Nový Apple iPad 64GB Wi-fi MC707HC/A

16% (3)
11% (2)
0% (0)
5% (1)

Recenzí je všude až až, proto se zaměřím na uživatelský příběh spíše, bude však čistě subjektivní, jelikož se dá iPad využívat miliónem různých způsobů, které se svou podstatou od sebe význačně liší.

PROČ CHTÍT TABLET?

Všechny recenze Nový Apple iPad 64GB Wi-fi MC707HC/A

Ověřený zákazník Mironet.cz

Přidáno: 31. března 2013

Zakoupeno v Mironet.cz

• Vše co má mít

Až na tu cenu jsem spokojen

Výdrž tabletu: Více než 8 hodin
Daniel Rzyman

nováček

Daniel Rzyman

Přidáno: 12. srpna 2012

(Upraveno 12. srpna 2012)

• Perfektní displej
  • Bezproblémový chod iOS
  • Cena v ČR
  • Protipirátská politika APPLU omezující připojitelnost paměťových zařízení

PROČ CHTÍT TABLET?
Nikdy jsem o koupi tabletu neuvažoval, dokud jsem jistou dobu nežil v zahraniční velice vyspělé zemi, kde si studenti na přednáškách namísto tisíců tištěných stránek nosili svoje iPady, tam si je může dovolit každý :)

Hájili se však dobrým argumentem, jež zněl: "Chráníme přírodu"

A měli pravdu.

Když uvážím, kolik skript, přednášek, knih, novin, článků jsem od doby co mám iPad četl vyloženě v elektronické podobě, mám dojem, že se opravdu aktivně podílím na záchraně světa :)

Když k tomu navíc uvážím počet hodin denně, během kterých si namísto zdlouhavě se zapinajícího PC hraji vyloženě s tabletem, je to další energošetřící faktor do celkového počtu.

Vycházím také z jednoduché rovnice "čas = peníze"
Tudíž velice oceňuji všechny administrativní záležitosti, jež se dají spolehlivě vyřešit s tabletem například na záchodě :)

(odpovědět na emaily, rozplánovat si práci v mnoha kalendářích, přečíst si obsah datové schránky, ...)

PROČ APPLE?
V našem státě se tato značka pyšní vyloženě snobskou nálepkou, jež pomíjí základní slogany společnosti Apple a to, že se jedná o produkty, které jsou určené pro masy, jsou intuitivní, výkonné, kde software je vyvíjen v symbióze s HW, což byl i pro mě přesvědčující fakt, proč si pořídit produkt společnosti Apple.

Právě ta univerzálnost operačních systémů konkurenčních značek je jejich největším problémem.

Představte si, že vyvíjíte ovládací prvky vozu jako volant, pedály, palubní počítač, či převodovou skřín, jež bude fungovat stejně ve všech vozech s různými motory a parametry...
Opravdu nepěkná představa, která mě mimo jiné hluboce překonala o vyspělosti produktů Apple.

Jsem maximálně spokojený s tímto produktem a koupil bych jej celé rodině, včetně babičky, přičemž bych si byl zcela jistý, že se jej naučí ovládat bez typických dotazů, které doprovázely jejich uživatelské zkušenosti s PC.

Výdrž tabletu: Více než 8 hodin
Viditelnost displeje na slunci: Průměrná

mobilizujeme.cz

Přidáno: 18. května 2012

Apple iPad 3. generace – recenze obrozeného HD monstra - Mobilizujeme.cz

Apple iPad 3. generace je tu. Přinášíme vám tak naší tradiční recenzi. Pokrok oproti předchozí generaci tabletu iPad spočívá zejména ve vynikajícím HD displeji, novém čipu A5X či vylepšeném fotoaparátu.

Celá recenze na mobilizujeme.cz

Přidáno: 25. dubna 2012

Nový Apple iPad: recenze čerstvého jablka | mobilenet.cz

Je to něco málo přes týden, co na náš trh dorazila třetí generace oblíbeného iPadu, která se pyšní nádherným Retina displejem, vylepšeným fotoaparátem a rychlejším procesorem s čtyřjádrovou grafikou. Vyplatí se ale kompletní výměna? Nejen na tuto otázku se pokusíme odpovědět v naší recenzi.

Celá recenze na mobilenet.cz

Yanna

Přidáno: 16. dubna 2012

• Displej
  • Výdrž baterie

Jedná se o Apple a podle toho se odvíjejí ceny. Bohužel.
Co mne opravdu dostalo, to byla kvalita displeje. Určitě tu budu jen opakovat reklamní slogany, ale ostrost, sytost barev a věrnost zobrazení, to je zatím nepřekonatelné.
Nicméně kvalita obrazu čelní kamery není moc dobrá, je to tak na nouzové používání videotelefonie.
Tablet vydrží v plném nasazení přibl. 10-11 hodin. Podle toho, zda člověk hraje hry, anebo čte knížky.
Zatím je velmi malý výběr příslušenství (pouzra apod), ale to se určitě časem vylepší.

iOs 5.1 není moc stabilní a občas různé aplikace padají.

Přidáno: 10. dubna 2012

iPad 3. generace podrobně - YouTube

Podrobnější pohled na iPad 3. generace od společnosti Apple

www.techzin.cz

Přidáno: 30. března 2012

Nový iPad od Applu dobyl český trh – první dojmy | Váš magazín o nejžádanější elektronice

Už je tomu týden co nový iPad od Applu dobyl pulty českých obchodů a e-shopů. Jeho příchod na trh znamenal vyprodání první várky během několika hodin po dodání. Již brzy se však můžeme těšit na další várku těchto tabletů v ČR. Pokud bychom jej však přece jen chtěli ihned, k sehnání je například v prodejnách Electro World nebo Datartu. Lze jej také objednat na českém Apple storu, který uvádí jako dobu dodání 1-2 týdny. Hlavní otázkou tohoto článku je však...číst více

Celá recenze na www.techzin.cz

Přidáno: 27. března 2012

iPad 3. gen. a iOS z pohledu androiďáka - YouTube

Do rukou se mi dostalo velice zajimavé zařízení od společnosti Apple. Jak asi tušíte, jedná se o nový iPad, tedy iPad třetí generace. Jak na mě, jako na uživatele systému Android, toto opěvované i zatracované zařízení působí?

Přidáno: 24. března 2012

iPad 3. generace - unboxing a první dojmy

Když se androiďák poprvé potká s iPadem 3. generace

tablety.plumi.cz

Přidáno: 17. března 2012

Apple iPad 3. generace

Nový tablet Apple iPad 3. generace vyniká dotykovým displejem Retina s velmi vysokým rozlišením 2048 x 1536 bodů, který zajišťuje vynikající čitelnost včetně možnosti zobrazit...

Celá recenze na tablety.plumi.cz
Honza