Nový Apple iPad 16GB 3G MD369HC/A

Velikost paměti
    16 GB
    662 g

Specifikace Nový Apple iPad 16GB 3G MD369HC/A

Nejlepší displej na mobilním zařízení. iPad je jeden velký, krásný displej. Proto je celá zkušenost s používáním iPadu lepší. Retina displej nového iPadu má rozlišení 2048x1536, o 44% větší sytost barev a ohromujících 3,1 miliónu pixelů – na stejné 9,7palcové ploše. Je to čtyřikrát víc pixelů než na iPadu 2 a o milión víc než na HD televizi. Pixely jsou u sebe tak blízko, že z běžné vzdálenosti vaše oči jednotlivé pixely nerozliší. Když nevidíte pixely, vidíte celý obrázek. Nebo článek. Nebo hru. Tak, jak to dříve nebylo možné.

Průlomová technologie vyžaduje adekvátní displej.

Displej se čtyřnásobkem pixelů se nám podařilo vytvořit jedině tak, že jsme ho zkonstruovali zcela novým způsobem. Každý pixel displeje totiž dostává několik signálů, na jejichž základě se rozsvěcí. Ale když máte hodně pixelů a hodně signálů na stejné rovině, dochází ke křížení signálů. Tím pochopitelně trpí kvalita obrazu. Aby vše na novém iPadu vypadalo dokonale jasně, konstruktéři společnosti Apple pozvedli pixely na jinou rovinu a oddělili je od signálů. Je to skutečně převratná technologie. Stejně jako samotný iPad.

Retina displej. Vypixelovaný výkon.

Čip A5X se čtyřjádrovou grafikou řídí čtyřikrát víc pixelů než v iPadu 2, a přesto dosahuje stejné plynulosti ovládání, jíž je iPad proslulý. A stále vydrží úžasných 10 hodin na jedno nabití.

Probudíte ho okamžitě. Jedním dotykem. iPad používáte pořád. Tu pár minut, tu hodinu nebo déle. A pokaždé, když stisknete tlačítko plochy nebo otevřete Smart Cover, je iPad připraven. Okamžitě. Tak pohotově funguje díky rychlému a spolehlivému flash úložišti, takže oblíbené aplikace můžete využívat bez zbytečného čekání.

Baterie vás nezradí.

Nový iPad má Retina displej se čtyřnásobkem pixelů iPadu 2 a čtyřjádrovou grafiku. Jaký to má vliv na výdrž baterie? Téměř žádný. Stále si můžete až 10 hodin číst, sledovat, hrát, psát a tvořit, cokoli chcete.

Foťte 5pegapixelové snímky. 5megapixelový fotoaparát iSight je vybaven snímačem se zadním osvětlením, který zachycuje skvěle vypadající obrázky na slunci i při svíčkách. Automatické ostření, ostření klepnutím a nastavení expozice klepnutím zaručují, že si každý záběr budete moci vystavit v rámečku. A díky zabudovanému rozpoznávání tváří, které automaticky vyváží zaostření a expozici až mezi 10 tváří, je spousta místa pro úsměvy. Takže se všichni podívejte do iPadu a řekněte „sýýýýýr“.

Nahrávejte HD video v plném rozlišení 1080p.

Život někdy dovede překvapit. Když si při čekání na ranní vlak čtete na iPadu bestseller, všimnete si na nástupišti nadaného performera. Nebo si doma surfujete, když najednou vběhne váš pes v sukýnce vaší dcerky. Fotoaparát iSight v novém iPadu vám umožňuje zachytit všechny tyto nepředvídatelné, krásné a směšné okamžiky. Samozřejmě v HD rozlišení 1080p. A díky automatické stabilizaci videa nebude v nahrávce žádné drncání a chvění. Což je velká výhoda, když se neovladatelně smějete.

Jinak než super-rychle to nejde.

Nový iPad podporuje rychlé mobilní sítě po celém světě – včetně sítí 4G LTE.2 Takže můžete prohlížet web, streamovat obsah nebo stahovat filmy neskutečnou rychlostí. Funguje samozřejmě i v sítích GSM/UMTS po celém světě včetně nejrychlejších sítí třetí generace s technologiemi HSPA, HSPA+ a DC-HSDPA. U připojení DC-HSDPA dosáhnete rychlosti stahování až 42 Mb/s a u připojení HSPA+ budete data stahovat rychlostí až 21,1 Mb/s.3

• Displej, výdrž
      • Oproti iPad 2 znatelný nárůst váhy

Oproti Asus Transformer, který byl mým předchozím tabletem jsem rád, že jsem se vrátil k iOS. Stabilita systému a intuitivnost mi u Android chyběla. Velkou výhodou je také poměr stran displeje, který více vyhovuje čtení a surfování, než jak je to u Andoidích tabletů.

• Kvalita displeje
      • Celkové zpracování
      • Baterie
      • iOs
      • Reproduktor
      • Kvalita na výstupu 3,5mm konektoru
      • Uzavřený systém
      • Konektor
      • PC verze Itunes (za 10 min. Se asi 4x vypnul)

Koupil jsem tablet za 10000 ale když se odečte dph tak je 8000 výborná cena,za tenhle tablet. První co mě zaujalo je relativně hodně jemný displej který na maximální jas dělá díry do očí ale zas je vyditelný dobře na slunci a na nejnižší hranici příjemný na používání v noci. O výkonu ani nemusím psát,běželo mi gta:vice city ,na pozadí bylo gta:chinatown wars,office balíky,safari,facebook a hromada dalších aplikací a na výkonu se to stále neprojevilo,systém běží plynule. Překvapila mě hodně baterie která vydrží dva dny se zapnutou wi-fi a celkem asi 5h procházení i ternetu,hraní her atd. Za jeden den, takže celková výdrž přes 10h provozu. Zvuk ve sluchátkách za 3500 skvělá,zabudované reproduktory čisté a po blutoothu na reproduktorech za 10000 je požitek z hudby výjimečný,ale to je ze všech zařízení,záleží na kvalitě písničky. Prvním záporem je dlouhý konektor se kterým se dost nešikovně pracuje. Druhým záporem který mi dost vadí je uzavřenost systému musíte mít prostě celou sbírku produktů apple od ipodu až po apple tv.

• Je to prostě Apple
      • Hry
      • Výdrž baterie
      • Kvalita fotek či videí
      • Pro začátečníky je těžké se zaregistrovat na Apple ID a bez toho tam nejdou ani zprávy,app store,hry atd.
      • Když se připojím na vlastní WiFi a zadám si tam heslo-tak "Přihlašování se nezdařilo"

Je to opravdu dobrý tablet s pár muchami.Původně jsem si nemyslela,že je tak dobrý jaký doopravdy je a je opravdu chytrý (no pozná zdali je nějaký učet můj či ne :D) Je to prostě Apple.No samozřejmě bych řekla že předražený,že je to drzost to prodávat za takovéto ceny.V dnešní době znamená už to,že někdo má nějaký produkt od Applu,že na tom už není špatně.Ale trochu mi tady chybí Siri.

c

• Apple iPad 3. generace je tu. Přinášíme vám tak naší tradiční recenzi. Pokrok oproti předchozí generaci tabletu iPad spo...

Zobrazit celou recenzi na mobilizujeme.cz

Zobrazit celou recenzi na mobilenet.cz

• Je to něco málo přes týden, co na náš trh dorazila třetí generace oblíbeného iPadu, která se pyšní nádherným Retina displejem, vylepšeným fotoaparátem a rychlejším procesorem s čtyřjádrovou grafikou. Vyplatí se ale kompletní výměna? Nejen na tuto otázku se pokusíme odpovědět v naší recenzi.

• Podrobnější pohled na iPad 3. generace od společnosti Apple

Zobrazit video recenzi

• Do rukou se mi dostalo velice zajimavé zařízení od společnosti Apple. Jak asi tušíte, jedná se o nový iPad, tedy iPad třetí generace. Jak na mě, jako na uživatele systému Android, toto opěvované i zatracované zařízení působí?

• Když se androiďák poprvé potká s iPadem 3. generace