BlackBerry PlayBook 16GB

Přidat recenzi

Průměr z 32 hodnocení.

BlackBerry - 7 palce - 16 GB - BlackBerry OS - 1 GB - 1024 x 600 - WiFi

BlackBerry Playbook 16 GB - Velikost: 130 x 193 x 10 Hmotnost: 400 Display: 7″ displej s rozlišením 1024×600 (WSVGA) s kapacitní dotykovou... více »

Do obchodu na Webtelefony

Všechny recenze BlackBerry PlayBook 16GB

Ověřený zákazník Shop BlackBerry.cz

Přidáno: 31. července 2012

Zakoupeno v Shop BlackBerry.cz

• Je to vynikající pracovní nástroj a je vhodný i k odpočinku. Je to vynikající doplnění mého BlackBerry, kdy aplikace BlackBerry Bridge prostě nemá chybu, jedu jen na jeden tarif BIS/BES .
  • Vůbec nic jsem nenašel.

Jak jsem již psal výše, je to vynikající doplnění mého telefonu BlackBerry, kdy stačit jeden tarif na internet a to v mém případě BlackBerry BIS. Pokud bych jej měl doporučit, tak jej doporučuji, ale upozorňují,že to není hračka. Vynikající je i psaní na klávesnici, je rychlé a přesné. Co se týče kvality zpracování, je to prostě něco vynikajícího, je pravdou,že je to můj první soukromí tablet, ale v ruce jsem jich několik již měl.
Výdrž tabletu je také vynikající, při plném zátěži (WiFi, atd...) dá kolem sedmi hodin.

Výdrž tabletu: Přes pět hodin
Viditelnost displeje na slunci: Výborná

www.hansgut.com

Přidáno: 27. července 2012

BlackBerry PlayBook po půlroce používání

Hodnocení je vesměs kladné a asi není nic zásadního co bych mohl vytknout nebo proč bych mohl říci že to není dobrá koupě. Mě osobně PlayBook příjemně překvapil a asi nemám zásadní důvod proč bych si jej neměl pořídit s ohledem na jeho funkce. V mém případě je plusem i to, že používám BlackBerry telefon a PlayBook se s ním skvěle doplňuje. Díky nativním PIM aplikacím je ale jeho použití na BlackBerry telefonu nezávislé a je možné ho využít i s jiným telefonem. Příjemně mě překvapil jeho výkon a v mém případě je nespornou výhodou i jeho velikost, protože díky rozměrům a váze se snadno přenáší a tak není problém jej mít přibalen vždy sebou. Za sebe tedy hodnotím jednoznačně kladně a i poměr cena výkon si myslím že vychází velmi dobře ve prospěch PlayBooku.

Celá recenze na www.hansgut.com
Jakub Malík

Jakub Malík

Přidáno: 6. června 2012

• Velikost, operační systém, výdrž baterie
  • Málo aplikací, dlouhé nabíjení

Kdo hledá příjemný tablet na cesty i pro každodení prácí. Perfektní velikost a operační systém. Jsem velmi spokojen. Zamrzí na příliš veliký výběr aplikací a her oprotí Ipad nebo Androidu. Nicméně celkový dojem je pro mě velmi dobrý.

Výdrž tabletu: Více než 8 hodin
Dotyková obrazovka: Reaguje výborně
Kolik tabletů jste již měli? Je to můj první
Reprodukce zvuku: Standardní
Kvalita displeje: Perfektní
Viditelnost displeje na slunci: Průměrná

nováček

Přidáno: 1. května 2012

BlackBerry Playbook: Konstrukce a zpracování (2. část)

Konstrukce a dílenské zpracování tabletu BlackBerry PlayBook…

nováček

Přidáno: 1. května 2012

BlackBerry Playbook: Obsah balení (1. část)

Obsah balení tabletu BlackBerry PlayBook…

BlackBerry PlayBook: Neprávem opomíjený tablet (recenze) - SmartMania.cz

Otestovali jsme první tablet společnosti RIM a moc se nám líbil. Nabízí stabilní a svižný systém, pokročilá gesta a díky sympatickým rozměrům se skvěle hodí na cesty.

Celá recenze na smartmania.cz
  • Ano
Honza

Honza

Přidáno: 6. dubna 2012

(Upraveno 6. dubna 2012)

• Kompaktní rozměry
  • vejde se do kapsy u kabátu, bundy (když si chcete něco poznamenat nemusíte lovit 10 palcový moloch z tašky nebo s sebou tahat batoh kvůli tabletu, když jdete jen do kavárny)
  • pohodlné psaní s rozumně velkou klávesnicí a s nápovědou
  • dobrá výdrž baterie
  • - synchronizace přes BB desktop nebo přenášení obsahu přes mass storage device
  • nízká hmotnost
  • Decentní design, pěkné zpracování
  • Slušný integrovaný fotoaparát
  • Umí Flash animace
  • Kontakty z kalendáře v BB handhledu se nepropisují přes BB bridge do kalendáře Playbooku - dají se pouze zobrazit. Propisování funguje jen přes aplikace třetích stran (např Gmail, Hotmail)

Vhodný pro každého, kdo chce univerzální zařízení pro práci i zábavu a nechce s sebou vláčet laptop. Určené zejména pro uživatele BB, ale lze používat i samostatně, pokud je v dosahu wifi.
Samožřejmě, že laptop nehradí, ale obstojí i při složitějších operacích, které byly dříve zaslíbené pouze note/netbookům

např. umí základní, avšak dostatečnou editaci textových dokumentů, tabulek i prezentací, dobrá zpráva e-mailů i fotek ve fotoalbu.

Ověřený zákazník Shop BlackBerry.cz

Stefan

Přidáno: 26. února 2012

Zakoupeno v Shop BlackBerry.cz

• Skladny, jednoduchy na obsluhu, dobra vydrz baterie, super konektivita cez Blackberrybridge s telefonom BB! S novym OS 2.0 pre mna vyborna pomocka pre pracu i volny cas.

Kedze som dlhodobo uzivatelom handheldov BB,bol som zvedavy na Playbook. Moje ocakavania nesklamal,naopak, na cesty uz notebook vobec nenosim. Na agendu mi plne postacuje BB Playbook. Vydz baterie je plne dostacujuca, v pohode cely den na Wifi alebo spojeny s handheldom,len uspavam,nevypinam. OS ma velmi pozitivne prekvapil, absolutna bomba! Vsetko podstatne pustim na tablete. Ovladanie intuitivne, okamzite som vedel kde co je. Pre uzivatelov BB jednoznacne dobra volba ci pre pracu,alebo pre zabavu a volny cas.

Retailer

Retailer

Přidáno: 16. listopadu 2011

(Upraveno 16. listopadu 2011)

• Design
  • Velmi rychlý
  • Kvalitní display a zpracování
  • Funkce (GPS, gyroskop,kompas, 2 kamery)
  • QNX OS (rychlá odezva,gesta)
  • Rychlá portace aplikací z Androidu
  • Asi nejlépe ze všech zařízení si poradí s Flashem
  • Osobně bych uvítal větší display

Při přečtení několika recenzí jsem si udělal ve výběru tabletu jasno už díky mým předchozím zkušenostem se značkou Blackberry. Za ty peníze to rozhodně stojí.

odborník

Přidáno: 9. června 2011

‪BlackBerry PlayBook‬ - videopohled‏

Ještě stále přemýšlíte jaký tablet si koupit? My vám v dnešní recenzi představíme jednoho z nejžhavějších adeptů na titul „tablet roku“. Jedná se o tablet kanadského výrobce Research In Motion, který přináší dvoujádrový procesor, 7“ displej a především zcela nový operační systém BlackBerry Tablet OS. Představujeme vám BlackBerry Playbook, největší ostružinu.

Přidáno: 9. června 2011

Recenze BlackBerry Playbook: ta největší ostružina | mobilenet.cz