Lenovo IdeaTab S5000 59-392128

8 hodin

Zatím jsem spokojená.

splňuje moje požadavky

• , zakoupeno v KASA.cz

Tablet jsem koupila jako dárek pro 15letého vnuka, byl jím nadšen, používá ho a je velmi spokojen. Krásný obraz, dlouhá výdrž baterie, všechny funkce super, žádný problém.

Operační systém
1280 x 800
Výdrž baterie
8 hodin

Kvalitní 7" tablet Lenovo IdeaTab S5000 s Androidem

IdeaTab S5000 je 7" štíhlý, lehký a komfortní tablet s výkonným čtyřjádrovým procesorem, dodávajícím výkon, který budete potřebovat, abyste si mohli užít nejnovější aplikace a hry v systému Android 4.2. Jedná se o vynikající mobilní řešení pro každého, kdo si chce užít zábavu na cestách.

Jasný displej

Tablet je vybaven dotykovým 7" IPS displejem s výbornými barvami, širokými pozorovacími úhly a přirozeným zobrazením. Displej má úhlopříčku 7" s vysokým rozlišením 1280 x 800 bodů, čímž dokáže vytvořit příjemně ostrý obraz. Displej disponuje dotykovou vrstvou pro ovládání prsty.

Skvělá zábava

Tablet se vyznačuje řadou multimediálních funkcí pro zábavu a volný čas. Solidní výkon lze využít pro hraní her a přehrávání multimédií. Nechybí 1,6megapixelová videokamera pro konferenční hovory a on-line chatování, zadní 5MPix fotoaparát s automatickým ostřením, stereo reproduktory a samozřejmě WiFi pro přístup na internet.

Nejoblíbenější platforma na světě

Tablet využívá populární operační systém Android 4.2 pro mobilní zařízení. Ten mimo jiné nabízí inteligentní notifikace umožňující rychlou práci s událostmi, nádherné nové widgety, s nimiž budete mít dokonalý přehled o všech důležitých informacích, nebo možnost snadného přizpůsobení domovské obrazovky pomocí přetažení. Systém Android je nyní rychlejší a intuitivnější než kdykoli předtím.

Podpora USB OTG

Tablet podporuje USB OTG ( On The Go) pro nabíjení a připojení ostatních zařízení jako například USB paměťové zařízení. (vyžaduje speciální OTG kabel).

Klíčové vlastnosti

Tablet Lenovo IdeaTab S5000 je poháněn čtyřjádrovým procesorem s frekvencí 1.2 GHz. Procesor je doplněn operační pamětí 1GB LP-DDR2 a pro data a aplikace je k dispozici interní paměť 16GB (e-MCP). Multi-dotykový 7" displej má rozlišení 1280 x 800 bodů. Ke komunikaci s okolím poslouží bezdrátové technologie WiFi 802.11b/g/n a rozhraní Bluetooth verze 4.0. Pro zjištění aktuálních souřadnic můžete využít zabudovaného GPS přijímače. V přední části se nachází 1.6 MPix fotoaparát a v zadní 5 MPix fotoaparát. Správu aplikací zajistí mobilní systém Android 4.2.

Rozměry přístroje jsou 191 x 117 x 7,6 mm a jeho hmotnost je 245 gramů.

• nejlepší tablet co jsem kdy měl !

nemám jedinou výtku na tento tablet je strašně hubený a dobře fotí a váží snad 150 g takže opravdu se jim tenhle tablet povedl.

Zatím jsem spokojená.

splňuje moje požadavky

• , zakoupeno v KASA.cz

• , zakoupeno v Electro World

Za tu cenu velmi dobrý tablet.
    Můžu doporučit.

• - rychlý
    • - malý
    • - tenký
    • - lehký
    • - přední i zadní kamera (kvalitní)
    • - nelíbí se mi nabíječka (občas mám problém zavést drát do tabletu)
    • jinak nic

Tento produkt je opravdu nejlepší který sem si mohla vybrat do ceny 3 302kč
    Všem doporučuji - je to skvělý a rychlí společník
    ...

• , zakoupeno v ELESHOP

• splňuje vše co jsem od něj očekávala (průměrný uživatel)
    • jede spolehlivě skoro 24 hodin denně
    • foťák má poměrně dost funkcí a možností úprav
    • v základním nastavení jsou i aplikace, které nelze odinstalovat (ale zase tolik nevadí)

skvělý produkt, za fairovou cenu poměrně dost muziky.
    doporučuji stáhnout aplikaci Clean Master na průběžné pročišťovaní paměti - tablet pak není zasekaný zbytečnostma a šlape jako hodinky
    tento produkt jsem již doporučila

• , zakoupeno v Electro World

Bol to darčdek pre moju dcèruk18 narodeninám.

• Lenovo se nám líbilo ihned po prvním vybalení z krabice. Mezi hlavní trumfy IdeaPadu totiž patří právě velmi povedený vz...

Zobrazit celou recenzi na pctuning.tyden.cz

• , zakoupeno v elektroSTOP.cz

• rozsah funkcí, dobré zpracování, výdrž baterií
    • chybí slot na karty, česká lokalizace není úplná, display hůře čitelný i na slunci, protože se hodně leskne

ve své cenové kategorii jistě velmi dobrý přístroj. Rychle reaguje, má dostatečnou paměť, slot na paměťové karty by byl vítaným bonusem.