Apple iPad 2 64GB WiFi 3G

Přidat recenzi

Průměr z 85 hodnocení.

• Ocenění produktuFinalista ProduktRoku 2011

Ipad - Apple - 9.7 palce - 64 GB - iOS - 1 GB - 1024 x 768 - Apple A5

Vylepšený tablet Apple iPad 2, který nabízí oproti předchozí verzi znatelnou porci výkonu k dobru a navíc tělo užší o celou 1/3. Doplněna byla také praktická dvojice webových... více »

Do obchodu na Office 1 CZ

11% (9)
7% (6)
7% (6)

Produkt získal ocenění

Nákupu iPhone jsem se bránil 3 roky, po zakoupení čtyřky jsem zjistil, jak je funkční, proto jsem po krátkém váhání skočil i do iPadu 2 a jsem spokojen a můžu vřele doporučit, předčil má očekávání. Zobrazit celou recenzi

Všechny recenze Apple iPad 2 64GB WiFi 3G

• Výborný produkt Applu
  • 64 GB úplně dostačující
  • Super kamera a fotoaparát
  • design
  • facetime nemá až tak vysokou kvalitu

Doporučuji všem. iPad jevýborný společník na cestování, do školy, ale i na pohodlí domova. Výborná zábava a aplikace.

Výdrž tabletu: Více než 8 hodin

Viditelnost displeje na slunci: Průměrná

www.hansgut.com

Přidáno: 7. srpna 2012

Dva měsíce s iPadem

Byť se zařízením již nějakou dobu pracuji tak z něho mám stále rozporuplné pocity. Nějak se nemohu smířit s jeho velikostí a absencí některých funkcionalit které by v 21. století měly být standard. Pořád si říkám, že kdyby měl iPad velikost 7” a podporoval přes bluetooth připojit nejen klávesnici ale i myš, byl by optimálním zařízením pro konzumaci obsahu v terénu a příležitostnou práci přes vzdálenou plochu. Na druhou stranu pokud jsem doma v křesle, tak díky velikosti se na něm dobře konzumuje obsah na internetu a sociálních sítí, skvěle se na něm čtou emaily a dokumenty a i psaní emailů na něm není problém. Opravdu velká je základna aplikací které jsou pro iPad dostupné a myslím si, že každý si ty svoje aplikace najde. Ať už se jedná o aplikace pro připojení ke vzdálené ploše, sociální sítě, práci s fotkami, hry nebo specializované aplikace. Pokud Vám tato recenze pomohla v rozhodování zda iPad 2 ano či ne nebo v rozhodování obecně zda tablet ano či ne, tak jsem rád. Osobně si ale stojím za názorem že pokud si chce někdo tablet, iPad 2 nevyjímaje, pořídit s tím že mu nahradí notebook tak si myslím že jste na omylu. Tablet je zařízení spíše primárně určené pro konzumaci obsahu než na jeho vytváření a takto je potřeba uvažovat i při jeho pořizování.

Celá recenze na www.hansgut.com
ZXCVB

začátečník

ZXCVB

Přidáno: 13. března 2012

• Všechno

Jednoznačně nejlepší tablet, od prvního okamžiku se s ním bezvadně pracuje, dlouho vydrží v provozu, je výkonný a krásný, není to žádný rozvrzaný plasťák. Ostatní výrobci budou Apple roky dohánět a pochybuji, že se jim to někdy podaří. Od odladěného HW po odladěný SW jde o výbornou věc, která mi plně nahradila notebook.
Pokud chcete tablet, jděte jednoznačně do iPadu, levné nepovedené kopie typu Galaxy Tab za to nestojí. iPad prostě funguje a dělá to, na co byl navržen. A dělá to dobře.

Lukáš

Lukáš

Přidáno: 24. února 2012

Recenze pro tento produkt a další elektroniku najdete na www.neutron.tode.cz a pokud nám chcete pomoci i vy přidejte nějakou recenzi na nějakou elektroniku se kterou máte zkušenost... Děkujeme!

Dominik Pospisil

Dominik Pospisil

Přidáno: 21. února 2012

• Apple přišel s revolucí, ostatní se ho snaží napodobit, třeba ho i časem předčí, zatím ale není konkurence.
  • Cena je samozřejmě vyšší, ale pokud víte, na co ho použít, kupte!
  • Doporučuji pro: filmy na cesty, psaní zápisku (škola, porady), rychlé odpovědi na maily, brouzdání po netu, SMS(do iPhone, Mac, iPad).....
  • Zažité klišé, že nelze tvořit... určitě jde... poloprofesionální úprava videí (iMovie), prezentace (pages) a mnoho dalšího :) někdy je práce pohodlnější než na Pc !!!
  • FLASH ??? - tato firma už odstoupila do vývoje pro mobilní zařízení (vše v budoucnu půjde přes HTML5) - Jobs věděl, proč říkal, že "flash největší zlo"
  • zadní kamera je opravdu jen na zachycení například nějakého textu (supr jsou free app, které Vám nahradí scenner, popř. placené app, které Vám přenesou fotku do txt....
  • CENA - na druhou stranu... za kvalitní a promyšlené věci se musí připlatit
  • kupte si tablet za 1500 Kč - znechutíte si tablety jako celek

Kupujte jen, když víte - proč koupit :) stojí to za to :)

lvicek500

lvicek500

Přidáno: 13. února 2012

• Suprovej přistroj:)
  • 64GB
  • Kamera (ale to už je skoro klasika)

Prostě uplně úžasný. :)

www.produktroku.cz

Přidáno: 25. ledna 2012

Finalista ProduktRoku 2011

Finalista soutěže ProduktRoku 2011, která vyhlašuje nejpopulárnější produkty podle preferencí spotřebitelů.

Celá recenze na www.produktroku.cz
  • Ano

erecenzie.eu

Přidáno: 22. ledna 2012

Apple iPad 2

Musíte si totiž uvedomiť, že iPad 2 nie je zariadenie stvorené na tvorbu obsahu, ale na jeho “konzumáciu”. iPad vám dokáže v oblastiach, ako je sledovanie videa, čítanie blogov či spravodajských webov, prezeranie Facebooku či Twitteru, hranie hier či prezeranie interaktívnych časopisov a magazínov ponúknuť komfort absolútne neporovnateľný s bežným počítačom. Mnohí ľudia tvrdia, že iPadom 2 svoj počítač či notebook nenahradíte, podľa mňa to však nie je úplne pravda. Ak sa totiž zamyslíte nad tým, k čomu sú počítače 90% ľudstva, zistíte, že ide práve o činnosti, v ktorých iPad 2 jednoznačne vyniká.

Celá recenze na erecenzie.eu
Jan Perník

Jan Perník

Přidáno: 11. ledna 2012

V podstatě mi nahradil laptop, ale doporučuju spíše tuto verzi s nejvyšší kapacitou, menší by vám nemusela stačit. Rozhodně doporučuju!

Přidáno: 7. ledna 2012

Kvalitni produkt

www.recenze.pinkr...

Přidáno: 1. prosince 2011

Top 15 aplikací pro iOS 5

Přehled aplikací, které Vám nesmí uniknout.

Celá recenze na www.recenze.pinkr...
Ověřený zákazník GSMTelefony.cz

Morgan

Přidáno: 21. listopadu 2011

(Upraveno 21. listopadu 2011)

Zakoupeno v GSMTelefony.cz

• Výkon, kvalita zpracování, miniaturní provedení a nízká váha a cena - alespoň s ním nebudu potkávat tolik lidí...
  • Zatím o ničem nevím, čekal jsem problémy při přechodu na iOS 5.01 a vše proběhlo naprosto v klidu. Baterie vydrží překvapivě mnoho...

Ověřený zákazník iStyle CZ

Přidáno: 18. listopadu 2011

Zakoupeno v iStyle CZ

• Asi nemá smysl psát výhody, všem je jsou známé. Mám také iPad 1 a šel jsem jen do novější verze. Používám oba.
  • Nemám výhrady. Jen mne zlobí přehlávání Flashe.

Koupil jsem si to největší (výbavou) co bylo v nabídce. Nepotřebuji vše, ale plně oceňuji možnost instalace karty na spojení s internetem i mimo dosah WIFI. Doporučuji iPad všem skromným uživatelům.

pocitace.nej-rece...

Přidáno: 14. listopadu 2011

Recenze Apple iPad 2 - evoluce úspěšného tabletu

Firma Apple vydala druhou generaci svého revolučního tabletu iPad. Multimediální tablet Apple iPad 2 byl oficiálně představen v průběhu března 2010 a oproti svému předchůdci nabízí mnohá vylepšení...

Celá recenze na pocitace.nej-rece...
Ověřený zákazník GSMTelefony.cz

Miroslav Kučera

Přidáno: 1. listopadu 2011

Zakoupeno v GSMTelefony.cz

• Perfektní přístroj

Vynikající zařízení, již jsem se s ním seznámil dříve a jsem nadšený.
Možná vyšší cena - přesto velmi dobrý poměr cena/výkon.

www.svethardware.cz

Přidáno: 31. října 2011

Apple iPad 2: stále králem tabletů?

Není to zas tak dávno, kdy Apple představil ten „přerostlý“ iPhone, kterému se konkurence potutelně smála. Jenže dnes je situace zcela obrácená, iPad nekompromisně ovládá trh a pomalu se stává synonymem slova tablet.

Celá recenze na www.svethardware.cz
Ověřený zákazník Aukro.cz

Robert

Přidáno: 21. října 2011

Zakoupeno v Aukro.cz

• Perfektní hračka i každodenní potřeba. Vše perfektní, jak jsem očekával. Kdo ještě nevyzkoušel, ať tak učiní !
  • Nedá se nic vytknout

Funguje bezvadně ! Úžasná věc ! Díky Steeve !

Ověřený zákazník Aukro.cz

Přidáno: 10. října 2011

Zakoupeno v Aukro.cz

• NIC
  • KOMUNIKACE, AŽ PO NEDODÁNÍ ZBOŽÍ

ihned jsem zboží zaplatila, ale bohužel prodejce se již neozývá!

Ověřený zákazník iStyle CZ

Jiří Javora

Přidáno: 5. října 2011

Zakoupeno v iStyle CZ

• Vynikající výrobek, perfektní dílenské zpracování....
  • Žádná jsem zatím neobjevil.

Určitě doporučuji všem fandům firmy Apple, ale i ostatním uživatelům tabletů.

Latrell Walker

Přidáno: 31. srpna 2011

Zakoupeno v Sunnysoft.cz

• Všešchny inzerované parametry splňuje
  • nevím

Pro prezentaci firmy na kvalitním a skladném zařízení vhodném pro transport

www.mobilzin.cz

Přidáno: 4. srpna 2011

Apple iPad 2 Wi-Fi + 3G 64GB - Podrobný přehled technických parametrů

Kromě technických specifikací u nás naleznete i obsáhlý slovníček s vysvětlením odborných pojmů, odkazy na další recenze, fotky a videa...

Celá recenze na www.mobilzin.cz
Ověřený zákazník slevomobil

Miloslav Jáchym

Přidáno: 29. července 2011

Zakoupeno v slevomobil

• vhodné na cesty, skladné

je praktický a vyhovuje

Vlada

Vlada

Přidáno: 30. června 2011

• Absence jakéhokoliv návodu k použití. Že je návod na internetu se může člověk dovtípit, ale jak se na internet rychle dostat, již není tak snadné. Že se prohlížeč jmenuje Safari mne chvíli trvalo. Rovněž sehnání Reader pro nastudování navodu z internetu jsem ihned nezvládl - musel jsem s potížemi na klasické PC(byl jsem na návštěvě, kde nebyl PC).
  • Pro osobu znalou pouze Windows a Linux by se návod skutečně hodil. Ne všichni znají zřejmě předchozí verse Ipadu

Mslím, že výrobek za 19 000 Kč by mohl mít alespoň nějaký stručný návod, nebo CD.

www.iphonetips.cz

Přidáno: 19. dubna 2011

Týden s iPad 2: zkušenosti s novým tabletem od Apple

Jak určitě víte, v pátek 25.3. odstartoval prodej iPadu 2 v ČR. Do redakce také jeden kousek dorazil, konkrétně 16GB model s 3G. Přečtěte si náš týdenní test iPadu 2, ve kterém jsme vyzkoušeli řadu aplikací, výdrž na baterie, vychytaný Smart Cover, nebo si třeba pohráli s AirPlay a domácím stereem.

Celá recenze na www.iphonetips.cz

video.ihned.cz

Přidáno: 29. března 2011

Testovali jsme za vás iPad 2. Fronty stojí za to, novinka je lepší než její předchůdce | Video.iHNed.cz

Ve srovnání s původním iPadem je novinka jednoznačně lepší. Jedinou výtku si zaslouží kvalita obou kamer. Nízké rozlišení je krutá daň za štíhlé rozměry. Lepší vnitřní vybavení, dvoujádrový procesor a výkonný grafický čip, si užijeme až později, aplikace zatím vyšší výkon neumí příliš využít.

Celá recenze na video.ihned.cz

topaplikace.cz

Přidáno: 24. března 2011

Výdrž baterie iPad 2 vs iPad

Testy porovnávající výdrž baterie iPadu 2 s předchozí verzí tabletu.

Celá recenze na topaplikace.cz

www.youtube.com

iPad 2 - Smart Cover

S novým iPadem přichází i nový revoluční kryt - Smart Cover

www.youtube.com

iPad 2 Official Introduction Video

Oficiální video k představení iPadu 2.

smartmania.mobilm...

Přidáno: 10. března 2011

Apple představil iPad 2 s dual-core procesorem, gyroskopem, kamerou a menšími rozměry (preview) - SmartMania.cz

Na 2. března si Apple naplánoval představení nového tabletu iPad 2, který nabídne celou řadu zajímavých vylepšení. iPad 2 dostal dvoujádrový procesor A5, snížila se tloušťka a hmotnost, přibyla dvojice kamer a nezapomnělo se ani na gyroskop. Kromě černé verze se premiéry dočkala i bílá varianta. V USA se iPad 2 začne prodávat 11. března, od 25. března pak bude dostupný v dalších zemích včetně České republiky.

Celá recenze na smartmania.mobilm...
Macintosh

Macintosh

Přidáno: 5. března 2012

(Upraveno 5. března 2012)

• vše

Co dodat, prostě k nepoužití

Klara Rege

Klara Rege

Přidáno: 15. prosince 2011

• hlavně na i-net

Prodám nový 2 měsíční IPAD 2, 3G, 32GB, černý+micro SIM s internetem zdarma do 20. 1. 2012+pouzdro+doklad o zaplacení-koupený v ČR v kamenní prodejně v iStyle (záruka 22měsíců). Není "jako" nový ale je nový:) Osobní odběr: Ostrava Cena 13.700,- Kč + dohoda možná e-mail: prodej2ipad2@gmal.com

mobilizujeme.cz

Přidáno: 28. května 2011

Apple iPad 2 - recenze nástupce krále tabletů

Apple iPad 2 navazuje na velmi populární iPad první generace, který před rokem definoval zcela novou kategorii produktů – tablety. V redakčním testu se zaměříme nejen na rozdíly oproti předchůdci, ale také na odlišnosti konkurenčních tabletů, kterých neustále přibývá.

Celá recenze na mobilizujeme.cz
Ověřený zákazník Sunnysoft.cz

Přidáno: 6. dubna 2011

Zakoupeno v Sunnysoft.cz

Kvalitní produkt zcela splňující mé požadavky a potřeby.