně a aby to splňovalo mé požadavky. A tento tablet je splnil.
      Sice foťák jen slabých 5Mpx, ale na focení máme fotoaparáty. Slabší baterie, výdrž cca 5-6 hodin. Ale pro mě dostačující. V klidu si na tom pustíte film, přečtete knihu, pustíte hudbu, zahrajete nějakou tu hru. Na to přeci nepotřebuji 12 hodin baterii...od toho mám notebook či stolní počítač. Gps potěší. Programů co do toho jde stáhnout je opravdu mnoho a všelijakých dalších blbostí.
      Jako doplněk do na cesty, restaurace, ven či někam kam nepotřebujete vzít si počítač, vyhovující.
      Za málo peněz hodně "možností".'
      Doporučuji...

• TABLET ACER ICONIA a 100 JSEM DOSTALA K VANOCUM A JSEM SNIM MOC A MOC SPOKOJENA MA GPS NAVIGACI GORILLA GLASS DISPLEJ A DOBRE SKUSEBNOSTI ZE SERVISEM ACER ,VZDY REAGUJI NA DOTAZ A RYCHLE VYRIZUJOU REKLAMACE VREE DOPORUCUJI

• tablet me velmi skalamal prijde mi nerealne 2 reklamace a oboum nefunguje displej

zaujala e cena, ale tento tablet me velmi slamal

• Cena!!!!!!!!!!!!!!
      • Androd 3.2.1
      • Adobe flash player 11
      • Duben 2012 aktualizace android 4.0.1
      • Rozměry
      • Pozorovací uhly ale není to tak hrozné jak se všude tvrdí!!!
      • Dokud nebude aktualizace na android 4 tak si nepřipojíme nic přez přechodku micro USB na USB 2

Určitě bych šel opět do tohoto tabletu! Displej není až tak špatný ale poměr cena výkon je jednoznačný!!! + oficialní aktualizace na android 4 což většina tabletu z doby uvedení aceru už nebude mít kvůli parametrům!

• Acer
      • Nvidia tegra 2
      • Přesnost displeje
      • Oficální Android market (Google Play)
      • Android 3.1
      • Dolby mobile
      • adobe flash player 11
      • vrže mi okolo mikrofonu
      • horší pozorovací uhly
      • výdrž baterie

Je to skvělý tablet. Je to Acer takže se nemusíte bát toho že se vám sekna budete muset resetovat 2X zasebou. Rozhodně bych ho doporučil

• Značka

Tablet je mobilní metlou budoucnosti. I já jsem si musel pořídit „tabuli“, která nahradí velké mobilní zařízení. Sáhl jsem po nakousnutém jablku, přesněji po modelu iPad 2 16 GB v 3G provedení.

Jak si ale stojí s výrobky Acer? Tak ten bude nabízet 7palcový tablet Iconia Tab A100 a údajně bude připraven pro trh v USA již další týden.

Cenovka je výrobcem přiklepnuta na 300 dolarů, A100 poběží na OS Android Honeycomb, vychutnáte si rozlišení 1024 x 600 pixelů, oplývá grafickým čipem Nvidia Tegra 2 Dual-Core, 512 MB RAM, 8 GB flash pamětí, slotem pro microSD, WiFi, Bluetooth, můžete využít přední a zadní kameru a baterii, která vyprodukuje až 5 hodin provozu na jedno nabití.

• Cena, cena a cena, dle mého názoru jeden z nejlepších tabletů v této cenové hladině
      • Výhledově má vyjít aktualizace na Android 4
      • Kapacitní displej
      • Zajímavé zpracování
      • Originální pouzdro ve stylu iPad1
      • Přední a zadní kamera na rychlé poznámky
      • Při čtení a surfování není výdrž tak tragická, jak se v recenzích tvrdí, dá se s tím žít
      • GPS
      • Nízká hmotnost
      • Oficiální Android Market
      • Speciální konektor pro nabíjení (nemá microUSB nabíječku)
      • Pozorovací úhly, je to dobré v místech kdy nechcete, aby vám někdo koukal na displej, ale pohud hrajete hru, kde je třeba pohyb s tabletem, začne to vadit
      • Zpracování originálního pouzdra
      • Oproti Appstore pro zařízení Apple, je na Android marketu méně kvalitních aplikací pro tablety - například pro poznámky do PDF, není to ale chyba tohoto zařízení

I pokud ho porovnám s iPadem, je vzhledem k ceně velmi povedený. Rychlost dostatečná. Jediné co mi trochu vadí jsou pozorovací úhly, ale není to nic co bych vzhledem k ceně tabletu neodpustil. Zpracování originálního pouzdra by mohlo být určitě lepší - z rubu je folie, která přilne na tablet a pokud tablet vezmete, zvláštně šustí. Co mi však na pouzdru vadí nejvíce je to, že zakrývá asi 40% tlačítka home