Google Nexus 7 II 16GB WiFi

• Velikost tak akorát na cesty
    • Pěkný vzhled
    • LED dioda
    • Dobrý fotoaparát

Dostala jsem tento tablet před rokem k Vánocům a když jsem ho vlastní nešikovností rozbila a měla vybrat nový tablet, byl pro mě znovu jasná volba, protože za slušnou cenu výkonný tablet, který mi naprosto vyhovuje na cestách díky své velikosti a výdrži baterie.

• , zakoupeno v Digiboss

10 hodin
Kapacita baterie
3950 mAh

Inteligentní, tenký a nádherný
Čistý, jednoduchý design má štíhlé tělo, tenký rámeček a matný zadní kryt příjemný na dotek. Díky němu sedí pohodlně v dlani, zatímco skvělý 7-palcový displej přináší zábavu do života.

Lehčí než kdy jindy a vydrží déle
Zcela nový Nexus 7 vážící 290 g je veliký tak, aby jse ho mohli vzít kdekoliv sebou, snadno v tašce, batohu nebo dokonce v zadní kapse. 9 hodin přehrávání HD videa a 10 hodin prohlížení webových stránek to je spousta šťávy na celý den. Inteligentní vestavěné bezdrátové nabíjení znamená, že můžete nabíjet, uchopit a jít.

Připojení odkudkoliv
Díky dvoupásmové Wi-Fi surfujte rychleji

Nejostřejší obraz
S více 2,3 miliony pixelů můžete číst text, který je ostřejší než tištěné stránky, prohlížet snímky a fotografie živější než nejkvalitnějších časopisech a sledovat filmy v kvalitě Full HD.

Rychlost a plynulost
Nexus 7 je vyroben společností ASUS a disponuje nebývalým výkonem. S čtyřjádrový procesorem Qualcomm ® Snapdragon S4 Pro ™ a 2GB RAM běží vše rychleji. Vysoce výkonná grafická karta zajišťuje hladké a plynulé zobrazování grafiky.

Zvuk, který vás obklopuje
Nexus 7 má stereo reproduktory a prostorový zvuk pro bohatý a působivý poslech. Vše uslyšíte jasněji.

Zachyťte každý okamžik
Videokonference a face-to-face rozhovory s rodinou a přáteli budou nepřerušované a plynulé. 5 megapixelová zadní kamera s automatickým ostřením a clonou f/2.4 vám umožní zachytit každý okamžik v kvalitních fotografiích nebo v ostrém Full HD videu.

Síla Androidu
Nexus 7 je první tablet s operačním systémem Android 4.3, nejnovější verzí světově nejpopulárnějšího mobilního operačního systému. Podělte se o svůj tablet s přáteli a rodinou - díky nastavení profilu má každý člověk svůj přizpůsobitelný samostatný přístup, včetně osobního úvodního displeje, tapety, aplikací a další. Můžete také spravovat přístup k aplikacím a obsah, který je vhodný pro každého člena rodiny.

Obrazovka
7.02" 1920x1200 HD displej (323 ppi)
1080p HD IPS

Gyroskop
Akcelerometer
Kompas
Světelný

• Mam ho 2 roky a možem povedat len tolko-špička.
    • A to vo všetkom.
    • Aj keby mi odišiel,tak by som kupil to iste.
    • Absolutne nič

Maxxx.spokojnost.

• , zakoupeno v EURONICS

• Velikost tak akorát na cesty
    • Pěkný vzhled
    • LED dioda
    • Dobrý fotoaparát

• Jakékoliv Google aktualizace mají Nexusy první...
    • Android 5.0 je prostě pro uživatele špička
    • Výkonný procesor Snapdragon, který se řadí mezi nejlepší
    • Výkonná grafika
    • Odolný, přežil tolik pádů, že bych tomu sám nevěřil, displey se jen tak nepoškrábe a když máte kryt tak není co řešit
    • Dostatek úložiště pro hry, aplikace,hudbu,obrázky i nějaký ten film v mkv kvalitě
    • Displey jedna báseň, větší rozlišení než má FullHD, 7" akorát
    • GPS se chytá velice rychle a je stabilní i přesná
    • Funkci NFC zrovna bez internetu dvakrát nevyužijete, ale hodí se
    • Výdrž baterie po jednou roce při aktivním používání je osm hodin což je fskt pěkný na to, jak ji dávám zabrat, když tablet nějak nevyužíváte vydrží skoro až tři dny
    • Vskutnu nic, je tak dokonalý až to bolí u srdce

Tablet mám dnešním den přesně rok, a už vůbec bych nelitoval jeho koupi. Tablet se stane vaším elektronickým partnerem, který se vám dokáže přizpůsobit. Až nedej bože bych o něj přišel, rozhodně bych měl jasno a pořídil si ho znovu, nebo bych šel do jeho nástupce Nexusu 9, který ovšem stojí nějaký ten tisíc více. Zkrátka a jednoduše pokud váháte mezi Nexusem a jiným, jednoznačně běžte do Nexusu.

Po necelém roce užívání stále jako nový. Pořád dlouho vydží, je svižný. Jenom v zadu na krytu se mi strhlo n z nápisu nexus a zepředu kousíček lemování. Určitě koupě nelituji.

• Vše

Jeden z nejlepších tabletů vůbec :) doporučuji!

• , zakoupeno v Digiboss

• rychlý
    • dobře reaguje

zatím krátká doba , ale spíše positivní hodnocení

• Úžasný display
    • Omezující paměť

Tablet jsem si vybral hlavně kvůli rychlosti na hry a kvůli surfování po internetu. Tyto funkce zastává naprosto perfektně, ani velmi náročné hry se nesekají. Display je úchvatný a je perfektně jasný i na ostrém slunci. Přední kamera je dobrá a dostatečně kvalitní na selfies-ty jsou na tabletu perfektní. Po půl roce používání přestal tablet pracovat-náhle během 10 minut úplně odešel, nereagoval na tlačítko napájení, ani na připojení k nabíječce. Poslal jsem ho tedy do Alzy na opravu. Bezplatně vyměnili základní desku a už zase šlape na nejnovějším Androidu 4.4. :) Doporučuji k němu zakoupit pouzdro-například toto: https://pouzdra-pro-tablet-pc.heureka.cz/c-tech-nexus-7-protect-gnc-02bk-cerna/ , které je naprosto perfektní. Měl jsem možnost tablet porovnat s Apple Ipad mini a rozdíly jsou velké. V displayi má určitě Nexus navrch, také v rychlosti a hlavně v Androidu. Jediná výtka, kterou mám je omezující velikost paměti, která nejde rozšířit microsd kartami. Tablet určitě hodnotím kladně a doporučuji. :)

• Krásný display
    • USB OTG
    • Rychlé reakce
    • Čistý Android
    • Menší vnitřní paměť, ale stačí

Můj první tablet, jsem spokojen.

• , zakoupeno v LevneELEKTRO.CZ

• Zatím nic

Spokojenost

• , zakoupeno v Alza.cz

• - prakticky neomezene pozorovaci uhly
    • - vyborny zvuk, hodi se k poslouchani hudby nebo sledovani filmu
    • - Telefonovani (VoIP) ma ozvenu. Prisuzuji to tomu vytunenemu zvuku a mikrofon ma pak problem odlisit muj vlastni hlas.

Oproti levnejsim variantam vyrazne lepsi display. Porovnavam s Tablet ASUS MeMO Pad HD 7 u ktereho jsem musel vstat, kdyz jsem chtel rozpoznat co si osoba na opacne strane stolu prohlizi.