Nový Apple iPad 32GB Wi-fi MD329HC/A

Přidat recenzi

Průměr z 30 hodnocení.

Apple - 9.7 palce - 32 GB - iOS - 2048 x 1536 - Apple A5 - WiFi

Čtyřikrát víc pixelů než iPad 2. Neskutečně ostrý text. Bohatší barvy. Retina displej od základu mění zkušenost s iPadem. Vše vypadá až neuvěřitelně reálně a včetně nejmenších detailů. Nejlepší displej na mobilním zařízení - iPad je jeden velký, krásný d... více »

V porovnání cen u tohoto produktu již není zařazen žádný obchod.

Vyhledat produkt ve fulltextu

• Nemá USB
  • Nemá Microsoft Office, ani kompatibilní software s M.Office
  • Nepodporuje flash
  • Vysoká cena

Multimediální hračka se skvělým displejem.Plnohodnotná náhrada za notebook to není.Výborné pro čtení knih,prohlížení internetu a na hry.

Výdrž tabletu: Přes pět hodin
Reprodukce zvuku: Standardní
Viditelnost displeje na slunci: Výborná

www.erecenzie.com

Přidáno: 10. září 2012

Nový Apple iPad | eRecenzie.com

Aj ten najväčší odporca jablčnej spoločnosti musí uznať, že Apple v roku 2010 vydaním iPadu spôsobil revolúciu v odvetví spotrebnej elektroniky. Zatiaľ čo Apple hlási pokorenie ďalšej x-milióntej hranice predajnosti iPadu v poradí, predaje klasických PCčiek kontinuálne klesajú a konkurencia na trh uvádza tablety po ktorých je až na výnimky minimálny záujem.

Celá recenze na www.erecenzie.com

Přidáno: 21. srpna 2012

• Rozlišení displeje
  • iOS
  • Vysoká výdrž baterie
  • Málo "free" aplikací v Apple Store

Rozhodovala jsem se mezi tímto tabletem nebo notebookem. Dlouhou dobu u mě vedl notebook, ale zase když už jsem si vybrala kvalitní noťas tak se cena zvedla skoro ke 20-ti tisícům. K tabletu jsem si ihned koupila i bluetooth klávesnici, dokovací stanici a samozřemě i ochranou folii a pouzdro. To je takový ten základ co si myslím že by měl každý co si chce tento tablet koupit pořídit také. Já svůj tablet koupila přes internetový obchod alza.cz a zboží vyzvedla na prodejně. Ihned tam mi prodejce doporučil dokoupit si záruku kterou alza nabízí a tou je pojištění tabletu proti krádeži či rozbití s tím že vám na pobočce dají nový kus. S tabletem jsem nad míru spokojena a doporučila bych ho každému.

Viditelnost displeje na slunci: Průměrná
Medard22

Medard22

Přidáno: 15. srpna 2012

• Je úžasný
  • Hned po rozbalení má vadný pixel takže ho jedu vrátit.

Můj první výrobek od Applu a rozhodně ze startu neudělal příliš dobrý dojem. Čekal jsem že si u výrobku za 15 tisíc trochu více pohlídají kvalitu.
Jako tablet je určitě úžasný, rychlý, displej skvělý, jen si teď užiju kolotoč s odstupováním od smlouvy a poštovné mi nikdo nezaplatí.

David B.

začátečník

David B.

Přidáno: 11. června 2012

• Cena (ano za 10 palcový tablet je to fajn)
  • Úžasný displej
  • Krásné a vyladěné uživatelské prostředí
  • Svěží odezva, bez zádrhelů
  • Množství aplikací
  • Design
  • Celkové zpracování (Unibody, skleněný panel, hliníkový "záda")
  • Výdrž 8-11 hodin čtení, videa atd., 5-7 hodin intenzivního hraní
  • Psotor (32 GB varianta je ideální pro mě, 16 GB už jen pro ty co jen čtou a 64 GB pro profesionály co budou točit a upravovat množství HD materiálu)
  • Konektivita - Wifi chytalo celkem silně, 3G model nemám ale údajně obsahuje i rychlejší 4G který bude u nás v Čechách příštím rokem
  • Tichý a až moc kříšt'álový zvuk z věstavených reproduktorů
  • Reproduktor není stereo
  • Občasné zahřívání na spodní straně (kde je baterie)
  • Doba nabíjení (4 hodiny, 1 hodina - 25%)
  • iTunes (jedinná OFFICIÁLNÍ možnost přesunout hudbu do iPadu)
  • Skleněný panel není zrovna škrábanců-odolný (silně doporučuji koupit ihned folii - belkin nebo screenshield, SmartCover zrovna displej neochrání)
  • Přední kamera stále stejně špatná jako u 2. generace (rozhodně nedosahuje tak skvělého obrazu jako v reklamě)
  • Olejofobní vrstva vůbec nezabran'uje otiskům
  • Sluchátka NEJSOU součástí balení (doporučuji dokoupit Koss Pathfinder - vyvážený zvuk, příjemný design a cena, doživotní záruka, pozlacený 3.5 mm audio jack)

Moje první zkušenost s iOS a celkově Applem jsem oslavil ve velkým stylu. Již 3. iPad se moc změn co se týče vzhledu nedočkal. Je jen lehce tlustší ale je to můj 1. tablet a nemohu si stěžovat. Hned po otevření na vás koukají různé papíry, což je často zbytečnos (kdo z nás čte manuály, že?). Milá maličkost byly Apple samolepky. Přiložený byl USB kabel, který použijete pro synchronizaci s iTunes (uživatelsky nejnepříjemnější synchronizační program, lde mého názoru) a velice výkonnou nabíječku. Po delším nabíjení se celkem přehřívá, což je logické, když musí nasytit 42 Watt-hodinovou baterii. A ano: tablet se občas ZAhřívá. Neplést si s PŘEhříváním. Na hliníkové unibody konstrukci je to znát, ale nic závažného a dá se s ním nadála pracovat. Vylepšení je málo ale zato velmi zásadní. 2048-na-1536 pixelový displej je nejvyšší rozlišení na mobilním zařízení v historii (jen pro představu: ikonka na tabletu má vyšší rozlišení než 1. Macintosh od Applu) a pro oči je jen slast. Nebudete chtít od něj odklonit zrak. Procesor zůstává stejný zato jsme se dočkali 4 jádrového grafického čipu. Prohlížení na internetu a čtení knih teda zůstává vesměs na stejné úrovni jako iPrkno 2. generace. Kde nový A5X čip boduje je herní grafika. Infinity Blade II, Dead Space, Sky Gamblers: Air Supermacy. Jen pár věcí co vám pustí bradu k zemi jakmile je uvidíte. Nová iSight kamera vede Full HD video natáčení a 5Mpx, zadní ale zůstává. Uživatelské prostředí iOS (5.1.1 u mně) je intuitivní, jednoduchý a krásný. Zvyk jsem si během 11 minut. Vážně. Vím o čem mluvím, vlastním androida a ten se mi od té chvíle jeví jako Trabant. iPad je spíše přístroj na příjem obsahu (Youtube, iTunes, Safari, Facebook) než pracovní stanice. Ano můžete si koupit bluetooth klávesnici a pracovat na Polaris Office Pro, ano můžete sestříhávat filmy v iMovie a ano můžete oživit noc aplikací djay a manipulace s nima bude jednoduchá a příjemná, ale není to plnohodnotná kancelář. Spíš vychytávka nebo gadget chcete-li. Apple provedl to samý co u 4S: Pojmenoval to jinak než se očekávalo ("The new iPad" místo iPad 3), nechali nezměněný design, vyladili drobnůstky a vybrousily do briliantní podoby a Hoooray! zlevnili předchozí generaci. Pro ty co fakt jen čtou na internetu, poslouchají hudbu a sledují filmy stačí iPad 2. Kdo chce "být in" anebo je perfekcionalista (či geek) si koupí "The new iPad" (vážně to je stupidní jméno) Sečteno a podtrženo, nový iPad je prostě briliantní zařízení za akceptovatelnou cenu pro moderního člověka. Má vše co budete kdy potřebovat a kousek toho co budete chtít.

Reprodukce zvuku: Nedostatečně tichá
Viditelnost displeje na slunci: Průměrná
Ověřený zákazník Expert eshop

Přidáno: 10. června 2012

Zakoupeno v Expert eshop

• Výkon
  • Zpracování
  • Nabíječka - kvalita kabelů

Vysoce nastavená laťka na můj první tablet...) Kvalita, výkon splnila očekávání. Časem uvidíme, co udělají kabely nabíječky, protože vypadají velmi chatrně. Doporučuji pořídit obchranou fólii za záda, už jsou vidět drobné oděrky.

Reprodukce zvuku: Standardní
Viditelnost displeje na slunci: Výborná

www.tabletstyle.cz

Přidáno: 29. května 2012

Apple iPad 4 s klávesnicí je jako letadlo s deseti křídly | tabletstyle.cz

Sotva uběhnou dva měsíce od uvedení iPadu 3, už se na internetu objevily spekulace o další generaci. A nejen textové, ale i ve formě obrázků. Až se na ně podíváte, možná budete trochu překvapeni. Tohle se přeci na tablet od

Celá recenze na www.tabletstyle.cz

mobilizujeme.cz

Přidáno: 18. května 2012

Apple iPad 3. generace – recenze obrozeného HD monstra - Mobilizujeme.cz

Apple iPad 3. generace je tu. Přinášíme vám tak naší tradiční recenzi. Pokrok oproti předchozí generaci tabletu iPad spočívá zejména ve vynikajícím HD displeji, novém čipu A5X či vylepšeném fotoaparátu.

Celá recenze na mobilizujeme.cz

Přidáno: 25. dubna 2012

Nový Apple iPad: recenze čerstvého jablka | mobilenet.cz

Je to něco málo přes týden, co na náš trh dorazila třetí generace oblíbeného iPadu, která se pyšní nádherným Retina displejem, vylepšeným fotoaparátem a rychlejším procesorem s čtyřjádrovou grafikou. Vyplatí se ale kompletní výměna? Nejen na tuto otázku se pokusíme odpovědět v naší recenzi.

Celá recenze na mobilenet.cz

Podrobnější pohled na iPad 3. generace od společnosti Apple

Ověřený zákazník Electro World

Přidáno: 6. dubna 2012

Zakoupeno v Electro World

• Perfektní displej, na čtení webu opravdu jedinečné.

Přidáno: 27. března 2012

iPad 3. gen. a iOS z pohledu androiďáka - YouTube

Do rukou se mi dostalo velice zajimavé zařízení od společnosti Apple. Jak asi tušíte, jedná se o nový iPad, tedy iPad třetí generace. Jak na mě, jako na uživatele systému Android, toto opěvované i zatracované zařízení působí?

Přidáno: 25. března 2012

mega tablet :-*

Přidáno: 24. března 2012

iPad 3. generace - unboxing a první dojmy

Když se androiďák poprvé potká s iPadem 3. generace

tablety.plumi.cz

Přidáno: 17. března 2012

Apple iPad 3. generace

Nový tablet Apple iPad 3. generace vyniká dotykovým displejem Retina s velmi vysokým rozlišením 2048 x 1536 bodů, který zajišťuje vynikající čitelnost včetně možnosti zobrazit více...

Celá recenze na tablety.plumi.cz

Přidáno: 2. června 2012