Recenze Creative ZIIO 10 8GB

Ověřené recenze Creative ZIIO 10 8GB

Ověřený zákazník Asus.cd

PepaJK

Přidáno: 8. listopadu 2011

(Upraveno 8. listopadu 2011)

Zakoupeno v Asus.cd

• poměr cena/výkon
  • vysoké rozlišení
  • přehraje HD video
  • zvládá většinu oblíbených her např. AngryBirds
  • předinstalované slušné aplikace od Creativu
  • dnes se tablet prodává rovnou s Android 2.2
  • není přístupný android market
  • jeden vadný pixel
  • nelze dobíjet pomocí USB

Tablet jsem si pořizoval kvůli svému hobby - potřebuji mít u sebe mobilní elektronické album s displejem alespoň 10 palců a prohlížení internetu. Toto zařízení splňuje moje požadavky a ještě mnohem více. Tablet je celý plastový, ale i přesto nedělá dojem čínského šmejdu. Wifi běhá bez problémů, bluetooth lze využít jen pro přenos souborů a pro bezdrátový přenos do bluetooth repro-beden. Na internet se pomocí bluetooth nepřipojíte. USB pracuje pouze v režimu host, nelze tedy pomocí něj připojit další zařízení jako modem, USB disk apod.. Vnitřní paměť 8GB pro mé účely bohatě dostačuje a navíc jsem přidal 8GB SD. Do tabletu se vkládá SD klasické velikosti. Dnes už je tablet v distribuci rovnou s Androidem verze 2.2. Prohlížení fotek je svižné a přehrávání HD videa nečiní problémy. V tabletu jsou rovnou nainstalovány nějaké zajímavé aplikace od Creativu. Na adndroid market se nedostanete, takže aplikace musíte sehnat jinak, ale to není problém. Navíc Creative má vlastní market se stovkami aplikací. Zkoušel jsem několik i náročnějších her a celkem bezproblémů. Tablet jsem "shodil" zatím "jen" dvakrát. Když zamrzne, musíte podržet tlačítko power asi 20 vteřin, pak se provede restart. Nejvíce mě zklamalo to, že tablet nelze dobíjet přes USB, ale jen pomocí přiložené nabíječky a jeden vadný pixel. Naštěstí svítí jinou barvou jen na tmavém pozadí a při běžné práci to člověk ani nepostřehne. Tablet jsem zvolil jen na základě ceny. Tyto zařízení mají velmi krátkou morální životnost, takže proto. Já jsem nadmíru spokojen, což dokazuje to, že tablet využívám mnohem více, než jsem očekával.

Ověřený zákazník Asus.cd

Přidáno: 7. července 2011

Zakoupeno v Asus.cd

• levna cena
  • nevim

vybaveny tablet za mensi cenu