Heureka.cz - porovnání cen a srovnání produktů

Filtrování:
Vyberte filtry

V porovnání cen u produktu HTC Flyer 16GB již není zařazen žádný obchod. Doporučujeme Vám tyto podobné produkty:

HTC Flyer 16GB - Specifikace

Výrobce

HTC

opravit

Operační systém

Operační systém

Android

opravit

Velikost paměti

Velikost paměti

16 GB

opravit

Typ procesoru

Qualcomm MSM8255

opravit

Hmotnost

420 g

opravit

HTC Flyer 16 je štíhlý a výkonný tablet, který výrobce nazývá tabletem jako žádný jiný. Disponuje totiž naprosto unikátním rysem v podobě technologie HTC Scribe. Pomocí dodávaného digitálního pera si budete moci zapsat poznámky, podepsat různé dokumenty, vyznačit důležité části v elektronické knize, nakreslit obrázky nebo přidávat popisky přímo na webové stránky či fotografie! Tablet je velmi lehký a je proveden v odolné hliníkové šasi. Dostupnou datovou paměť o kapacitě 16 GB doplňuje 512 MB systémové paměti RAM a vysoce taktovaný procesor Qualcomm Snapdragon. Výtečný hardwarový podklad zajistí super rychlé brouzdání na internetu, přehrávání HD videí a hladké provádění více činností najednou. I přehrávání video záznamu na webu bude velmi plynulé díky podpoře nejnovější verzi Adobe Flash a...

celá specifikace

Recenze HTC Flyer 16GB

www.androidroku.cz

Přidáno: 5. prosince 2011

Hlasujte v anketě Android roku 2011

Hlasujte pro nejlepší tablet v anketě Android roku 2011 a vyhrajte spoustu zajímavých cen.

Celá recenze na www.androidroku.cz
  • Je tato recenze užitečná?
  • Ano (2)
  • Ne (1)

www.mobilmania.cz

Přidáno: 2. října 2011

HTC Flyer: příliš drahý špás [recenze] - MobilMania.cz

Klíčové vlastnosti: povedený design s prvky hliníku 7" dotykový kapacitní displej s rozlišením 1 024 × 600 bodů kapacitní stylus součástí balení 1,5GHz procesor a 1 GB RAM menší rozměry a nízká hmotnost Hlavní nedostatky: telefonní verze Androidu atypické rozlišení displeje ovládání perem má jen omezené využití stále příliš vysoká cena

Celá recenze na www.mobilmania.cz

www.svetandroida.cz

Přidáno: 21. června 2011

HTC Flyer – první tablet na obzoru « Svět Androida Novinky ze světa mobilního operačního systému Android

Na závěr bych udělal stručné shrnutí. HTC Flyer je celkem slušný pracant, ačkoli má jen jednojádrový procesor. Má pevnou hliníkovou konstrukci a sedmipalcový displej, který ovšem na slunci nepodává zázračné výkony. Hmotnost je vzhledem k velikosti nízká. To se může hodit třeba při čtení knih. Jako nevýhodu beru Android 2.3.3. Kdyby se Flyer objevil v době vydání Samsungu Galaxy Tab, bylo by to mnohem lepší. Přijít s tímto systémem v tabletu je v současnosti dle mého názoru už dost pozdě. Ale HTC slibuje, že update na Android 3.0 bude. Bohužel datum updatu není známo. Možná tento model zachrání na trhu jeho kreslící funkce, které jsou výtečné. Tablet se objevuje ve variantě s WiFi a 16 GB vnitřní paměti za cenu dle Heureky 12031 – 14795 Kč nebo WiFi + 3G modem a 32 GB za cenu 15245 – 17375 Kč. Jak se tak s odstupem dívám na hardwarové parametry i na celou recenzi, říkám si, že Flyer docela předražený kousek. Ale pokud cena půjde dolů a zároveň dostane aktualizaci na nový systém, mohl by se stát trhákem.

Celá recenze na www.svetandroida.cz
  • Je tato recenze užitečná?
  • Ano (4)
  • Ne (2)

mobilizujeme.cz

Přidáno: 15. června 2011

HTC Flyer - recenze opelichaného okřídlence

HTC Flyer je 7“ tablet s Androidem, který se snaží v záplavě ostatních tabletů zaujmout vylepšeným prostředím Sense, 1,5 GHz procesorem či magickým perem. Recenze ukáže, zdali to na konkurenci stačí.

Celá recenze na mobilizujeme.cz

mobilenet.cz

Přidáno: 12. června 2011

Recenze HTC Flyer: předražený elegán s magickou tužkou | mobilenet.cz

Rok 2011 se ponese ve znamení mnoha nových tabletů a svůj první počin ukázalo i HTC. Model Flyer se řadí mezi menší tablety, nabídne jednojádrový procesor s taktem 1,5 GHz a na internet se připojíte přes 3G a Wi-Fi. Specialitou je přítomnost magického pera, pomocí něhož lze snadno zapisovat například poznámky. Bude to však stačit a obhájí si Flyer vysokou cenu?

Celá recenze na mobilenet.cz

» Všechny recenze produktu (13)

Vývoj ceny HTC Flyer 16GB