Ferguson S3 plus

Operační systém
Android 4.0 (Ice Cream Sandwich)
Velikost paměti
16 GB
Rozlišení zadního fotoaparátu
2 Mpx
300 g

• , zakoupeno v Fonetip.cz

• Nabízí vybavení, které odpovídá vyšší cenové kategorii.
    • Malá výdrž akumulátoru

Ten, kdo hledá levný a při tom vybavený tablet, neudělá koupí chybu. Doporučuji

• , zakoupeno v Fonetip.cz

• Tablet, GPS a televize v jednom.
    • Obrazovka občas špatně reaguje.

Má funkce, které po tabletu chci.

• , zakoupeno v Prijimace.cz

všetko bolo ok , ,,až,, na druhý deň mi odišiel adaptér .tie čínske šmejdy nič nevidržia .kúpil som si kvalitnejší a je to ok.

Operační systém
Android 4.0 (Ice Cream Sandwich)
Velikost paměti
16 GB
Rozlišení zadního fotoaparátu
2 Mpx
300 g

Vylepšená verze populárního tabletu S3 - nově energeticky úspornější procesor Telechips 8925 Cortex 1.2GHz a 8GB flash pamětí - 2x více než ve starším modelu !

Tablet se 7-palcovým LCD displejem, zabudovaným DVB-T MPEG4 tunerem, pracující na systému Android 4.0.3.

Ferguson S3plus je komplexní zařízení, které v sobě spojuje schopnost přijímat pozemní TV, GPS navigaci s mapou Polska zdarma a 1024 MB paměti RAM !

Sledování filmů, poslech hudby nebo surfování na internetu - s tabletem Ferguson S3plus to není žádný problém.

Výkonný procesor 1.2GHz, 3D akcelerátor a displej s poměrem stran 16:9 a rozlišením 800 x 480, jež umožní hladké přehrávání médií a surfování na webu pomocí Flash technologie.

Tablet lze využít jako přehrávač HD médií s pohodlným dotykovým ovládáním s podporou rozlišení až 1080p na HDMI výstupu.

Zabudovaný tuner a vestavěná teleskopická anténa poskytuje přístup k DVB-T HD vysílání.

Díky dvěma zabudovaným kamerám lze pořizovat fotografie a videa, stejně jako videokonference, která může trvat tak dlouho, jak budete potřebovat, to díky extrémně dlouhé životnosti baterie.

Pečlivě vybraná konfigurace, doplněná rychlým 802.11n Wi-Fi přístupem a 5-bodovým multi-touch systémem, zajišťuje výjimečný komfort užívání.

Pro řidiče je Ferguson S3plus vybaven držákem, nabíječkou do auta, FM vysílačem, anténním konektorem pro externí DVB-T a GPS navigací.

Vlastnosti tabletu:

Android 4.0.3 operační systém, předinstalovaný s možností upgradu

Telechips 8925 Cortex 1.2GHz, procesor ARMv7 (VFPv3, NEON) 2D/3D Mali-400 (CPU a grafická karta)

RAM 1024MB DDR3 systémová paměť 8GB microSDHC zabudovaná, možnost rozšíření až na 32GB podpora WiFi IEEE 802.11b/g/n, MediaTek MT5931

DVB-T HD tuner

GPS navigace MT3329 s mapami MapaMap, zdarma mapa Polska 7" TFT LCD dotykový displej s rozlišením 800 x 480 bodů

HDMI výstup 1080p, typ C

USB OTG 2.0 micro-B

FM vysílač snímač polohy

Google App store Play kancelářský software a multimédia baterie 3500 mAh Li-ion dvě kamery pro videokonference a foto - přední 0,3 Mpix VGA, zadní 2 Mpix 1600x1200 CMOS zatahovací anténa DVB-T konektor pro externí anténu DVB-T výstup pro sluchátka 3,5 mm reproduktor 1W 8 Ohm

• rozměry: 187 x 117,5 x 10,6 mm
  • hmotnost: cca 300 g
  • příkon: max. 10 W při nabíjení přes adaptér

Zabudované aplikace:

Internet - webový prohlížeč pro surfování na internetu

DVB-T - program pro sledování digitální pozemní televize

DVB-T finder - program k jednoduchému nastavení antény

MapaMap - offline navigace

Nastavení - menu nastavení tabletu

File manager - správce souborů, otevírá složky a dokumenty v tabletu, tzv.průzkumník

Google play - obchod s aplikacemi

YouTube

Facebook

Kalendář - možnost plánování a upozorňování, nastavení schůzek, apod.

Email - emailový klient, správa pošty

MX player - jeden z nejlepších přehrávačů, které jsou k dispozici na platformě Android. Otevře spousty multimediálních souborů

PolskaStacja.pl Player - internetové rádia vCommunicator

• tablet Ferguson S3plus
  • český návod k použití
  • nabíječku
  • nabíječku do auta
  • držák do auta (sestavající ze dvou částí, jeden z nich může být využit jako podstavec pro digitální fotorámeček)
  • USB kabel pro připojení k PC
  • USB OTG kabel pro připojení externích zařízení (3G modemu, USB, PC myš a klávesnici, (při použití USB HUB, lze použít myš,klávesnici a USB současně bez napáječe)
  • anténní adaptér

2zákazníci nedoporučují produkt
  • , zakoupeno v Fonetip.cz

• Nabízí vybavení, které odpovídá vyšší cenové kategorii.
    • Malá výdrž akumulátoru

Ten, kdo hledá levný a při tom vybavený tablet, neudělá koupí chybu. Doporučuji

• , zakoupeno v Fonetip.cz

• Tablet, GPS a televize v jednom.
    • Obrazovka občas špatně reaguje.

Má funkce, které po tabletu chci.

• vyborna WIFI - nepada jako u GoCleveru T76GPSTV (stejny tablet), podstatne citlivejsi
    • vyssi vydrz baterie (vetsi kapacita) oproti GoCleveru
    • moznost pripojeni na vnejsi TV antenu pres adapter - u Gocleveru tato moznost neni
    • lepsi mechanicke zpracovani oproti Gocleveru
    • v baleni je VSE, vcetne drzaku do auta a adapteru k externi antene
    • mozna trochu tupejsi display, ale to je mozna tou folii
    • vyroba v Polsku
    • neni nainstalovana navigace MapaMap, i kdyz je o tom v navodech obsirne psano. Nevadi, v google play je hafo jinych gratisovych navigaci

Jestli me muze neco vytocit, tak je to popis produktu tady, na HEURECE!!! Vpravo uvedena pamet 16GB, hned vedle vlevo 8GB. Co je teda spravne??? Je to takovej problem opsat popis korektne z obalu? Jedna se o pomerne podstatnou informaci, hlavne co do funkcnosti a CENY tabletu. Pak je cely takovy nakupovani na h... Uz jednou se mi to stalo pri nakupu mikro PC - uvadena DDR 1GB, skutecnost 512MB - v podstatne nefunkcni... Tablet jsem koupil a UPLNA spokojenost. Vse funguje, coz u modelu Goclever T76GPSTV se nedalo rict. Je sice trochu drazsi, nez Goclever, ale urcite se vyssi cena vyplati.

• DVB-T Tuner
    • Mini HDMI
    • Bohaté příslušenství
    • Zpracování
    • Nepřesný ukazatel stavu baterie
    • Zvláštní rozlišení
    • Opravdu dlouhé spouštění

Původně jsem chtěl koupit pouze přenosnou TV s tunerem, jelikož tablet už mám, ale zjistil jsem že za skoro stejnou cenu můžu mít tento tablet. V porovnání s IPadem 3 je kvalita a cena nesrovnatelná. Ano IPad je daleko kvalitnější ať už jde o rozlišení, procesor či šasi. Ale poměr cena za kvalitu Ferguson vede. Tablet je pevný a nevrže, jediné o co bych se bál, že se jednou zlomí je vytahovací anténka, to ale pouze při neopatrném používání!

Abych upřesnil co jsem napsal do "Proti"
    -Nepřesný ukazatel baterie mě štve asi nejvíc. Při nabíjení občas ukazuje, jako by se vybíjel, ale není tomu tak! Při používání občas ukazatel baterie klesne třeba na 15%, ale pokud ho na chvilku odložíte zjistíte, že máte pořád např. 50%. Snad jen softwarová záležitost...
    -Zvláštní rozlišení: Přijde mi, že obraz není 16:9 ale spíše asi 17:9. Je to vidět když otočíte tablet o 90 stupňů a ikony na ploše změní svůj tvar - když dáte tablet na šířku jsou roztažené a na výšku zase zúžené.
    -Spouštění: Zkoušel jsem to stopnout a z úplného vypnutí po zmáčknutí zapínacího tlačítka do zobrazení plochy uběhlo 1 minuta a 28 vteřin.

Četl jsem recenze než jsem si ho koupil a chtěl bych vyvrátit jednu mylnou domněnku. Lide zde píší, že tablet jim vydrží nabitý max 3 hodiny, myslím si že to je pravděpodobně kvůli tomu špatnému zobrazování stavu baterie, protože mě tablet průměrně vydrží mezi 5 až 7 hodinami podle toho co na něm dělám. Nejvíc kupodivu nežere DVB-T tuner ale WiFi. S nepřetržitě zapnutým tunerem mi baterie vydržela přes pět hodin. S WiFi už je to jen kolem 4 hodin. Dále doporučuji nabíjet hlavně pomocí nabíječky a ne USB. Nabíječkou jsem ho nabíjel do plna cca 4 hodiny ale přes USB kolem 6 hodin.
    Zatím jsem ho nerozebíral, ale trochu se bojím, že až odejde baterie, tak nepůjde moc dobře vyměnit...

Shrnutí: Kdybych se mohl rozhodnout znovu, rozhodně bych si ho koupil! Poměr cena kvalita je bezkonkurenční. Za cenu jednoho IPadu můžete mít 5krát Ferguson S3 Plus a to se vyplatí! Já jsem naprosto spokojen, takže vřele doporučuji!

• , zakoupeno v Prijimace.cz

• Tento tablet jsem koupil jako navigaci do auta a víc od něho nečekal.Jenže od doby co je doma,mé pc zanáší pomalu prach,neboť veškerou zábavu obstarává tablet.Po nainstalování navigace Sygic,bych za nic jiného nevyměnil.
    • Konektor na sluchátka.
    • Viditelnost na slunci.

Pro mne určitě "až na malé nedostatky"za cenu málo přes 3500kč,výborná koupě.

• , zakoupeno v HITYshop.cz

• Bohaté příslušenství,GPS
    • DVB-T funguje pouze na externí anténu.Displej vadné pixely.

• slot na microSDHC
    • bohaté příslušenství (i do auta)
    • nízké rozlišení displaye není na škodu
    • výdrž baterie není největší ale ujde
    • dvb-t tuner - nízká citlivost
    • polske programove vybaveni
    • utopená zdířka pro sluchátka (sluchátka nejdou dobře nebo vůbec připojit)
    • fm transmiter - funguje pouze s ext napájením a dost šumí

Za tuto cenu je to adekvátní výrobek. Některé zbytečné nedokonalosti však dokáží pořádně naštvat. Nekvalitní DVB-T tuner a nekvalitní FM transmiter sice naláká ale po sléze zklame. Nejvíc ale naštve, že nejdou připojit normální sluchátka, protože je zdířka moc utopená.

• tv
    • gbs
    • SIM GSM si dovolím předešlé recenzi oponovat lze.
    • Slabší čitelnost displeje na slunci, občas nepřesné reakce.

V dané cenové kategorii snad mínusy nelze ani vyhledávat. Je to prostě levný tablet.

• TV, cena, výbava.
    • Není možnost SIM, GSM

Dost slušný za pořizovací cenu.