Easy Pix EasyPad Junior 7

Operační systém
Android 2.3
Velikost paměti
4 GB

Popis produktu: Popis: EasyPad Junior je první tablet, který byl přizpůsoben potřebám dětí a dospívajících. EasyPad Junior, který je vybaven Google Android 2.3, může zasvětit vaše děti do digitálního světa se suverénní lehkostí. Od samého počátku učí d...

• -Je tichý
    • -dobrý display
    • -Snadno se vejde do kapsy
    • -Reproduktor
    • -USB
    • Těžší
    • -grafika

V celku na tu cenu není špatný.Reproduktor je tichý,ale dáse napojit menší reproduktory a zní to v pohodě.Určitě jako první tablet doporučuji

• skvělá cena
    • vynikající grafika dipleje v rozmezí ceny
    • nejnověvější verze Androidu.
    • slabý fotoaparát
    • chabý mikrofon
    • časté přehřívání

Přijde mi divné, že ostatní kritizují tento dobrý tablet za velmi dobrou cenu.Jeho funkce jsou velmi jedinečné a fascinující.Jsem překvapen výkonem a cenou tohoto tabletu.

• Papírový výkon procesoru
    • Mizerná odezva displeje - opravdu na zlost
    • Předinstalované kraviny
    • Rozlišení a rastr displeje
    • Mizerný a slabý reproduktor
    • Málo citlivý mikrofon
    • Mizerný fotoaparát
    • Slabá výdrž baterie (na wifi pár hodin, jinak den)
    • Časté tuhnutí
    • Pomalé nabíjení

Od koupě 12/2011 již jednou v reklamaci (displej nejdříve nepřesně reagoval na dotek a vyžadoval každodenní kalibraci až zcela vytuhl), dále odešel nabíjecí obvod - výměna za druhý. Za ty prachy raději kupte děckám ZTE Blade či o něco větší ZTE Skate. Sice menší, ale daleko detailnější a rychlejší displej. I přes téměř poloviční výkon procesoru je daleko rychlejší. Kvalitní 7" tablet za tuto cenu je iluze. To už raději nějaký mininotebook.

• , zakoupeno v OKAY.cz

• poměrně levný
    • vhodný pro dětí od 6 let
    • hry ke stahnutí nejsou brutální
    • truch těžší

posouzení mohu poslat až v dubnu kdy předám pad junior
    své 7 leté vnučce a ta mi jej ohodnotí

• + nízká cena, přesto celkem kvalitní výrobek
    • + podpora android marketu
    • + funguje skype (i videohovor)
    • + výborně přehrává videa
    • + hlasitý zvuk
    • + menu v češtině
    • + snadno se ovládá
    • + hezký tvar
    • - rezistivní displej
    • - opravdu chabý fotoaparát
    • - hodně se zahřívá
    • - bězí pomaleji, ale není to věčnost- dá se to vydržet :)
    • - přestože menu je v čestině a všechny texty se zobrazují
    • správně, tak klávesnice nepodporuje diakritická znaménka
    • (nebo jsem na to ještě nepřišla)
    • - jdou na něm velice zřetelně vidět otisky prstů (jak na displeji,
    • tak i na zadní straně)

Tento tablet jsem si vybrala z důvodu, že za nějakých tři tisíce korun nabízí nadstandartní výbavu. Taky mezi mé hlavní požadavky byly, aby na něm spolehlivě fungovaly aldiko, android market, skype, youtube, facebook a podobné ,,nutnosti'', což fungují. Jsem celkem laik v oboru, ale kamarád programátor chválil, že má dobrý procesor a operační paměť
    (.. na tableta). Jediné věci, co mi vadí jsou, za prvé, že má ten rezistivní displej- je nepřesnej, např. když jsou dva odkazy pod sebou a chci kliknout na ten spodní, tak se mi většinou otevře ten horní, anebo mi někdy příjde, že displej je méně citlivej, že musím opravdu pořádně kliknout. Za druhé si myslím, že má docela slabší baterii, nevím, jak jsou na tom ostatní tablety (nemám s nimi zkušenosti), ale mně vydržel při hraní her asi tak tři hodiny. Kdybych to shrnula, tak je to dobrá koupě a určitě bych ho doporučovala ostatním. A i když je určen pro ,,juniory'', tak určitě poslouží dobře i dospělcům.

• Proti ostatním tabletům výrazně vyšší výbava!
    • Nejlepší tablet co jsem našel za cenu do 3tis.
    • Horší fotoaparát.

Zrovna ho objednávám

• podle mne se jedná o uplně stejný přístroj jako je Easy Pix EasyPad 710 4GB ( snad jen trošku jiný design )
    • viz. moje recenze tam:
    • viz. moje recenze tam: