NextBook Trendy 8

Produkt nemá žádné parametry.

• super za pinizite

nic

• Má vše co jsem potřeboval

Výborný poměr ceny a výkony (kvality)

Produkt nemá žádné parametry.

NextBook Trendy 8 naleznete v sekci Tablety. NextBook Trendy 8 je osazen kapacitním multidotykovým displejem s vysokým rozlišením 1024 x 768 obrazových bodů s výhodným poměrem stran 43. Jako operační systém je nově instalovaný Android ve verzi ...

3zákazníci nedoporučují produkt

Už nikdy více nezakoupím tuto značku. Zasekává se a nejde vůbec nabíjet. 2x reklamováno, nyní po měsíci , kdy byl tablet v reklamaci, mi bylo sděleno, že byl poškozen nevhodným zacházením. Ale asi nemá smysl se vztekat, prostě nikdy více.

Měním názor. Tablet se nám vrátil 28.1.2014 z reklamace a 4.2.2014 jsme ho opět odvezli zpět. Tentokrát pro jistotu přestal reagovat na dotyk. Požadovali jsme výměnu, ale vzhledem k tomu, že není skladem, tak nám snad konečně vrátí peníze a budeme si moct koupit nějaký použitelný tablet.
    Ale už rozhodně ne v czc.cz , kteří absolutně nerespektují práva zákazníků. Když reklamuji zboží v prvním půl roce od zakoupení, mám možnost si vybrat mezi výměnou nebo opravou. Požadovali jsme výměnu, ale i přesto nám tablet opravili. Doufám, že teď se tam už naučili číst a vrátí peníze.

• výdrž baterie
    • celkové zpracování
    • webkamera i fotoaparát
    • bluetooth
    • cenová dostupnost
    • lehký oproti jiným 8'' tabletům
    • dvoujádro
    • možnost nabíjení přes usb
    • někdy se opravdu hodně zahřívá, až to pálí
    • slabý reproduktor
    • pozorovací úhly

Osobně si myslím, že do hranice 3000,- neseženete lepší tablet. Bohužel já šáhla po špatném kusu, který se při zamčení obrazovky sám vypínal nebo rastartoval. Občas byl vypnutý a sám od sebe se zapnul. Momentálně na reklamaci. Ale když byl zaplý a pracovalo se na něm, nebyl nejmenší problém. Je opravdu rychlý a opravdu se stálo málokdy že by se seknul. A když se seknul, za do 10s zase fungoval v pohodě. Foťák mě příjemně překvapil, fotí docela dobře. Výdrž baterky taky dost dobrá. Na střídačku jsem měla zapnuté wifi, bluetooth, hry, videa a vydržel 6 hodin!
    Nevím, proč ho najednou stáhly všechny obchody, protože já si myslím, že je to úžasný tablet za tuto cenu.

• 2. Jádra
    • 1GB ram
    • Výdrž baterie
    • Svižnost
    • Utáhne i náročnejší hry například GTA San Andreas
    • Hdmi
    • 2 kameryá
    • Pozorovací uhly
    • Při delším hraní se tablet sekne a restartuje se
    • ale za ty peníze je celkem slušný

Dostal jsem tento tablet k vánocům musím říci že jsem celkem spokojený baterka vydrží dost slušné zpracování atd..
    Displej je celkem z dost dobrého materiálu ale bohužel není IPS. ale i tak se na to dá dívat .

Slušný za ty peníze

• přehřívání
    • zamrzání
    • kvalita foťáku
    • zpracování micro USB

Recenzi jsem se rozhodl napsat poté co nebyla uznána reklamace. Příjemné na tabletu je celkem solidní zpracování a bohatá výbava, ale tím mé plusy pro tento produkt končí.
    Setkal jsem se se všemi výtkami, které se objevují jinde.
    Největší problém je a zřejmě i bude špatné zapínání tabletu - tlačítko je třeba mačkat opakovaně někdy i docela velkou silou ( vlastním tablet od května, v září přestalo tlačítko úplně fungovat, takže byl tablet odeslán na reklamaci, z reklamace se vrátil z odůvodněním:tablet po padu-narazu, neuznana reklamace, tlacitko power mechanicky poskozeno [utrzene ze zakladni desky].Koupeno u czc.cz. Upozorňuji, že opravdu nikde neupadl.
    Další, co mě nepříjemně překvapilo je neustálé zasekávání a zamrzání tabletu. Následné opětovné zprovoznění trvá i půl hodiny. Takže potřebujete-li něco rychle vyhledat, je vám k ničemu. Přístup k paměťové kartě - kryt se otvírá velmi špatně . Vstupu micro USB- pokud připojíte kabel je volný, nedrží pevně a funguje jen v určité poloze.
    Další: výrazné přehřívání tabletu.
    Za sebe tento produkt, NEDOPORUČUJI!

• Má vše co jsem potřeboval

Výborný poměr ceny a výkony (kvality)

• Tenký
    • 2 kamery
    • HD
    • Výkon
    • Lehký
    • BlueTooth
    • Dvoujádrový procesor
    • Pozorovací úhly
    • Někdy se sekne a musí se retartovat

Koupil jsem tablet kvůly poměru cena/výkon

• slušné zpracování
    • výbava (bluetooth, HDMI)
    • velice dobrá a citlivá WIFI
    • „promačkávání“ zadní strany
    • přehřívání
    • zamrzání
    • problematické zapínání

Mile mě překvapilo celkem solidní zpracování (za ty peníze). Bohužel se ale potvrdily v podstatě všechny výtky, které se objevují i v ostatních příspěvcích.
    Tablet se opravdu špatně (divně) zapíná – někdy je potřeba mačkat tlačítko opakovaně, někdy dlouze, někdy to podvědomě nutí mačkat větší silou, protože nereaguje…
    Horší přístup je k paměťové kartě, krytka se velice špatně otvírá, na druhou stranu se alespoň neotvírá samovolně a taky nezavazujete o kartu.
    Pozorovací úhly displeje jsou opravdu dost špatné, velice obtížně se například hrají hry, kde je potřeba využívat náklon tabletu – už při malé změně úhlu se obraz začíná ztrácet. Tablet je sice celkem tenký, ale plastová zadní strana při držení přichází do příliš těsného kontaktu s displejem a důsledkem toho „promačkáváte“ tmavé skvrny na displej.
    Při delším používání se tablet dost zahřívá, dalo by se říci, že až pálí do ruky, pocitově bych to odhadnul na min. 45°C.
    Nejhorší ale bylo neustálé „zamrzání“ vyžadující restart celého tabletu. Stávalo se jak ve hrách (to bych ještě pochopil), tak i při běžné činnosti – nejčastěji v „nastavení“, několikrát ale také ihned po zapnutí. Posledním „hřebíčkem do rakve“ bylo, když mi během běžné činnosti (internet, nastavení, jednoduché programy) zamrznul 8x během jediné hodiny!
    Nebýt problémů se zamrzáním, mohl bych ho za cenu, kterou stojí, doporučit, mrzí mě to, takto ale ne.
    Vrácen ve 14-ti denní lhůtě…

• Tenký a lehký
    • Skvěle padne do ruky
    • 8" 4:3 je pro me oprimální
    • Wifi, Bluetooth
    • 2MPx fotak
    • Zatím nic

Doma mame 8SE , ale tenhle je lehci a tenci i s fotakem.
    Za tu cenu nic neresim, i kdyz nema IPS displej. Ten ma az drazsi Premium 8 IPS. Ale nepotrebuju.