Nový Apple iPad 64GB Wi-fi MD330HC/A

• Velmi dobra kvalita zpracování
    • Mohl by vážit trochu méně

Naprostá spokojenost moje i dětí

• , zakoupeno v abcvelkoobchod.cz

Zvažoval jsem nákup Ipadu 2 nebo nového. Po prvních zkušenostech jsem přesvědčen, že jsem se rozhodl správně. S přehříváním žádný problém nemám. Kdybych o přehřívání nečetl, tak bych se toho ani nevšiml. Displej je opravdu skvělý i při běžném surfování po netu. Využívám i focení a natáčení videa, které je podstatně lepší než u původního modelu. Nákup nového Ipadu mohu jen doporučit.

Typ procesoru
Typ displeje
Retina
Výdrž baterie
10 hodin

Čtyřikrát víc pixelů než iPad 2. Neskutečně ostrý text. Bohatší barvy. Retina displej od základu mění zkušenost s iPadem. Vše vypadá až neuvěřitelně reálně a včetně nejmenších detailů. Nejlepší displej na mobilním zařízení. iPad je jeden velký, krásný ... - PN: MD330HC/A

• kvalita zpracování
    • fotky
    • váha
    • neumí flash (nutno složitě obcházet)
    • nelze dokoupit 3G

Sice kvalitní, ale taky si tu kvalitu až příliš nechají zaplatit (já jej vyhrál).
    Fotí krásně, ale kdo by tahal takovou krávu kvůli focení? Raději si koupím stejně kvalitní foťák.
    Na prohlížení mailů a zpráv dobré, ale jinak zbytečně neohrabané. Pokud chce člověk hledat více věcí na internetu, tak na PC jste mnohem rychlejší.
    Mám rád když se vše chová jak chci já, ale nakousnuté jablko vás svým malým nastavením nutí do jeho stylu.
    Myslím, že za ty samé peníze je na domácí užití lepší levnější tablet a jak jsem psal, také vám zbude na solidní foťák a případně mobil - a poté nemusíte tahat takovou krávu :-)

• Ovladání jedním tlačítkem
    • Součást ekosystému Apple
    • Velmi dobra kvalita zpracování
    • Mohl by vážit trochu méně

Naprostá spokojenost moje i dětí

• Apple iPad 3. generace je tu. Přinášíme vám tak naší tradiční recenzi. Pokrok oproti předchozí generaci tabletu iPad spo...

Zobrazit celou recenzi na mobilizujeme.cz

• Když se androiďák poprvé potká s iPadem 3. generace

Zobrazit video recenzi