Apple iPad Mini 16GB Wi-Fi md531sl/a

10 hodin
Kapacita baterie
4490 mAh

• , zakoupeno v MEGATEL.CZ

• nadherny tablet-pořídila jsem si za odměnu za státníice a jsem moc spokojena :-)

• Zatím spokojenost s celkovou kvalitou tabletu

Koupil jsem tento iPad jako pomůcku pro výuku své autismem postižené pravnučky - pro množství dostupných programů pro tento účel je z mnoha přístrojů tohoto typu ten nejvhodnější, což už první zkušenosti s její výukou rozpoznávání písmen a číslic se plně potvrdilo.

• , zakoupeno v Alza.cz

4490 mAh

Ocenění

Produkt roku 2014 - Finalista

Apple iPad mini
Společnost Apple představuje nový iPad mini, který je menší než klasický iPad ale není v něm o nic míň. Přístroj přináší vše co je u výrobků iPad zvykem - krásnou obrazovku, rychlý a plynulý výkon, kamery FaceTime a iSight, tisíce skvělých aplikací a 10hodinovou výdrž.

Vysoce kvalitní displej
Vše co děláte s novým iPadem mini, děláte pomocí jeho displeje, a proto byla této části tabletu věnována maximální pozornost. S lepším displejem je i ovládání lepší. Rozlišení kvalitního multidotykového 7.9"  IPS displeje s LED podsvícením je slušných 1024 x 768 bodů, při 163 bodech na palec (ppi). Displej je navíc vybaven oleofobní povrchovou úprava, která je odolná proti otiskům prstů.

Prožijte ten výkon
Pro svižný chod tohoto přístroje byl vybrán výkonný dvoujádrový procesor Apple A5.  Tento výkonný a energeticky úsporný čip  se stará o to, aby vše probíhalo hladce a přirozeně. Od drobností jako přecházení mezi aplikacemi a listování stránkami až po velké věci jako úpravy fotek, sledování filmů nebo hraní her.

Bezdrátová multimediální domácnost
Využijte pokrokové technologie AirPlay pomocí, níž budete moci streamovat hudbu, fotky i videa z Vašeho iPadu do nejrůznějších domácích přístrojů s bezdrátovým připojením a touto zabudovanou funkcí. Přenos probíhá bezdrátově pomocí WiFi sítě a streamovat ta můžete film puštěný na mobilním přístroji, na velkou plochu obrazovky, přenášet hudbu do reproduktorů nebo například i tisknout na kompatibilní tiskárně. Jediný klik Vás bude dělit od rozeznění Vaší domácnosti oblíbenou hudbou, vytvoření filmového večera nebo presentaci fotografií.

Vysoce kvalitní kamera
Kvalitní 5ti megapixelová kamera iSight je vybavena senzorem se zadním osvětlením, který zachytí skvěle vypadající fotografie, jak za ostrého slunečního svitu, tak v přítmí intimního světla svíček. Kameře iSight nechybí ani vestavěná detekce obličejů, která automaticky vyrovnává zaostření a expozici až pro 10 tváří. Řekněte „sýr" a vytvořte skvělé rodinné foto. Zárukou kvalitních snímků není pouze senzor, ale také pokročilá optika zajišťující maximální kvalitu obrazu. Proto je využit objektiv s pěti prvky a světelností 2.4, který zachycuje světlo efektivně a produkuje celkově ostřejší obraz. Kamera iSight na novém iPadu mini umožní zachytit nepředvídatelné a veselé momenty také v pohybu a to hned ve vysokém HD rozlišení 1080p. Díky automatické stabilizaci videa bude záznam obrazu naprosto stabilní.

Klíčové vlastnosti
V případě tohoto modelu má uživatel k dispozici 16 GB interní paměti pro data a aplikace. Konektivita je zajištěna pomocí bezdrátových technologií WiFi (802.11a/b/g/n) a Bluetooth 4.0. V novém iPadu mini je využito vyspělé WiFi, která je až dvakrát rychlejší než v iPadu jakékoli předchozí generace. S dvoupásmovým (2,4 GHz a 5 GHz) WiFi 802.11n a podporou sdružování kanálů mohou rychlosti stahování dosahovat až teoretických 150 Mb/s. Nechybí ani nezbytné senzory akcelerometr, snímač okolního světla a tříosý gyroskop. Z konektorové výbavy je k dispozici konektor Lightning a 3.5 mm stereo sluchátkový minijack. Součástí je také samozřejmě reproduktorový systém a mikrofon. Vestavěná 16.3 Wh dobíjecí lithium-polymerová baterie umožní až 10 hodin surfování na internetu pomocí WiFi, sledování videa nebo poslechu hudby.

Rozměry nového iPadu mini jsou 200x 134.7 x 7.2 mm a hmotnost 308 g.

• Paměť
    • Přehledné nastavení
    • Velká klávesnice
    • Nemá blesk
    • Starší model

Ipad mini mám už asi 1 a půl roku a jsem s ním ohromně spokojen. Nikdy předtím jsem tablet neměl a hodně dlouho jsem si vybíral. Jediné mínus které má je asi cena jinak je vše naprosto perfektní pro mě je 16gb naprosto dostačující protože stahuji jen hry a hudbu mám na telefonu. Fotoaparát je pro mě taky dostačující protože nejsem nějak moc náročný fotgraf

• design
    • super hry
    • rychle se vybíjí když se používá cca2hodiny
    • když sem ho chtěl vybalit trvalo mi půl hodiny abych otevřel tu krabici
    • když se používá cca 1hodinku tak je trošku teplej

vyhrál jsem ho od olmíků ajedocela superrrr

• , zakoupeno v MEGATEL.CZ

• Zatím spokojenost s celkovou kvalitou tabletu

• design
    • jednoduchost
    • ios
    • obrazovka
    • hodně se ''ušmudlává'' zadní strana ipadu

Strašně se mi líbily snad všechny výrobky od Apple, včetně loga . K minulým vánocům jsem dostala iPod Shuffle, který má opravdu úžasnou výdrž a byla jsem spokojená, tak jsem se rozhodla pro další výrobek. Po čtení recenzí a zkoumání internetu jsem si koupila tento iPad mini. Mám ho už dva měsíce a stále nemám slov. Už když jsem ho poprvé rozbalila, vyrazil mi dech nádherný design a poté úžasná rychlost. (Oproti mému telefonu Huawei to je fakt jiná liga).
    Na iPadu dělám opravdu vše, notebook mi nonstop leží doma na stole a je mi prakticky k ničemu. Sice nejsem plnoletá a musím pracně šetřit, ale určitě si koupím také iPhone 5S nebo 6.

• Finalista soutěže ProduktRoku 2014, která vyhlašuje nejpopulárnější produkty podle preferencí spotřebitelů.

Zobrazit celou recenzi na www.produktroku.cz

• Nie je to prvý krát, čo sa špekuluje o ukončení výroby najmenšieho Apple iPad tabletu s prívlastkom mini. Podľa ázijskéh...

Zobrazit celou recenzi na digitalportal.sk

• výdrž baterie, kvalitní obraz, neseká se, užasný prostě
    • nenapadá mě nic

Koupila jsem ho dceři k narozeninám sice vysvědčení nebylo nic moc (4 trojky) 6. třída ale měla z něj radost a já taky je to opravdu kvalitní tablet měla jsem již 2 tablety a tenhle je nejlepší! KRISTÝNA

• , zakoupeno v Alza.cz

• 1