Nový Apple iPad 16GB Wi-fi MD328HC/A

Přidat recenzi

Průměr z 110 hodnocení.

Apple - 9.7 palce - 16 GB - iOS - 2048 x 1536 - Apple A5 - WiFi

Žádné pokračování, žádný iPad 3. Je tady zcela Nový iPad, který přichází se skvělým retina displejem, dvoujádrovým A5X čipem a čtyřjádrovou grafickou jednotkou. Nový iPad je nyní dokonalý. U Nového iPadu se zapracovalo opravdu na všem a je lepší, než-li s... více »

V porovnání cen u tohoto produktu již není zařazen žádný obchod.

Vyhledat produkt ve fulltextu

Recenze Nový Apple iPad 16GB Wi-fi MD328HC/A

53% (58)
19% (21)
9% (10)
5% (5)
15% (16)

-IPad mám již druhý a pro mě je to supr věc. Před koupí by se ale každý měl zamyslet nad tím, co od přístroje očekává, k čemu jej bude nejvíce používat a jestli jej potřebuje. Koupit si tablet od Applu a psát do negativ, že nemá android je dosti hloupé, stejně jako argument, že nenahradí stolní počí... Zobrazit celou recenzi

Pozitivní recenze Nový Apple iPad 16GB Wi-fi MD328HC/A

Jan Melena

Jan Melena

Přidáno: 9. května 2012

• Display nemá obdoby
  • Rychlost a odezva
  • Servis Applu
  • Super systém a obří množství aplikací
  • Solidní výdrž
  • Jistá nutnost vlastnít stolní PC nebo notebook
  • Vyšší teplota než iPad 2
  • Vyšší čas nabíjení

-IPad mám již druhý a pro mě je to supr věc. Před koupí by se ale každý měl zamyslet nad tím, co od přístroje očekává, k čemu jej bude nejvíce používat a jestli jej potřebuje. Koupit si tablet od Applu a psát do negativ, že nemá android je dosti hloupé, stejně jako argument, že nenahradí stolní počítač.

-Pokud si jej koupíte, dostanete velice povedený display, který zatím nemá obdoby, povedený operační systém, rychlou odezvu a vcelku intuitivní ovládání. Mraky aplikací umožňují provádět věci na internetu snáze a pohodlněji, než mnohdy nabízí internetový prohlížeč.

-Nový iPad je super, ale pokud slevíte z nároků, v podstatě to podobné poskytne i iPad 2, který jsem měl před tím. Nový display je super, ale platíte za něj daní vyšší provozní teploty a delší doby nabíjení (kvůli vysoké kapacitě baterky). Pokud plánujete na iPadu trávit hodně času, vyplatí se připlatit.

-Jako hlavní a asi jedinou nevyhodu vidím fakt, že je třeba iPad na některé věci připojit k PC, protože je tak uděláte snáž a rychleji, když si je připravíte na PC. Není pravdou, že přehrává jen omezené formáty médií a souborů. Je třeba jen hledat a stáhnout správnou aplikaci (stejně jako win XP nepřehrají film bez kodeků). Rozhodně ale iPad nenahradí PC a ani nemá, kdo to od něj čeká, tak si jej lidi probůh nekupujte, budete jen zklamaní.

-Poslední věc: nemá cenu kupovat verzi 4G. V ČR 4G v dohledné době nebude a operátoři nenabízí stejně žádné kloudné tarify, co by člověk nevytáh za pár minut používání. (net v případě nouze umí sdílet i telefony)

-Shrnutí: Je to jako když si koupíte k autu motorku (PC a iPad). Motorka poskytne spoustu věcí co auto, rychleji, levněji, stylověji, ale na něco pořád potřebujete auto. A na práci si pořídíte dodávku. Je iPad relativně zbytečná věc? Pro někoho můze být. Je k ničemu? Rozhodně není a otevře Vám nové hranice konzumace internetu, médií a dalších věci.

Karel

Karel

Přidáno: 17. června 2012

(Upraveno 17. června 2012)

• Vynikající displej ve všech směrech.
  • Vynikající vydrž
  • Bezkonkurenční zpracování
  • Skvělá výdrž baterie
  • Kvalitní fotoaparát
  • Snad jen konzervatičnost iOsu, ale to platí pro všechny výrobky od applu.
  • Poměrně vysoká cena

Dosud nejlepší tablet na trhu.prekonává všechny ostatní ve všem co mě napadá.jediná nevýhoda je vysoká cena.

Robert

dharmoslap

dharmoslap

Přidáno: 25. března 2012

• odezva
  • software od Applu (iWork, iLife)

Pravděpodobně nejlepší současný tablet. Náskok si udržuje hardwarovým vybavením, ale i perfektním softwarem a celkovým ekosystémem firmy Apple. Android na tabletech zatím nenabízí takovou použitelnost a funkčnost.

Alexandra

Alexandra

Přidáno: 6. května 2012

(Upraveno 6. května 2012)

• Grafika
  • Fotoaparát
  • Výdrž
  • Teplota

Je to super tablet.
Je velmi rychlý, veliký, ...
Když s ním pracujete, tak vám vydrží okolo 8mi až 10ti hodim, když si párkrát vytáhnete, tak vám vydrží třeba i 2 dny!

Krásně se s ním pracuje stahování je hračka na pár minut, filmy jsou na tomto tabletu jiný zážitek, než na TV, PC nebo notebooku.

Má docela dost paměti, coš je 16GB a to se vám tam vleze např.. Pár velkých her, mapy, okolo 600ti fotek atd..

Má 5ti Mpx fotoaparát, hezky zaostřené fotky i hezké videa.

CENA: cena tabletu je poměrně vysoká, ale stojí za to.

iPad 2: iPad 2 měl 0,7 Mpx fotoaparát ale tento má (jak už jsem zmiňovala) 5 Mpx. Znažný rozdíl.

Tento produkt je vhodný pro děti na hry, ale i dospělí si můžou poblbnout =) A jinak můžete surfovat po netu bleskovou rychlostí, Sledovat videa, kupovat hry, fotografovat, mít video-hovory atd.

DOPORUČUJI VŠEM

• Dlouho se nabíjí
  • Celkem vysoká teplota
  • Drahé vybavení
  • Uzavřený systém
  • Ale nic z toho mi moc nevadí

Tento tab. není můj první, ale je nejlepší. Málem mě odradila docela vysoká cena, která je skoro jediný mínus tohoto tabletu, ale kvalita vám to vynahradí. Skvělý obraz, displej, slušný reproduktor atd.... Jeho cena tedy dle mě zcela jistě odpovídá kvalitě a tuto koupi bych klidně zopakoval. Celkem dávám 80%.

Výdrž tabletu: Kolem tří hodin
UisceBatha

UisceBatha

Přidáno: 1. ledna 2013

• Kvalitni material
  • Citlivy display
  • Dlouha vydrz
  • Moznost snadne zmeny narodni klavesnice
  • Mnoho aplikaci
  • Icloud
  • Synchronizace s dalsimi apple produkty
  • Retina
  • Zvuk
  • Ctecka
  • dlouha doba nabijeni

Po ipadu 2 jsem se rozhodl pro porizeni novejsi verze. Lakadlem byl predevsim lepsi fotoaparat a Retina display. Dnes povazuji "novy ipad" za velmi uzitecny prostredek, jak prezentovat rodine/obchodnim partnerum fotografie. Velmi ocenuji take moznost velmi rychle zmeny narodni klavesnice. Pri komunikaci s partnery z ruskojazycneho prostredi ocenuji moznost instantne prepnout klavesnici do azbuky (vcetne kontroly preklepu v emailech!). Odpada tim znama starost lepit si symboly ruske abecedy na ceskou klavesnici ci porizovani druhe klavesnice k pocitaci v azbuce. Krome toho bych chtel vyzdvihnout vybornou spolupraci s dalsimi apple pristroji (macbook, iphone, ipod...). Pres photo stream se fotografie samy kopiruji do macbooku a pri pripojnei k internetu jsou emaily okamzite aktualizovany ve vsech pristrojich.

Přidáno: 13. dubna 2013

• Velmi kvalitní displej a dotyk
  • Hliník + Sklo
  • Fotoaparát
  • Kvalitní výstup do sluchátek
  • Mnoho příslušenství
  • U Applu nepočítejte s SD Kartou
  • Pokud nemáte kryt, lehce se poškrábou záda
  • Chybí blesk
  • Slabý reproduktor

Lidé, kteří měli iPad v ruce 5 minut, tady nebo jinde nadávají že tam chybí SD Karta, že je systém nepřehledný, že tam chybí Micro USB... pokud jste si iPad koupili a víte proč, nemáte důvod si stěžovat. Podpora Applu je excelentní. iOS je jednoduchý a optimalizovaný pro iPad, takže bez lagů rozfrčíte jakoukoliv hru z App Store, systém vám nebude padat a to vše si vychutnáte na Retian displeji. Musím ale přiznat, že Slot na SD Kartu opravdu chybí, a není zde výmluva že by to vypadalo špatně. Slot na SIM kartu je také pěkně udělaný tak proč by tam nemohli být dva, jeden na SIM druhý na SD... 16GB je pro dnešek opravdu málo. Vyplatí se koupit minimálně 32GB, pro extrémisty je tu iPad 4 se 128GB místa. Pokud by jsme přičetli podporu Micro SD karet 64GB, máme tu něco kolem 190GB, to už je něco. iPad doporučuji, a pokud poznáte iOS, budete ho mít radši než Android. I když není tak otevřený. Za hodně poněž maximum muziky.

Přidáno: 28. prosince 2012

• Značka
  • Dlouhá výdrž baterie
  • Materiály a design
  • Skvělý displej
  • Snadné a rychlé ovládání
  • Dlouhé nabíjení
  • Nutnost prekliknout klavesnici když chci napsat tečku nebo čárku

Tablet mám zatím 3 dny a nedala jsem ho z ruky. Skvělá výdrž baterie, poměrně snadné ovládání a nahrávání souboru z pc. Foťák dostačující, reakce rychle a přesné. Jsem maximalne spokojena.

Kolik tabletů jste již měli? Je to můj první

• AppStore
  • iOS
  • iBookstore
  • iCloud
  • podpora LTE (mimo SR a ČR)
  • Doba nabíjania
  • Možnosť rozšíriť vnútornú pamäť

Spoločnosť Apple vylepšila multimediálny tablet iPad v mnohých smeroch. Inovácia sa dotkla displeja, batérie, zadnej kamery, grafického čipu, pamäte a pribudla podpora sietí 4. generácie. Najväčšou oblasťou, kde Apple urobil skutočne pokrok, je displej nového iPadu. Ten je skutočne nádherný, priam taký výborný, že pri čítaní kníh sa Vám môže stať, že sa pristihnete, ako si oblizujete prst s cieľom pretočiť stranu.

Celú recenziu si môžete prečítať na :

zee

zee

Přidáno: 11. června 2012

• nic..

technologii za tu cenu jinde neseženete.. nevim co to tu kecáte, že je to drahý ? wtf ? lidi.. samsung prodává za tu samou cenu ty svoje tablety.. kerý se absolutně memůžou rovnat tomuhle ipadu, na sledování filmu nic lepšího není..

Přidáno: 18. srpna 2012

• Displej ( Retina )
  • V iOS 6 Siri
  • Zpracování ( tvar , váha )
  • Velmi přesné reagování na dotyk
  • Foťák
  • Váha
  • iCloud
  • App Store - Fakt Super
  • Nepodporuje SD karty,ale u Applu to pochopím
  • 4G Sítě v ČR nejsou , ale copak Applu vynáší ČR ?
  • Nenabíjí z PC ( jenom MacBooky) ale dá se to opravit Asus AI chargerem

Doporučuji tento produkt , iOS je velmi kvalitní systém se zaručenou dobrou budoucností,jsem zásadně proti Androidům,jejich sytém mi nevyhovuje,Apple je fakt v pohodě.Co se týče těch fámů o Apple Storu - Áno,moc free aplikací tu neni,ale když si nějakou ty hru za pár korun,tak nebudete litovat.Soubor aplikací iLife a iWork - lepší jak Office od Microsoftu.iPad je opravdu super zařízení se kterým se nebudete nudit.Máte na výběr hodně přislušenství a různých doplňků.Pokud budete mít iPad s sebou,neodtrhnete od něj ruce -Pustíte si hudbu,přečte nějakou tu knížku,zapařitě nějakou pařbu a do tho zkouknete film.Uděláte projekt do školy a přečtete di zprávy.Kouknete na mapy protože nevíte kudy jet.A to vše jen s iPadem.pokud máte dost peněz,naváhejte s koupí 32 nebo 64 GB modelu.Z vlastní zkušeností vím že 16 GB je málo .

letemsvetemapplem

letemsvetemapplem

Přidáno: 5. listopadu 2012

Multimediální tablet společnosti Apple se v letošním roce dočkal své třetí generace, která přináší nejen navýšení výkonu a podporu 4G LTE sítí, ale zejména revoluční display, nabízející vyšší rozlišení než FULL HD. Pojďme se podívat na recenzi nového iPadu, ve které jej taktéž porovnáme s předchozí generací.

Celou recenzi si můžete přečíst zde:

všechno vidím

Zakoupeno v Electro World

• Display

Super vsechno

Přidáno: 8. června 2012

(Upraveno 8. června 2012)

• Téměř vše
  • Cena, která je však adekvátní hodnotě

Best tablet for very good people

Konstantinos Tsivos

Konstantinos Tsivos

Přidáno: 17. března 2012

• výborná optimalizace
  • úchvatný dispej
  • dobrá výdrž na baterii
  • statisíce aplikací
  • dobrá podpora v oblasti příslušenství
  • jisté aktualizace
  • žádná revoluce jen evoluce
  • uzavřený systém
  • nedostatek freewaru
  • tablet

Paráda, opravdu krásný tablet s přijatelnou cenou a krásným displejem. Ale žádný boom to není. Až na ten displej je to v podstatě iPad 2. Procesor se nakonec ukázal a tak výkonný není. Sic nemám apple zrovna v lásce kvůli jeho patentovým válkám a cenové politice, tak iPad je věc kterou se může chlubit. Každopádně jsem uživatel který tablet nepotřebuje ani nevyužije. Ale je to věc každého z nás a iPad můžu jen doporučit :)

Martin K.

Martin K.

Přidáno: 23. března 2012

(Upraveno 23. března 2012)

• Značka
  • Displej
  • Teplota

Je den s velkým D. Apple totiž právě dnes začne prodávat nový stroj známý pod extravagantním názvem The New iPad.
S cenou lehce nad 12 tisíc již můžeme mít tento jablečný kousek doma.

Autorizovaní prodejci Applu se u nás začnou předhánět a ukazovat své peří, lákat na nejnižší ceny a rychlost dodání. Mezi přední prodejce bude patřit iStyle, iWorld, Qstore, iSetos, iTouch, Alza, Datart a Electroworld.

Revoluce nastala, ale ne taková, jakou jsme jí čekali. Již druhá velká keynote pod taktovkou Tima Cooka nepřináší to vzrušení a revoluce, kterým věříme, že revolucemi jsou. Po vzoru iPhonu 4S se vzhled nového iPadu nezměnil, pouze narostla hmotnost, což mu opravdu nesluší.

Dost bylo výčtu neduhů, jdeme se přesunout k novinkám, které jsou významné. Rozlišení se potvrdilo, opravdu činí 2 048 na 1 536 bodů. Pro představu v porovnání s Full HD rozlišením nabízí o milion pixelů více. Poskytne vyšší jas a větší sytost barev.

Sklo displeje je chráněno proti ulpívání otisků prstů. Pohání ho nový procesor s názvem A5X. Čekali jsme A6, v Cupertinu nejspíš připravují něco opravdu velkého, když postupují v názvech tak malinkými krůčky.

Tento procesor má údajně čtyřnásobný výkon oproti předchozí generaci, dále Apple tvrdí, že je dvakrát výkonnější, než čtyř jádro Nvidia Tegra 3.

Honza

• foťák , kamera
  • reakce displeje
  • dobrá kvalita zvuku
  • málo neplacených aplikací
  • Apple(ten operační systém se mi moc nelíbý ......u androidu najdete mnohem více aplikací a her a podle mě je i android jednoduší na ovládání atd)

Dobrá věc, ale štve mě tam ten apple jinak bych dal 100%

®®®®®®®®®®®®®®®®®®®®®®®®®®