Lenovo Yoga 8 59-439892

Ať už zaujmete jakoukoliv polohu, s Lenovo Yoga Tablet 2 se vám bude pracovat vždy dobře. Jsou na výběr hned čtyři možnosti, jak ho použít: Podrž, Postav, Polož a Pověs. Vyberte si tu, která vám bude zrovna nejpohodlnější. Díky kvalitním reproduktorům si vychutnejte přepychový poslech hudby, nadšeni budete i z vysoké výdrže baterie a 8megapixlového fotoaparátu, díky kterému zachytíte výjimečné okamžiky. Dvoupásmové rozhraní Wi-Fi vám zajistí stabilní bezdrátové připojení, které můžete využít i na velkou vzdálenost.

Výjimečný svými možnostmi

Tablet, který nechá na vás, jak ho zrovna chcete používat. Můžete ho podržet v ruce, postavit na výšku, položit na ležato, nebo dokonce zavěsit na háček! Multifunkčnost je umožněna díky promyšlenému stojanu, který je umístěn na zadní straně.

Operační systém
6400 mAh

• , zakoupeno v EURONICS

• Windows
    • Solidní obraz i zvuk

Malý cestovní přístroj s dostatečnou kapacitou baterie,zvládá vše co jsem od něj očekával především surfování na internetu.
    Produkt mohu jen doporučit.

• , zakoupeno v KASA.cz

• výborná kvalita zpracování
    • dlouhá výdrž baterie
    • vše funguje skvěle a hlavně rychle bez jakéhokoli zasekávání-upgradeováno na win10 ihned po koupi a vše proběhlo perfektně
    • špičkový full HD display
    • variabilita díky stojánku
    • výborné stereo repro
    • přikoupením USB HUB připojíte cokoli jako k běžnému PC
    • snad jen absence hdmi a tudíž téměř nemožnost o propojení s TV nebo monitorem (ale určitě to nějak půjde ale bude to složitější, spíše pro nějakého IT specialistu - zatím jsem to nestudoval, ale pokusím se o to), zkoušel jsem zatím pouze kabelem MHL ale bez úspěchu
    • a pro někoho možná malé úložiště - ale dá se vyřešit s micro SD

opravdu špičkový tablet, za tuto zlevněnou cenu si troufám tvrdit že je bezkonkurenčně nejlepší ze všech co mají windows, o takové výdrži baterie se mi nikdy ani nesnilo (po nabití ukazuje cca 14-15 hod. a i realita se k tomu skutečně blíží), ale proto se také musí déle nabíjet, nečekejte že máte za 2hod. nabito, spíše
    tak za 4-5 hod. Ale uvidíme až se baterie více "zaběhne". Váhal jsem jestli nekoupit novější verzi Yoga tablet 3, ale má výrazně horší parametry, což nechápu, a jen android, proto neváhejte s koupí Yogy 2, než bude vyprodána. Je to moje první zkušenost se značkou Lenovo, a jsem velice mile překvapen kvalitou zpracování a celkovou vyladěností tohoto tabletu ke špičkové funkčnosti. Nerad dělám čemukoliv takovouhle reklamu, ale z tabletu jsem tak nadšený, že nemůžu prostě jinak.

• dlouhá výdrž, výborné rozlišení, W 8 s upgradem,

15 hodin
Kapacita baterie
6400 mAh

Celodenní výdrž

Skvělá zpráva i pro náročné uživatele - baterie tabletu vydrží až 15 hodin na jedno nabití! Ptáte se, jak je to možné? Je totiž uložena v komoře ve tvaru válce, která byla speciálně navržena tak, aby zbylo více místa pro velkokapacitní baterii.
Celodenní výdrž

Zábava na úrovni

Tablet disponuje předními stereofonními reproduktory s velkými komorami, které využívají technologii zpracování zvuku Wolfson Master HiFi a prostorový zvuk Dolby. Zvuku, který ze zařízení vychází, se nebudete moci nabažit. Také kvalita fotoaparátu vás potěší. Tablet disponuje 8megapixelovým zadním fotoaparátem, jehož objektiv omezuje odlesky.
Zábava na úrovni

Wi-Fi připojení

Dvoupásmové rozhraní Wi-Fi vám umožní bezdrátové připojení k internetu, které zůstane stabilní i na velkou vzdálenost od vysílače.
Wi-Fi připojení

Pohodlné a efektivní ovládání

Tablet využívá moderní operační systém Windows 8.1 s výkonným vyhledávačem Bing. Jako bonus získáte jednoleté předplatné služby Office 365, které zastanou veškeré vaše kancelářské a pracovní potřeby.
Pohodlné a efektivní ovládání

Lenovo Yoga 2 8 Anypen je impozantní tablet, který se Vám přizpůsobí. Tento model má název ANYPEN a umožňuje *ovládat tablet pomocí běžného pera či tužky*.Jeho 4 různé režimy použití z něj dělají všestranného pomocníka pro práci i zábavu. K tomu je třeba ještě připočítat vysoký výkon, kvalitní Full HD displej a extra dlouhou výdrž baterie a výsledkem je všestranný tablet pro každou situaci.

Stylus- zbytečnost

Potřebujete vytvořit rychle skicu nebo poznámku a zjistili, jste, že nemáte stylus? Nevadí toto již vyřešilo Lenovo za Vás! S použitou technologií ANYPEN máte problém vyřešen. Můžete použít například obyčejnou tužku nebo propisku a použít jí místo stylusu.

Výkon s procesorem Intel®

Okamžité probuzení, rychlé otevírání souborů a fotografií a plynulé přecházení mezi aplikacemi bez jakéhokoli zpoždění.

Microsoft Windows 8.1 a Office 365

V tabletu je předinstalován plnohodnotný operační systém Windows 8.1, který je speciálně navržen pro pohodlné a intuitivní ovládání i na dotykových zařízeních. Předplacený balíček služeb a aplikací Office 365 Vám usnadní Vaši každodenní práci.

Čtyři způsoby použití tabletu

Přelomový design tabletu Lenovo Yoga 2 8 ANYPEN vyniká komorou s baterií, díky které je těžiště přesunuto ke straně, takže Vám skvěle padne do ruky a pohodlně se ovládá. Integrovaný stojánek na zadní straně Vám umožní používat tablet ve čtyřech režimech: Podrž, Postav, Polož a Pověs. Při držení tabletu v ruce spočívá váha ve vaší dlani a ne na prstech, můžete si tak snadno prohlížet fotky nebo brouzdat po internetu, aniž by Vás začala bolet ruka. Při položení je obrazovka v ideálním úhlu pro hraní her i psaní oběma rukama. Postavení na stojánek je perfektní pro sledování filmů, videohovory nebo poslech hudby. Čtvrtou možností je pověsit tablet například na háček na zdi, k čemuž slouží výřez ve stojánku. Můžete tak tablet jednoduše proměnit v malou nástěnnou televizi.

Skvělý obraz

8" displej disponuje extra jemným rozlišením 1 920 x 1200 pixelů, se kterým bude každý obraz dokonale ostrý, ať už sledujete filmy ve vysoké kvalitě nebo jen brouzdáte po internetu. Technologie IPS nabízí široké zobrazovací úhly, které uvítáte například při sledování filmů s přáteli.

Extra dlouhá výdrž baterie

Lenovo Yoga 2 nabídne při běžném používáni 15 hodin výdrže na jedno nabití, můžete si jej tedy bez problémů vzít na celý den s sebou a nabíječku nechat doma. Dlouhá výdrž je docílena válcovou komorou, která krom ergonomickému držení poskytuje více místa pro uložení baterie, než je tomu u běžných tabletů. Díky funkci OTG můžete také z tabletu nabíjet další zařízení.

Ohromující zvuk

Pro ještě lepší požitek z multimédií je dvojice stereo reproduktorů tabletu Lenovo Yoga 2 nasměrována dopředu k Vám. Reproduktory se velkými komorami jsou navíc poháněny technologií zpracování zvuku Wolfson® Master HiFi™, která Vám společně s prostorovým zvukem Dolby® zprostředkuje dokonalý poslechový zážitek.

Plná konektivita

Integrovaný Bluetooth 4.0 Vám umožní připojit širokou škálu příslušenství nebo sdílet data s ostatními, zatímco s dvoupásmovým bezdrátovým připojením Wi-Fi se můžete připojit k internetu kdekoliv je k dispozici síť a to i na velké vzdálenosti. Konektor microUSB 2.0 Vám dovolí tablet nejen nabíjet, ale technologie OTG Vám dovolí připojit další periferie, jako jsou USB klíčenky, klávesnice či myš.

Kvalitní zadní fotoaparát

Abyste mohli zachytit vše, co se kolem Vás děje, je Vám k dispozici fotoaparát s rozlišením 8 Mpx, se světelností f/2,2, moderním objektivem omezujícím odlesky a snímačem BSI 2, který si poradí i se sníženým osvětlením.

Aplikace Lenovo DOit

Řada předinstalovaných aplikací Lenovo DOit Vám usnadní Vaši práci. Můžete tak například sdílet soubory s ostatními Android zařízeními bez nutnosti síťového připojení, ochrání Vás před nebezpečnými aplikacemi a malwarem nebo Vám umožní jednoduše zálohovat a obnovovat Vaše data.

Hlavní přednosti:

- Operační systém: Microsoft Windows 8.1
- Displej: 8" IPS, 1 920 x 1 200 px
- Paměť: 32 GB vniřní, 2 GB RAM
- Paměťové karty: microSD až 64 GB
- Komunikace: 802.11 a/b/g/n (2,4 GHz a 5 GHz), Wi-Fi direct, Hotspot, Bluetooth 4.0
- Kamery: zadní 8 Mpx, přední 1,6 Mpx
- Vstupy a výstupy: 3,5mm stereo pro sluchátka, microUSB 2.0
- Určení polohy: A-GPS
- Rozměry: 210 x 149 x 2,7 - 7.0 mm
- Hmotnost: 426 g… © Sunnysoft s.r.o.

2zákazníci nedoporučují produkt
    • 4 polohy tabletu
    • OS Windows

Chtěl jsem především tablet, který bych nemusel tak často nabíjet. OS Windows byla jasná volba po zkušenostech s pomalým androidem. Tablet jsem ještě stihl upgradovat na desítky a na systém si nemůžu stěžovat - vše je svižné a vše funguje tak jak má. Aplikaci je sice málo, ale ty co jsou tak dostačují. Chybí mi pouze aplikace mapy.cz, která z neznámých důvodů nejde stáhnout ze store. Původně jsem přemýšlel o 10" verzi, ale ta cena mě odradila. Tento tablet ovládám skrze stylus a vše je OK. Všude píší, jak je displej malý pro tento OS, ale já s ním žádné problémy nemám. Největší vychytávkou je výklopný stojánek, který mám při používání doma stále vyklopený. Čekal jsem o něco větší výdrž, ale 10 hodin je také slušná hodnota.

• , zakoupeno v EURONICS

• Windows
    • Solidní obraz i zvuk

Produkt mohu jen doporučit.

• , zakoupeno v KASA.cz

• anypen !!!!
    • mohl by mít 3G modem

nemá chybu

• , zakoupeno v CZC.cz

• Ergonomie, výdrž baterie, výkon, cena
    • Lesklý display, umístění zadní kamery

Velmi kvalitní produkt s vynikajícím poměrem cena/výkon, bezproblémový přechod na W10 (doporučuji hned po zakoupení, než se naplní interní paměť). Vynikající ergonomie, vychytaný stojánek. Při použití W10 v PC režimu trochu nevýhoda v rozlišení, ale díky ovládání jakoukoli tužkou tolik nevadí, navíc se dá rozlišení upravit podobně jako na PC. Velmi kvalitní zvuk i na místní stereoreproduktory. Nevýhodou jsou odlesky na lesklém displeji, možná by pomohla antireflexní fólie, nevím pak, jak by pracovalo ovládání "čímkoli".
    Kvalitní GPS modul, velmi rychle se chytá, přesně určuje polohu.
    Velmi dobrá výdrž baterie. Cesta vlakem Brno - Praha a zpět při soustavné práci nečiní potíže Zpracování je precizní, vzhledově budí dojem mnohem dražšího zařízení.
    V této cenové kategorii podle mne bezkonkurenční a proto všem zájemcům vřele doporučuji.

• Kvalitní displej, technologie ANYPEN funguje výborně
    • GPS
    • WiFi, Bluetooth, vše jede na výbornou
    • Bezproblémové spárování s bluetooth myší, klávesnicí i sluchátky
    • Podpora Windows 10, ale i po měsíci nevím, zda-li nebyl lepší Windows 8.1
    • "Jen" 2 GB RAM, v budoucnu bude zřejmě rychle ztrácet dech
    • Nabíjení pomocí 5,2 volty - nekompatibilita s univerzálními nabíječkami a powerbankami (nezačne se nabíjet, popřípadě Windows hodí modrou smrt)
    • U mého kusu byl velmi problematický upgrade na Windows 10
    • Svou velikostí jen nevhodný pro velké chlapské ruky - na malé ikonky se kolikrát napoprvé nestrefíte
    • Nic moc rychlost zápis na MicroSD kartu i přesto, že jsem schválně koupil rychlejší model karty
    • Nemá microHDMI výstup
    • Verze s LTE modemem je jen 10 palcová, 8 palcová je jen tato bez modemu

Po dvou tabletech s Androidem jsem rozhodl pro změnu, Windows jsou přece jen vhodnější pro práci s webem (korektní načítaní stránek jako na PC/NTB), kdo chce hrát hry, tomu ale doporučuji verzi s Androidem.

• zklamání
    • výdrž baterie tak 1-2 hodiny,při plném využití
    • koupeno bez anypenu-takže reklamace

nedoporučuji

• Plnohodnotný OS
    • Výborný displej
    • Slušný zvuk
    • Velmi dobrá ergonomie...sedne do ruky, drží se lépe, než klasické tablety
    • Běží na W10, není sebemenší problém
    • Office 365
    • Anypen
    • Těžce se vyklápí podstavec. Tady to má lépe řešené Yoga 3 (ale tam je zase horší display, a pouze Android systém)
    • Horší čitelnost na slunci

Můj 4 tablet a jednoznačně nejpovedenější. Za cenu 4499 s DPH (EURONICS) jsem dostal kvalitně zpracovanou mašinku s dospělým systémem, kancelářským balíkem Office, skvělou ergonomií, dlouhou výdrží, výborným displejem. Rozhodně doporučuji všem, kdo hledá tablet i na práci, nejen na zábavu.

• - plně funkční Win 8.1, kompatibilní s PC i periferiemi
    • - dobrá cenová nabídka
    • - příliš malý displej pro OS Windows
    • - občas špatně reaguje na dotyk displeje
    • - zvětšení obrazu funguje pouze pro aplikace, nikoli pro system
    • - jediný konektor USB mikro neumožňuje nabíjet tablet a přitom připojit USB zařízení. Konektor se brzy opotřebí častým přepínáním. VELKÁ NEVÝHODA!

tablet používám profesionalně, při servisu řídicích systemů. Pro toto použití mi vyhovuje. Škoda, že nelze oddělit nabíjení tabletu od USB konektoru (problem popsán výše)

Příjemný tablet do ruky, optimální velikost