Heureka.cz - porovnání cen a srovnání produktů

Filtrování:
Vyberte filtry

V porovnání cen u produktu Nový Apple iPad 64GB 3G MD368HC/A již není zařazen žádný obchod. Doporučujeme Vám tyto podobné produkty:

Nový Apple iPad 64GB 3G MD368HC/A - Specifikace

Výrobce

Apple

opravit

Operační systém

Operační systém

iOS

opravit

Velikost paměti

Velikost paměti

64 GB

opravit

Hmotnost

662 g

opravit

Typ procesoru

Apple A5

opravit

Nový iPad. Retina displej. Podívejte se na věci jako nikdy před tím. Čtyřikrát víc pixelů než iPad 2. Neskutečně ostrý text. Bohatší barvy. Retina displej od základu mění zkušenost s iPadem. Vše vypadá až neuvěřitelně reálně a včetně nejmenších detailů. Nejnovější čip A5X. Vypixelovaný výkon. Čip A5X se čtyřjádrovou grafikou řídí čtyřikrát víc pixelů než v iPadu 2, a přesto dosahuje stejné plynulosti ovládání, jíž je iPad proslulý. A stále vydrží úžasných 10 hodin na jedno nabití. Fotoaparát iSight. Vaše vzpomínky nikdy nebyly živější. Nový iPad je vybaven 5megapixelovým fotoaparátem Apple iSight. Ten díky vyspělé optice umožňuje fotit úžasné záběry a natáčet HD video v rozlišení 1080p. Ultrarychlé bezdrátové připojení. Nový iPad s nejnovější bezdrátovou technologií se připojí k rychlým...

celá specifikace

Recenze Nový Apple iPad 64GB 3G MD368HC/A

Ověřený zákazník Expert eshop

VladimirB

Přidáno: 19. června 2012

Zakoupeno v Expert eshop

70%

Doporučuje produkt
 • Nový displej v vyšším rozlišením se projeví jen v některých aplikacích, typicky při práci s obrázky, ale překvapivě i u "běžných" aplikací každodenního použití – emailu, webového prohlížeče či při čtení dokumentů; tam je vyloženě radost s ním pracovat.
 • Tables se v porovnání s dvojkovou verzí více zahřívá, rychleji vybíjí a (subjektivní pocit) déle nabíjí. Je drobet těžší.

Koupě byla vynucená (u předchozího typu vypověděla po 14 měsících službu 3G anténa a oprava se blížila ceně nového kusu), přesto jsem spokojen.

Vylepšení trojkové řady nejsou taková, abych kvůli nim odkládal funkční iPad dvojkový, ale pokud z jakéhokoli důvodu vím, že budu kupovat nový, pak určitě je lepší sáhnout po dokonalejší třetí řadě.

Výdrž tabletu: Přes pět hodin
Dotyková obrazovka: Reaguje výborně
Kolik tabletů jste již měli? Dva
Reprodukce zvuku: Standardní
Kvalita displeje: Perfektní
Viditelnost displeje na slunci: Průměrná

mobilizujeme.cz

Přidáno: 18. května 2012

Apple iPad 3. generace – recenze obrozeného HD monstra - Mobilizujeme.cz

Apple iPad 3. generace je tu. Přinášíme vám tak naší tradiční recenzi. Pokrok oproti předchozí generaci tabletu iPad spočívá zejména ve vynikajícím HD displeji, novém čipu A5X či vylepšeném fotoaparátu.

Celá recenze na mobilizujeme.cz
Ověřený zákazník Expert eshop

32may

Přidáno: 30. dubna 2012

Zakoupeno v Expert eshop

100%

Doporučuje produkt
 • jednoduchost
 • stabilita
 • množství aplikací
 • design
 • styl
 • vyšší cena

Mám rád věci, které fungují a není příliš potřeba se zabývat jejich nastavováním, čtením manuálů, složitou synchronizací či dalšími neduhy, kterými dnešní elektronika často trpí. Především z těchto důvodů jsem již podruhé sáhl po tabletu od firmy Apple a jsem opět nadšen. Nechápu, že takto jednoduché a dobře použitelné nejsou i výrobky ostatních firem. Copak má Apple patent na jednoduchost?
Abych svá slova o jednoduchosti podložil reálnou zkušeností, mohu zmínit příběh mé mámy, která ve svých 65 letech bez návodu(!) pochopila ovládání iPadu za dobu, než jsem se vrátil z toalety.
iPad je tablet, který Vás přesvědčí, že technické parametry jsou dnes již opravdu druhořadý parametr a to, kam se bude vývoj těchto zařízení ubírat je zcela jistě ke stále jednodušší a přitom i stále širší využitelnosti.

Výdrž tabletu: Více než 8 hodin
Dotyková obrazovka: Reaguje výborně
Kolik tabletů jste již měli? Více než dva
Reprodukce zvuku: Standardní
mobilenet.cz

pokročilý

mobilenet.cz

Přidáno: 25. dubna 2012

Nový Apple iPad (2012) - videorecenze mobilenet.cz

Je to něco málo přes týden, co na náš trh dorazila třetí generace oblíbeného iPadu, která se pyšní nádherným Retina displejem, vylepšeným fotoaparátem a rychlejším procesorem s čtyřjádrovou grafikou. Vyplatí se ale kompletní výměna? Nejen na tuto otázku se pokusíme odpovědět v naší recenzi.


Dotekománie.cz

odborník

Dotekománie.cz

Přidáno: 10. dubna 2012

iPad 3. generace podrobně - YouTube

Podrobnější pohled na iPad 3. generace od společnosti Apple


 • Je tato recenze užitečná?
 • Ano (4)
 • Ne (1)

» Všechny recenze produktu (10)

Vývoj ceny Nový Apple iPad 64GB 3G MD368HC/A