Asus EEE Pad Transformer TF700T-1B083A

Přidat recenzi

Průměr z 24 hodnocení.

Asus - 64 GB - 1920 x 1200 - nVIDIA Tegra 3 - GPS

Předváděcí kus, drobné oděrky, plná záruka. ASUS Transformer Pad Infinity je nástupcem verze Prime. Tablet má oproti svému předchúdci displej s rozlišením 1920x1200 bodů, pozměněnou kontrukci pro zlepšení příjmu GPS, Wifi a bluetooth (horní zadní část je... více »

V porovnání cen u tohoto produktu již není zařazen žádný obchod.

Vyhledat produkt ve fulltextu

Přidáno: 21. března 2013

• Super viditelnost na slunci
  • Čtyřjádrový procesor NVIDIA® Tegra® 3 s frekvencí 1,6 GHz
  • Operační paměť 1Gb
  • Celkem vykonný reproduktor, ikdyž je na zadní straně
  • Na klávesnici se dá pěkně psát
  • Možnost připojit USB (načte i 500Gb ext. disk)
  • Vnitřní paměť 64Gb
  • Pevné chycení do klávesnice/docku ( jak notebook, na sledování filmů super)
  • Pěkné fotky
  • Natáčení za jízdy velmi pěkné a ostré
  • S klávesnicí výdrž baterie
  • Dobíjení tabletu z klávesnice (tablet stále 100% dukud se nevyšťavý klávesnice
  • Kovové provedení
  • Kvalitní provedení tabletu i klávesnice
  • Tlačítka hlasitosti, zapnutí mohla být lépe přístupná (špatně se mačkají)
  • S klávesnicí váha
  • Slabší mikrofon
  • Audio výstup
  • Jeden reproduktor a ještě na zadní straně

Funkčnost a rychlost tabletu je suprová, nenašel jsem hru kterou by nezvládl, rychlé prostředí. Je to i výborný pomocník do školy/ práce, tablet obsahuje velmi dobré aplikace pro zápis. Díky USB snadný přenos dat. Jen cena tabletu je celkem vysoká, ale za tu cenu dostanete velmi vyladěný a spolehlivý stroj. Jsem rád, že jsem se pro něj rozhodl :-) a rozhodně můžu doporučit.

Kolik tabletů jste již měli? Dva

www.mobinfo.cz

Přidáno: 7. ledna 2013

Recenze Asus Transformer Pad Infinity | Mobinfo.cz

Hledáte tablet, na kterém můžete pohodlně psát? Poohlédněte se po tomto Asusu, špičkové zařízení s kovovou konstrukcí nabízí parádní displej a hlavně klávesnici s vlastním akumulátorem.

Celá recenze na www.mobinfo.cz

www.mobinfo.cz

Přidáno: 3. ledna 2013

Asus Transformer Pad Infinity | Mobinfo.cz

Rozčiluje vás hučící a topící notebook? Nebo vám chybí pohodlná klávesnice u vašeho tabletu? Asus má pro vás řešení – svižný tablet s klávesnicí a dalším akumulátorem. Bez nabíjení snadno přežijete až 15 hodin! Za kvalitní přístroj je potřeba žádně zaplatit.

Celá recenze na www.mobinfo.cz

Přidáno: 1. ledna 2013

• Výborný obraz.. skvělé barvy a pozorovací úhly..
  • Dokonalý na sledování filmů..
  • Výkon naprosto dostatečný.. veškeré hry, s přehledem zvládá
  • Na klávesnici se píše poměrně dobře vzhledem k její velikosti, jen si chvilku budete zvykat...
  • Bál jsem se, že po naklonění se bude převažovat, ale drží opravdu dobře a i celkové zpracování působí velice kvalitně.
  • Klávesnice zároveň slouží jako kryt displeje a stojan... při sledování filmů oceníte, že si tablet můžete naklonit v libovolném úhlu a v posteli jej nemusíte držet v ruce..
  • Fotky i videa jsou krásné, ale při horším osvětlení jsou zašumělé.. jako každý foťák v telefonu.. ale na focení si tablet nikdo nekupuje..
  • I na nejnižší hlasitost hraje reproduktor poměrně nahlas...
  • Když zapomenete, že máte zapnutý úsporný režim a spustíte něco náročnějšího, může se na chvíli kousnout
  • Ocenil bych více aplikací optimalizovaných pro tablety s vysokým rozlišením.. :) neříkám, že jich je málo ale např. facebook je vyřešený dost mizerně...

Jsem naprosto spokojený.. splnil všechna moje očekávání.. rozhodně doporučuji všem, kteří hledají kompromis mezi tabletem a počítačem.. resp. tabletem na kterém se dá i psát delší text..

Reprodukce zvuku: Velmi hlasitá

www.youtube.com

Přidáno: 18. prosince 2012

ASUS Transformer Pad Infinity - videorecenze mobilenet.cz

Co je dobré, neměňme. Něco takového si zřejmě řekli i v Asusu a připravili model Infinity, který jakoby z oka vypadl o něco staršímu Primu. Navzájem jsou si opravdu tablety velmi podobné a pro hledání odlišností musíme jít hlouběji. Zlepšil se displej, takt procesoru a sem tam nějaká drobnost. Stačí to na zcela nový model?

Jirka

Jirka

Přidáno: 14. prosince 2012

• display
  • Audio výstup

Informace pro všechny kdo by jste chtěli používat tuto nejvyšší řadu tabletu od ASUS k pouštění hudby třeba jako DJ nebo kdekoliv přes aparaturu. Tento model má problémy s připojením na jakýkoliv zesilovač nebo mix. při usnutí tabletu se vám budou z beden linout zvuky jako z vesmíru - paráda. Vyjádření ASUS- Servisu je toto není vada ale VLASTNOST!!! dělají to všechny TF700. Proto si raději kupte TF 300 který je o mnoho tisíc levnější a bez problémů!

Výdrž tabletu: Kolem tří hodin
Dotyková obrazovka: Občas nepřesné reakce
Kolik tabletů jste již měli? Dva
Reprodukce zvuku: Nedostatečně tichá
Viditelnost displeje na slunci: Průměrná
Ověřený zákazník ePROTON.cz

Přidáno: 8. října 2012

Zakoupeno v ePROTON.cz

perfektní tablet s dlouhou vzdrzi, skvelz display

Přidáno: 13. září 2012

Super. Možná lepší a těsnější spojení tabletu a klávesnice.

Martin Kuba

nováček

Martin Kuba

Přidáno: 3. září 2012

• nejlepší displej mezi tablety s Androidem (1920x1200)
  • dokovací stanice s USB portem, tj. možnost připojení libovolných USB zařízení
  • obsahuje gyroskop
  • reproduktor je umístěný na zadní straně tabletu a zvuk je tudíž slabý
  • nízká výdrž baterie
  • vybití baterie tabletu i při zapojení do nabité dokovací stanice

Asus Infinity jsem si vyhlédl už na jaře, a koupil jsem si ho hned jak se objevil v prodeji. Podle recenzí má displej s největším rozlišením (1920x1200) i s nejvyšší hustotou (224PPI) mezi tablety s Andoridem, vyšší má už jen nový iPad, ale ten nemá Android.

Jsem s ním velmi spokojen. Reaguje vcelku rychle, i když v porovnání s mobilním telefonem HTC Desire S, který také mám, se šestkrát vyšší počet pixelů projevuje mírně pomalejšími reakcemi, nejvýraznější je to u čtečky elektronických knih Aldiko, obracení stránky už není v okamžiku.Ale u většiny aplikací to není žádný problém.

Velká plocha jemného displeje je velmi příjemná. V porovnání s tablety s nižším rozlišením, např. TF300, který jsem držel v ruce, má TF700 jemnější zobrazení textu, hrany znaků jsou mnohem hladší.

Nemile mne překvapila mne výdrž baterie, po týdenním používání vydrží tablet ze 100% na nulu jen 3 hodiny a 35 minut při intenzivním hraní her a jasu nastaveném na maximu (bez IPS+ módu). Také chování dokovací stanice je podivné, při nabití tabletu 10% jsem vložil tablet do dokovací stanice nabité na 100%, pokračoval ve hraní hry a tablet se nadále vybíjel až na 0%, pak se vypnul. Dokovací stanice měla stále cca 60% baterie.

Teprve s tabletem jsem zjistil, že na Google Play má spousta aplikací verzi THD (Tablet Hoigh Definition) s lepší grafikou upravenou speciálně pro tablety, tyto verze jsou lepší než na malém mobilním telefonu.

Výdrž tabletu: Kolem tří hodin

• Android 4.0 aktualizace na 4.1
  • bez nástavb
  • dobré reakce systému
  • možnost záložního dobíjení z doku / klávesnice
  • zpracování tabletu i docku
  • zatím jsem nic nenašel

Tento tablet osobně doporučuji rozlišení dipleye je perfektní zvládá jak FLHD filmy ale taky i normální běžné rozlišení. Reproduktor je dostatečně hlasitý a reprodukce zvuku je výborná. Výkon tabletu je perfektní Tegra opravdu zvládne to co je známe. Hry i aplikace se přizpůsobují rozlišení dipleye a nedochází k pádům jako např u iPadu 3. Bohužel na výkonu her ale i rozlišení se podepsalo na výdrži baterii která je trochu závislá na vyladění firmwaru. Ale kolem 8 hodin až 10 h s dockem vydrží pokud je oboje nabyté tak i dýl. Tablet plně nahradí netbook ale troufám si říct i notebook.

lukox

lukox

Přidáno: 21. srpna 2012

• kvalitní zpracování
  • design dobře padnoucí do ruky
  • perfektní obraz
  • výborná a velmi svižná grafika
  • rychlá odezva
  • OS bez problémů (alespoň prozatím)
  • velká vestavěná paměť (64GB)
  • možnost rozšíření (micro)SD kartou
  • skvělá výdrž na baterie
  • možnost záložního dobíjení z doku / klávesnice
  • rozhraní (USB, HDMI, SD a micro SD slot)
  • kvalitní kamera
  • nestandardní funkce tlačítek touch padu
  • po chvíli práce se může zdát těžší do ruky

rozhodně doporučuji, a to včetně doku / klávesnice (dobíjení, delší výdrž, další porty, psaní jako na PC, náhrada netbooku)
není nejlevnější, ale cenově odpovídá výbavě a kvalitě zpracování
vhodné jako pracovní doplněk k PC či notebooku i na volný čas
nemám zkušenosti s konkurencí, nicméně tento tablet zcela splnil mé očekávání

Přidáno: 14. července 2012

Asus Transformer Pad Infinity - finální pohled - YouTube

V redakci jsme si mohli vyzkoušet předprodukční verzi tabletu Asus Transformer Pad Infinity TF700T Wi-Fi 64 GB.

Přidáno: 10. července 2012

Asus Transformer Pad Infinity TF700 - camera review (1080p FullHD) - YouTube

Ukázka záznamu videa ve FullHD na Infinity se zoomem.

Přidáno: 10. července 2012

Asus Transformer Pad Infinity TF700 - první dojmy a unboxing - YouTube

Do redakce nám dorazil tablet Asus Transformer Pad Infinity TF700T v předprodukční verzi. Prozatím se u nás neprodává, a dokonce není stanovena ani cena. I tak máme možnost se na něj podívat, než u nás začne oficiální distribuce. Prozatím jsme pro vás natočili video s prvními dojmy a letmý unboxing (rozbalení). Již nyní mohu říci, že mě tento tablet zaujal a jsem zvědavý, jak obstojí v běžném používání. Nyní se již můžete podívat na první video s Infinity.

mobilenet.cz

Přidáno: 18. prosince 2012