Chuwi HI10

Velikost paměti
64 GB
Rozlišení zadního fotoaparátu
5 Mpx

• , zakoupeno v KIM Group s.r.o.

• displej
    • kombinace procesoru a operační paměti
    • dva plnohodnotné USB porty
    • reproduktor jen do počtu - nekvalitní tichý zvuk
    • po aktualizaci Win 10 přestal fungovat ovladač wifi karty (problém i u ostatních majitelů, řešitelné i když je uživatelsky přívětivě)

Velice dobrý tablet. Průměrné zpracování (levné plasty, nic moc repráček, kamery k ničemu), ale jako pracovní nástroj skvělý. Baterka vydrží, výkon dostačuje, operační paměť na tablet nadprůměrná

• , zakoupeno v T.S.BOHEMIA a.s.

• horší zvuk

Plnohodnodnotny maly 2 v 1 do prace, na cesty, nabíjí se cca 5 hodin.

• , zakoupeno v LevneELEKTRO.CZ

• Nejlepší poměr výkon-cena v kategorii na trhu.
    • Jednoznačně je největší slabinou zvuk.

Překvapivě solidní provedení. Slušný výkon. V pohodě hratelné starší hry. Ve spojení s dokovací klávesnicí velice slušné zařízení 2 v 1.

Typ procesoru
Intel Atom
Velikost paměti
64 GB
Rozlišení zadního fotoaparátu
5 Mpx

Skvělý výkon s Intel novou generací Cherry Trail 64 bitů Quadcore s max. 1,84 GHz. Hi10 má 2 velké USB porty, z nichž jeden je pokročilý USB 3.0. K dispozici je také port pro micro USB a HDMI.

3zákazníci nedoporučují produkt

• Intel Atom
    • 4 GB RAM
    • Čte MicroSD 128GB
    • Předinstalovaný Android

Za cenu do 5k včetně DPH velmi povedený tablet. Po třech týdnech sice přestal fungovat předinstalovaný android, ale po přechodu na Remix OS vše v pohodě a lepší než původní OS. Ve Win jde při použití BT myši a klávesnice normálně pracovat. Společně s BT reproduktorem, sluchátky, redukcí na HDMI a několika paměťovými kartami, ideální společník na cesty...

• , zakoupeno v KIM Group s.r.o.

• displej
    • kombinace procesoru a operační paměti
    • dva plnohodnotné USB porty
    • reproduktor jen do počtu - nekvalitní tichý zvuk

• dva nezávislé systémy
    • windows 10
    • solidní rychlost
    • dobrá výdrž baterie
    • nabíjení v autě přes zapalovač
    • velmi dobrá cena
    • výborné rozlišení
    • 2 x usb port
    • slabý zvuk z reproduktorů
    • pomalé nabíjení

používám více jak půl roku a jsem s tabletem velmi spokojen a to používám připojení na sít přes telefon, chvilku mi trvalo nastavení, ale po update win spokojenost,
    při otevření několika stránek výkon neklesá, reproduktory se dají řešit jednoduchým propojením s externími, nabíjení řeším připojením v autozapalovači,
    používám denně několik hodin, pro ty, kdo potřebují tablet s windows na serfování a běžné používání na cestách a sledování filmů, je tento levný čínský přístroj ideální a můžu jen doporučit, samozřejmě se najde vadný kus, ale to asi u veškeré techniky

• , zakoupeno v T.S.BOHEMIA a.s.

• horší zvuk

Plnohodnodnotny maly 2 v 1 do prace, na cesty, nabíjí se cca 5 hodin.

• Zezačátku vše fungovalo Ok
    • duální system
    • na začátku přepínání mezi systémy trvalo cca 20 vteřin
    • lehký
    • po třech měsících nefunguje skoro nic.
    • přepínání mezi systémy trvá přes 5 minut
    • přestalo to vidět SD kartu
    • neustále se mi odpojuje od autorádia(bluetooth)
    • někdy nejde zapnout.
    • nabíjení je na heslo 10-20x zandat vyndat nabíječku
    • Baterie je po 1,5-2 hodinách vybitá

Z tabletu jsem byl nadšený. Po třech měsících jsem to nevydržel a třísknul s ním :-) :-(, je po displeji a po nároku ho reklamovat. No nic i špatná zkušenost je zkušenost. Chybama se člověk učí....
    Využíván zcela sporadicky, vlastně jsem ho kupoval dětem do auta jako televizi na pouštění pohádek, takže mi slabší reproduktory nevadily. Propojoval jsem to přes bluetooth.
    Na to že jsem ho vlastně pustil cca 20x už vlastně skoro nic nefungovalo.
    Jako fakt šmejd už bych si nikdy nic podobnýho nekoupil, za 5000,- jsou to vyhozený peníze.

Na to, že jsem to dětem nepůjčoval na hraní, nic nenainstaloval, vlastě ten tablet nic nevydržel, je to krám.

Děti mají na hraní i-pad1 vydrží po sedmi letech provozu 4x déle bez nabíjení. Systém nabíhá za 30 vteřin. a vše funguje. Nejsem jablíčkář, telefon mám hujavej :-) ale když vezmu, že ten ipad je někdy z roku 2009-2010 je to opravdu neporovnatelný. Nemyslím výkon ale výdrž, kolikrát už dětem spadl na dlažbu a furt je OK

• Zezačátku vše fungovalo Ok
    • duální system
    • na začátku přepínání mezi systémy trvalo cca 20 vteřin
    • lehký
    • po třech měsících nefunguje skoro nic.
    • přepínání mezi systémy trvá přes 5 minut
    • přestalo to vidět SD kartu
    • neustále se mi odpojuje od autorádia(bluetooth)
    • někdy nejde zapnout.
    • nabíjení je na heslo 10-20x zandat vyndat nabíječku
    • Baterie je po 1,5-2 hodinách vybitá

Na to že jsem ho vlastně pustil cca 20x už vlastně skoro nic nefungovalo.

• RECENZE Tablet Chuwi Hi10

Zobrazit video recenzi

• Slušná výbava
    • Slušná cena
    • V tomto stavu nepoužitelné

Ruce pryč! Tohle je velká sázka do loterie, tablet fungoval asi 2 hodiny. Poté už Win10 znovu nenaběhly, takže vrácení / reklamace.

• , zakoupeno v LevneELEKTRO.CZ

• Nejlepší poměr výkon-cena v kategorii na trhu.
    • Jednoznačně je největší slabinou zvuk.

• Zajímavý poměr cena / výkon
    • Dva standardní USB porty, není třeba redukce
    • "Laciné" zpracování odpovídá ceně
    • Mizerný zvuk

Kdo potřebuje Windows tablet a často k němu připojovat USB zařízení, jedná se o ekonomickou volbu. Rozlišení displeje je oproti běžným Win tabletům nadstandardní, 64GB disk v této cenové kategorii rovněž.