Prestigio MultiPad 4 Quantum 7.85 PMP5785C

Výdrž baterie
5 hodin
Kapacita baterie
4700 mAh

Prestigio Multipad 8.0 přichází s HD obrazovkou s rozlišením 1280 × 768 pixelů a křišťálově čistým obrazem. Prestigio Multipad 8.0 přichází s HD obrazovkou s rozlišením 1280 × 768 pixelů a křišťálově čistým obrazem. Tablet je vybaven dvoujádrovým procesorem s taktem 1,5 GHz, grafickou kartou Dual core pro úžasné video a zážitek při hraní her. Prestigio MultiPad Android™ Tablety jsou dodávány s mnoha předinstalovanými aplikacemi.

Tehnické specifikace PRESTIGIO PMP5588C_DUO

Rozměry 216.3 x 138.4 x 10.1mm

Váha 460g

Velikost displeje 8" (20,3 cm)

Rozlišení 1280 x 768 pixelů (16:10)

Technologie displeje

RAM 1GB DDR 3

Interní paměť 8GB NAND Flash

Fotoaparát zadní/přední 2/0.3 Mpx

Slot pro microSD kartu až do 32GB zadní 2 Mpx, přední 0,3 Mpx

Další rozhraní microUSB 2.0 , 3.5mm sluchátka s jack, vestavěný mikrofon, stereo reproduktory, čtečka karty

Součást balení

USB kabel,  OTG kabel, napájecí adaptér, stylové pouzdro, rychlý průvodce

• Kovové tělo
    • Pro mé potřeby dostačujicí
    • Dloooouuuhé nabíjení
    • Nebere jacková sluchátka s mikrofonem
    • Má někdy problémy rozjet i celkem nenáročnou hru

Koupil jsem ho na bazaru, jako náhradu za předešlý solutio x4. Tenhle alespoň tak nezamrzá, i když někdy se hryzne. Překvapilo mě, že někdy nechce spustit i celkem jednoduchou hru. Př.: Kliknu na ikonu hry, začne se načítat a za 5s spadne. Hru obvykle nastartuju až na cca 8. pokus. Pak hra jede jak má.
    Displej je celkem pěkný, má hezké barvy. I hodnota max. a min. jasu je dobrá.
    Je to spíše takový průměrný tablet. Nemá žádné velké mínusy, a má semtam nějaké plusy.

• , zakoupeno v Mobil Pohotovost

• kvalitní display
    • rychlost tabletu
    • pouzdro v balení
    • foťák na dvě věci
    • slabá wifi a ještě slabší a ještě slabší

Tablet jsem vyfasoval za starší Prestigio které kleklo 14 dní před koncem záruční doby.To musím Prestigio pochválit jak rychle a kladně vyrídili reklamaci.Jak jsem psal v hodnoceni oproti předchozímu tipu ohodně lepší display,rychlost tabletu,zpracování,prostě lepší no spíše novější.Jako v každém tabletu nainstalováno tolik zbytečností až hrůza to člověka jenom vytáčí,vždy se ptám proč to tam dávají.Tak a teď k té wifi když jsem v okoli routeru tak super,ale běda,běda když se trochu vzdálíte to není špatný příjem wifi to je příjem na ho..o.A že mám s čím porovnávat doma těch přístrojů je až až.Kdo jste troch nerváček tak tady pozor,dokáže řádně pozlobit.Přesto mohu výrobek dopuručit.

• Vzhled
    • Displej
    • Výdrž baterie
    • Foťák

Když jsem četl tady na Heurece recenze na tento tablet,trošku jsem se děsil ho koupit,nakonec jsem se odhodlal a koupil ho kvůli ceně v akci a vůbec toho nelituji!Nevím jestli mám nějaký obzvláště povedený kousek,ale wifina šlape jako hodinky,bez problému v kuchyni přes dvě místnosti od vysílače,kvalitní displej,výdrž baterie,zvuk též ujde!A navíc hodně povedený design.Možná snad ten fotoaparát,ale kvůli focení si tablet určitě nekupuji,na to existují jiné přístroje :-) Za tu cenu! Maximálně spokojen!

• cena 2400,-
    • aplikace včetně voyo
    • mikro telefonní sim karta
    • dost přihlašovacích účtů a hesel
    • slabé fotoaparáty

Manželka chtěla svůj tablet při návštěvě prodejny O2.Dosta la nabídku 1.11.2014 na tento přístroj v akci za 2400,- má však celý výšše uvedený název,který pokračuje 3G-Quad. Takže má 3G,navigaci,mapy atd.Hlavně komunikaci zdarma přes Whatsapp.Až na ty foťáky perfekt,ale pro skype stačí. Doporučil jsem známým i případně za plnou cenu. Mikro sd do 32Gb stačí. Pozor má mikro SIM kartu. Od O2 není ovlivněn operátor.Spokojenost - telefon s počítačem vhodný na cesty a skoro pro každého - navigace.Tedy koupeno tak nějak náhodně,ale bomba.Jako telefon vydrží týden.

• , zakoupeno v Alza.cz

• Jednoduché ovladaní

spokojená

• displej, vysoký jas, pěkné barvy
    • slušná výdrž baterie
    • nedostatečná citlivost a přenosová rychlost wifi
    • velmi slabý reproduktor
    • občasné záseky v systému

tablet nedoporučuji kvůli velmi slabé wifi, je např. problém přehrávat videa z youtube

• Výdrž baterie
    • Vzhled
    • Fotoaparát
    • Slabý přijímač Wi-Fi
    • Delší připojování na Wi-Fi při horším signálu (když byl tablet v režimu spánku a Wi-Fi to odpojilo)
    • Malá interní paměť
    • Mám BUGnutý fotoaparát (prostě je otočený vzhůru nohama)
    • Občas se tablet seká
    • Slabé a tiché reproduktory

Je to průměrný tablet, který na obyčejné brouzdání na internetu a hraní klasických her v klidu postačí. Velmi mi vadí slabý a nekvalitní fotoaparát, který se navíc BUGuje - v klasické aplikaci "Fotoaparát" mi fotoaparát funguje jak má. Ale když použiju aplikaci (např. instagram nebo jakoukoliv jinou aplikaci, ketrá využívá fotoaparát), tak mám fotoaparát převrácený vzhůru nohama. To co je nahoře je i dole a není to chyba té dané aplikace, protože to dělá u všech aplikacích až na tu výchozí aplikaci "Fotoaparát", kterou mám od výrobce již v tabletu. Nechápu to a nevím, co s tím dělat.... Tablet jsem dostal jako dárek, já osobně bych si ho nevybrat, ale když je zadarmo tak jsem spokojen (darovanému koni na zuby nekoukej)

• , zakoupeno v Smarty.cz

na brouzdani na netu a nejake hry prumerny tablet

• , zakoupeno v LevneELEKTRO.CZ

• dílenské zpracování
    • výdrž akumulátoru
    • slabá citlivost na wifi

mám srovnání s tabletem Ainol Novo 3G Sword a není to jenom zdání, citlivost na wifi je bídná, 100% signál nemá ani na 4m s přímou viditelností antény wifi routeru, což tablet deklasuje

jinak pracuje v pohodě, zvolil jsem klasický poměr stran kvůli prohlížení fotek, jinak musím říct, že do ruky mi přijde optimální 7" s poměrem stran 16:9 (což ale zrovna na prohlížení fotek je celkem nouzovka)