Asus MemoPad HD 7 ME173X-1B076A

302 g

• , zakoupeno v KASA.cz

• vzhled, cena,,jednoduchost
    • Někdy se sekne na 3- 5 minut

Vzhledově pěkný, cena přijatelná, co potřebuji tak splní, jsem spokojen, až nato zaseknutí občas, bych jej doporučil pro běžnou potřebu je vhodný.

Cenově výhodný, pro mé potřeby celkem vyhovuje

• , zakoupeno v EURONICS

• Velmi slušný display
    • Svižný systém
    • Výdrž
    • Na tak malý tablet poměrně vysoká hmotnost

Mám ho prakticky jen na inernet a filmy na cesty (ev.do postele), na což je tablet v pohodě. Rozhodoval jsem se podle poměru cena/výkon a myslím, že za cenu těsně pod 3000 Kč těžko najdete lepší tablet, i když pár srovnatelných určitě ano (v různých akcích či slevách či jen o pár stovek dražších - Lenovo, Samsung...).

Operační systém
Android 4.2 (Jelly Bean)
Velikost paměti
16 GB
Rozlišení zadního fotoaparátu
5 Mpx
302 g

Asus ME173X
Tablet ME173X od společnosti ASUS je další tablet vybavený operačním systémem Android 4.2 Jelly Bean. Řada těchto tabletů představuje výkonné stroje pro hraní her nebo rychlého procházení internetu. Tablet disponuje malými rozměry a díky tenkému tělu s tloušťkou pouze 10,8mm se velmi snadno přenáší. Dlouhou výdrž i na cestách zajistí vestavěná dobíjecí Li-pol baterie s vysokou kapacitou.

Vynikající přednosti
Tablet Asus ME173X se vyznačuje především dostatečnou 16GB interní pamětí nebo kvalitním širokoúhlým IPS displejem s moderním LED podsvícením, širokými pozorovacími úhly a vynikajícím obrazem, který je možné ovládat až 10 doteky najednou. Získáte bezvadný přehled při hraní her, sledování filmů, prohlížení fotoalb, prezentací a brouzdání po internetu.

Svět zábavy na dosah
Komunikujte se svými známými prostřednictvím internetu a sociálních sítí. Čtěte časopisy, knihy a reference - zkrátka se s tabletem můžete vzdělávat a nejen to. Můžete se s ním i bavit. Je vhodný pro poslouchání muziky, sledování videa, hraní her, fotografování, apod. Jedná se tak o skutečně velmi mobilní zařízení, které upotřebíte kdekoli se Vám zamane - ať už v pohodlí domova nebo na cestách do práce, do školy nebo za různým dobrodružstvím.

Nejoblíbenější platforma na světě
Tablet Asus ME173X využívá Android 4.2 Jelly Bean, nejnovější verzi nejpopulárnějšího operačního systému pro mobilní zařízení. Ten mimo jiné nabízí inteligentní notifikace umožňující rychlou práci s událostmi, nádherné nové widgety, s nimiž budete mít dokonalý přehled o všech důležitých informacích, nebo možnost snadného přizpůsobení domovské obrazovky pomocí přetažení. Systém Android je nyní rychlejší a intuitivnější než kdykoli předtím. Tablet Asus ME173X nabízí to nejlepší od společnosti Google v jediném překrásném a výkonném zařízení.

Dvojice kamer
Tablet je vybaven dvojicí kamer, které poslouží pro velké množství využití. Přední 1,2MP kamera je uzpůsobena pro video hovory s vašimi přáteli. Budete tak moci v dobré kvalitě komunikovat prostřednictvím internetu. Zadní 5MP kamera slouží pro pořizování velmi kvalitních fotografií nebo video nahrávek v rozlišení až 720p.

Vychutnejte si bohatý zvuk
ASUS pro kvalitnější zvuk vybavil tablet dvojicí výkonných reproduktorů s exklusivní technologií SonicMaster. Reproduktory využívají kovovou konstrukci a velké resonanční komory pro zvýšení akustického výkonu, který přináší věrný a vyvážený zvuk.

Skvělý výkon pro hry
Tablet je vybaven výkonným čtyřjádrovým procesorem, který má každé z jader taktované na frekvenci 1,2GHz. Procesor společně s dostatečně velkou operační pamětí umožňují plynulé procházení internetu, spouštění aplikací a také hraní náročných her.

Klíčové vlastnosti
V elegantním a atraktivním šasi je uložen mobilní čtyřjádrový procesor MediaTek MT8125 s frekvencí 1,2 GHz, který je podpořen operační pamětí DDR3 o velikosti 1024MB. O zobrazení se stará širokoúhlý, multidotykový IPS displej s úhlopříčkou 7" a s rozlišením 1280 x 800 bodů. Displej je možné ovládat až deseti prsty najednou, čímž se zvýší značně ovladatelnost tabletu. Data můžete ukládat na 16GB interní paměti, nebo pokud by kapacita nedostačovala, můžete ji rozšířit až o 32GB pomocí micro SD paměťových karet. Pro fotografování a pořizování videozáznamu je v přední části zabudovaná webkamera s rozlišením snímače 1,2Mpx a v zadní se nachází 5MP kamera. Samozřejmostí je bezdrátové připojení WiFi b/g/n, které zajistí, že budete neustále v kontaktu. Nejrůznější periferie připojíte pomocí bezdrátového bluetooth rozhraní verze 4.0. Nechybí ani rozhraní microUSB 2.0, GPS pro určování polohy nebo dvojice integrovaných reproduktorů s technologií Sonicmaster.

Přístroj má rozměry 196,8 x 120,6 x 10,8 mm při hmotnosti cca 302 gramů a je vybaven vestavěnou Li-pol baterií s kapacitou 15Wh (3950mAh), se kterou vydrží pracovat až 8 hodin bez přítomnosti elektrické zásuvky.

3zákazníci nedoporučují produkt

• Výdrž baterie
    • Pamet

Jsem spokojená.

• , zakoupeno v Mironet.cz

• Splnil vše, co jsem očekával. Pracuje přesně a spolehlivě, nádherný = ostrý displej.

Test na tento tablet byl příznivý, následně jsem si ho mohl vyzkoušet u známého. Test nelhal - tak jsem si ho objednal také.
    S jeho užíváním jsem spokojen, mohu s klidem doporučit.

• , zakoupeno v Mironet.cz

• Vynikající displey, rychlý, neseká se
    • škoda, že jsem nevzal větší

Produkt jsem vybíral podle zkušeností uživatelů a přesně odpovídá tomu co napsali jiní kupující. Jen musím upozornit na obchod Mironet, kdy se modlím, abych nemusel uplatnit reklamaci. Protože jsem objednal i obal na tablet(naštěstí stál pár korun), který bohužel nepasoval a chlapec na telefonní lince mě utvrdil v tom, že odstoupení od smlouvy bez udání důvodů v tomto obchodě platí jen v Praze, pro ostatní platí nějaký nesmyl s písemnou žádostí, kdy musím na své náklady výrobek odeslat i s žádostí, přestože odběrná místa mají v každém větším městě. Když jsem upozornil na to, že konkurence to řeší jinak a myslím ,že vstřícněji pro zákazníky (Alza), slyšel jsem jen nesmysly, že to je firemní politika.

• Fotoaparát
    • Plynulý
    • Škoda, že nejde připojit klavesnici

Za ty peníze je to špičkový tablet, ale dostal jsem kus, který má display vadný pixel

• , zakoupeno v ASUS.AS

• - vydrž baterie
    • - jsem spokojen s tabletem a už jej plně používám
    • - SD Micro slot
    • - sedmi palcoví dysplej
    • - škoda že k tabletům nejsou sluchátka

Zatim ho zkoušim co vše umí. Je to můj první tablet tak čas ukáže co vše vydrži a jak dlouho vydrží. Vybral jsem si tento tablet na základě recenzí. Určitě tento produkt doporučuji. Je to poměr cena / výkon. Tablet se zatím používá okey a snažim se o něj pečovat.

• perfektní rozlišení displeje, dobré pozorovací úhly, výdrž baterie 10 hodin
    • -
    • Cena/výkon
    • Displej na některých místech nereaguje na dotyk