Creative ZIIO 10 8GB

Přidat recenzi

Průměr z 18 hodnocení.

Creative - 10 palce - 8 GB - Android 2.1 - 8 GB - 1024 x 600 - ARM Cortex A9

Creative ZiiO 10", 8GB - Multimediální tablet s 10" dotykovou obrazovkou o rozlišení 1024 x 600 pix, procesor Zii Labs ZMS-08, interní paměť 8 GB, slot pro SD karty až 32 GB, technologie X-Fi, apt-X, kvalitní bezdrátový zvuk, bluetooth, Wi-Fi, miniUSB, HD... více »

V porovnání cen u tohoto produktu již není zařazen žádný obchod.

Vyhledat produkt ve fulltextu

6% (1)

Všechny recenze Creative ZIIO 10 8GB

Přidáno: 27. května 2013

• Nic!
  • Ještě k mé recenzi (Lada)z 28.12.212.Číslo tohoto tabletu bylo:21ww10215341.Pokud jste někdo koupil tento kus v H-centru Zlin-Malemovice,je to vrácený zmetek/byl vrácen po 4 závadách po nátlaku advokáta,neboť obchod nechtěl ani po 4.stejné vadě vrátit peníze,ale musel.Pokud vám jej prodali a nefunguje vám volejte na tel:604 567 912,poradím,který advokát tuto věc vyřizoval.

Pokud vás napálili,volejte na telefon viz výše.

• Ano
Jiří Macháček

Jiří Macháček

Přidáno: 9. května 2012

• Pěkný design a display
  • Chybí Android Market
  • Seká se

Mám tablet už půl roku, pravidelně se mi seká, zprvu jsem myslel, že je to aplikacemi, ale je to jak se zdá nějaký hlubší problém v systému. Po upgradu software ze stránek výrobce se začal sekat při vypínání, a to tak, že se vypne display, ale jinak tablet běží a ráno je uplně mrtvý. Servis tuto závadu hodnotí jako "Zamítnuto".

Wifi signál nic moc, spíše podprůměrný, wifi se často odpojuje i při signálu, který PC hodnotí jako "Dobrý". Přes Bluetooth se mi nikdy nepodařilo přijmout soubor, přijímání se nikdy nepodařilo dokončit ani ve spojení s notebookem ani s mobilem.

Závěrem bych asi řekl, že cena odpovídá kvalitě.

Výdrž tabletu: Přes pět hodin
Dotyková obrazovka: Reaguje výborně
Kolik tabletů jste již měli? Je to můj první
Reprodukce zvuku: Standardní

Přidáno: 28. února 2012

(Upraveno 28. února 2012)

• S ohledem k negativum nepodstatne!
  • Neustale se seka,pomaha jen restart natvrdo vypnutim. Nepomohl ani novy firmver ani vymena elektroniky! Casto si dela co chce,sam si taky otvira ulohy,presto ze byly prave zavreny,tim cely system zpomaluje. Rovnez zobrazeni se casto samo prepne z mobilniho na klasicke. Nekdy v klasickem zobrazeni vubec nezobrazi nahled videa,takze toto nelze vubec spustit! S velikou pravdepodobnosti se jedna o naprosto nestabilni vnitrni prostredi tabletu vinou spatne konstrukce vyrobku,tudiz neodstranitelne! Wifi prijem se jevi uz pri jen dobrem (ne vinikajicim) signalu jako problemovy,ve stejne mistnosti nemel problem soucasne provozovany notebook,ani mobil pres stejne wifi.

Naprosto nedoporucuji,jak servis,tak pravdepodobne i prodejci toto vedi,ale budou s vami hrat nechutnou hru na zbytecne opravy a tri stejne zavady,holt zbytecne opravy porad dobre vynaseji. V zadnem pripade tedy nekupovat,usetrite si spoustu casu a nervu! Jde o naprosto nespolehlivy vyrobek. Vse mohu dolozit videzaznami.

honza

honza

Přidáno: 11. února 2012

• Dobra cena, dobra zvukova kvalita hudby,
  • Malo her, nepodporuje android market.

Vybral jsen si ho kvuli toho ze nemam notebook a rychle jsem potreboval nakou dotykovou elektroniku za malo penez a hodne muziky.vyrobek je tvoren ze zadu z plastu takze plast vsuse nedoleha ale hned po koupi nikde neskripe ale az po nekolika tydnech. Cca. 4 tydny. Pekny desing. Urcite bych ho doporucil protoze uvnitr ma hodne jinych uzitecnych veci ktere vyuzijete. Podle me patri do tech levnejsich tabletu.

Ověřený zákazník Asus.cd

PepaJK

Přidáno: 8. listopadu 2011

(Upraveno 8. listopadu 2011)

Zakoupeno v Asus.cd

• poměr cena/výkon
  • vysoké rozlišení
  • přehraje HD video
  • zvládá většinu oblíbených her např. AngryBirds
  • předinstalované slušné aplikace od Creativu
  • dnes se tablet prodává rovnou s Android 2.2
  • není přístupný android market
  • jeden vadný pixel
  • nelze dobíjet pomocí USB

Tablet jsem si pořizoval kvůli svému hobby - potřebuji mít u sebe mobilní elektronické album s displejem alespoň 10 palců a prohlížení internetu. Toto zařízení splňuje moje požadavky a ještě mnohem více. Tablet je celý plastový, ale i přesto nedělá dojem čínského šmejdu. Wifi běhá bez problémů, bluetooth lze využít jen pro přenos souborů a pro bezdrátový přenos do bluetooth repro-beden. Na internet se pomocí bluetooth nepřipojíte. USB pracuje pouze v režimu host, nelze tedy pomocí něj připojit další zařízení jako modem, USB disk apod.. Vnitřní paměť 8GB pro mé účely bohatě dostačuje a navíc jsem přidal 8GB SD. Do tabletu se vkládá SD klasické velikosti. Dnes už je tablet v distribuci rovnou s Androidem verze 2.2. Prohlížení fotek je svižné a přehrávání HD videa nečiní problémy. V tabletu jsou rovnou nainstalovány nějaké zajímavé aplikace od Creativu. Na adndroid market se nedostanete, takže aplikace musíte sehnat jinak, ale to není problém. Navíc Creative má vlastní market se stovkami aplikací. Zkoušel jsem několik i náročnějších her a celkem bezproblémů. Tablet jsem "shodil" zatím "jen" dvakrát. Když zamrzne, musíte podržet tlačítko power asi 20 vteřin, pak se provede restart. Nejvíce mě zklamalo to, že tablet nelze dobíjet přes USB, ale jen pomocí přiložené nabíječky a jeden vadný pixel. Naštěstí svítí jinou barvou jen na tmavém pozadí a při běžné práci to člověk ani nepostřehne. Tablet jsem zvolil jen na základě ceny. Tyto zařízení mají velmi krátkou morální životnost, takže proto. Já jsem nadmíru spokojen, což dokazuje to, že tablet využívám mnohem více, než jsem očekával.

Michal

• Někdy se zasekne
  • Uběhne 1 minuta, než se zapne
  • Nepodporuje Android Market
  • Nezvládá SD karty typu Class 10

Tablet mám teprve 2 dny, tudíž hodnotím hlavně první pohled. Designově je tablet velmi povedený, ostudu si s ním neuděláte, možná naopak?! Tělo je celé plastové, tudíž to sem tam nedoléhá, ale to jde o způsob uchycení. Displej je odporový, mě, jako uživatele telefonu s kapacitním displejem to chvilku dalo, než jsem si zvykl, ale po dni je ovládáná super, žádné přehmaty...! Displej má dostatečné rozlišení pro kvalitní reprodukci videa i fotek. Hry jdou téměř všechny, co jsem zkoušel (Fruit Ninja, Angry Birds, HN2010, Air Control - mimochodem velmi povedená hra, která na tomto tabletu vypadá velmi dobře, ...). Videosoubory to přehraje všechny klasické, co přehraje i počítač. Velká nevýhoda je, že tablet nepodporuje Android Market (obsahuje Android 2.2 Froyo). Ale všechny hry a aplikace se dají sehnat jinou cestou. Jinak tablet od základu má pár povedených aplikací (hlavně výborná aplikace na psaní poznámek, vhodné pro studenty). Shrnuto, tablet za super cenu, který není nejlepší, ale za zaplacené peníze dostanete kvalitní výrobek, který potěší i poslouží! Všem, co nechtějí kupovat dražší iPad nebo Galaxy Tab, můžu jen doporučit!

Vojtech Zahora

Vojtech Zahora

Přidáno: 4. srpna 2011

• ferova cena
  • velikost
  • pouzitelne predinstalovane aplikace
  • hmotnost
  • pri vetsi zatezi se neprijemne kouse
  • odstrihnuti Androidu od Google uctu

Za slusny penize dostatek muziky. Co mi ovsem velmi vadilo bylo nemoznost stahnuti gmailu, kalendare, dokumentu, talk, map atd. jako aplikaci. Creative v tomto zarizeni pouziva svuj ZiiStore (Android Market v nem nenajdete), v kterem ma sve overene aplikace a nepusti vas ke stazeni zadneho google produktu - zalezitosti tohoto razu se tedy musi resit pres prohlizec, coz je klikani navic.

Ověřený zákazník Asus.cd

Přidáno: 7. července 2011

Zakoupeno v Asus.cd

• levna cena
  • nevim

vybaveny tablet za mensi cenu

Gigaset QV1030

Gigaset QV1030