Samsung Galaxy Note GT-N8000EAAXEZ

600 g

• , zakoupeno v Alza.cz

skvělý produkt, mohu doporučit

• , zakoupeno v Megapixel.cz

• Tento tablet jsme vybrali především, abychom mohli vložit SIM od operátora. Tablet naše požadavky splnil.
    • Nastavovali jsme jako dárek a měli pouze dva dny k odzkoušení. Nemůžu posoudit.
  • , zakoupeno v ePROTON.cz

Web kamera: přední; zadní
Rozlišení zadní kamery (Mpix): 5
Integrovaný mikrofon: ANO
Podpora paměťových karet: ANO
Podporované paměťové karty / typ karty: microSD
Sluchátkový výstup: ANO
Kompresní formáty videa: 3GPP, H.263, H.264, MPEG4, WMV
Výdrž baterie (hod.): 1500
Operační systém: Google Android 4.0
Provedení výrobku: bílá barva
~~Skutečný multitasking pomocí tlačítka Multiscreen na přenosné 10,1palcové obrazovce
~~Integrované pero S Pen: pocit skutečného pera pro přirozený zážitek ze psaní
~~S Note: snadno použitelný nástroj na vytváření poznámek
Nyní můžete dělat dvě věci současně, jak jste zvyklí z počítače.
Chcete se například během sledování filmu, který jste si nedávno stáhli, podívat na profil herce? Nebo jste našli příjemnou restauraci a chcete si k ní napsat poznámku?
Stačí stisknout tlačítko Multiscreen a spustit internetový prohlížeč nebo aplikaci S Note. Nemusíte zastavit film nebo ukončit prohlížeč, abyste se mohli podívat na web nebo si zapsat poznámku. Chcete na tabletu Note přidat ke svým poznámkám obrázek? Můžete ho jednoduše přetáhnout do aplikace S Note, která je otevřená hned vedle webové stránky.
Integrované pero S Pen: pocit skutečného pera pro přirozený zážitek ze psaní
Přesné a univerzální pero S Pen umožňuje mimořádně pohodlné psaní poznámek, skicování, kreslení a další způsoby kreativního vyjádření.
S Note: snadno použitelný nástroj na vytváření poznámek
7 Šablony k zachycení všech podrobností života
Vyberte si některou ze šablon aplikace S Note a vytvořte si svůj vlastní příběh. Pomocí aplikace S Note si můžete psát úhledné poznámky a vytvářet bohatý obsah.
7 šablon: poznámka, poznámka o nápadu, poznámka ke schůzce, časopis, deník, recept, cestování
Aplikace Shape Match
Znázorněte své nápady lépe prostřednictvím nástroje, který promění křivolaké tvary na úhledně uspořádané obrazce.
Aplikace Shape Match automaticky opravuje čáry a tvary.
Aplikace Formula Match
Tato aplikace umožňuje snadné převádění složitých vzorců na text a dokonce i hledání podrobných a vizuálních řešení.
Adobe~ Photoshop~ Touch: dejte svým fotografiím magický nádech
Každý může nyní vytvářet úžasné obrázky složené z více vrstev, používat profesionální efekty, sdílet své výsledky prostřednictvím Facebooku a používat další funkce ~~a to vše z pohodlí tabletu s dotykovou obrazovkou.
Aplikace Allshare Play & Cast ~~bezproblémové sdílení
Prostřednictvím připojení k jiným tabletům, notebookům či televizorům můžete sdílet a společně prožívat multimédia, ať se nacházíte kdekoli.
Aplikace Learning Hub
Vytvářejte si své vlastní vzdělávací rozvrhy, skládejte testy a dokonce upravujte a publikujte obsah.
K dispozici pouze ve vybraných zemích
Aplikace Video Hub
Kupujte nebo si půjčujte filmy a televizní seriály.
Aplikace S Planner
Snadno spravujte svůj rozvrh.
Rychlý a výkonný
Budete si moci vychutnávat ten nejlepší výkon velice rychlého a výkonného čtyřjádrového procesoru s frekvencí 1,4 GHz, který nabízí naprosto bezproblémový a maximálně příjemný zážitek z mobilního zařízení. Vše od navigace v uživatelském rozhraní přes používání více aplikací současně až po procházení webu je rychlejší a jednodušší. Dopřejte si na cestách multimédia bez jakýchkoli zádrhelů. Díky vysoké kapacitě baterie není nutné tak časté dobíjení, protože baterie má větší výdrž a umožní vám používat tablet déle bez přerušení.
Technologie HSPA + 21 a Wi-Fi Channel Bonding
Užívejte si mobilní multimédia bez omezení nebo prodlevy s neuvěřitelně vysokými přenosovými rychlostmi, které vám umožní získat požadované soubory mnohem rychleji. Připojení HSDPA+ je třikrát rychlejší, díky čemuž se vaše čekání zkrátí na třetinu a multimédia si budete moci vychutnat mnohem dříve. Technologie Wi-Fi Channel Bonding dále zvyšuje přenosovou rychlost dat při bezdrátovém připojení tím, že efektivně využívá dva spojené kanály namísto jednoho. Webový obsah, jako jsou filmy, hudební soubory a hry, tak můžete stahovat za polovinu obvyklé doby. Je to jednoduché ~~méně čekání a rychlejší vychutnávání obsahu.
Nejlepší multimediální zážitky na velké obrazovce
Přehrávání obsahu v kvalitě 1080p Full HD na větší obrazovce vám poskytne intenzivnější potěšení ze sledování. Bez ohledu na to, zda sledujete stažená videa, díváte se na nejnovější senzaci na YouTube nebo na živý přenos, vše uvidíte v jasném, křišťálově čistém vysokém rozlišení.
Kompatibilita s různými platformami díky podpoře více kodeků znamená, že vám nikdy nezkazí náladu zablokované nebo nekompatibilní stažené soubory a že sledování a přenášení obsahu bude vždy představovat bezproblémový mobilní zážitek.
Obecná specifikace
Rozlišení zadního fotoaparátu 5 megapixelů
Blesk LED
Automatické zaostřování
4násobný digitální zoom
Jeden záběr, úsměv, panoráma, kreslený film, samospoušť
Fotografické efekty: negativ, černobílý záběr, sépie
Vyvážení bílé: automatické, denní světlo, zataženo, žárovka, zářivka
Automatické zaostřování, blesk, detekce tváří, detekce úsměvu, detekce mrknutí
Obrazový formát: JPEG, PNG, TIFF, RAW, GIF
Hudební knihovna DNSe 1.0
Zprávy
Zprávy: SMS, MMS
Prediktivní vkládání textu T9: MMS 1.2
E-mail (POP3, IMAP4, SMTP, SSL)
Pouze v síti 2 G
Formát vCard / vCalendar
ChatON, GTalk
Funkce volání
Identifikace volajícího
Celkem 500 čísel (volaná čísla + nepřijaté hovory + přijaté hovory)
Konferenční hovor
Rozměry 173,5 x 257,8 x 8,9 mm
Hmotnost 583 g
Camera(2ed)
1,9 megapixelů
Režim snímání druhého fotoaparátu: jeden záběr, úsměv, krása, kreslený film, samospoušť
Úsměv, krása, záběr v režimu kresleného filmu
Obrazový formát: JPEG, PNG, TIFF, RAW, GIF
SyncML (DM) 1.1.2, FOTA
Podpora systémů AGPS a Glonass
HDMI
A2DP, AVRCP, GAVDP, GAP, GOEP, HFP, HID, HSP, OPP, SPP
Aplikace pro synchronizaci s počítačem: Kies
3,5 mm konektor na sluchátka
Režim offline: režim V letadle
Hlasová schránka, hlasová pošta
Osobní informace
Měsíční / týdenní / denní kalendář
Plánovač až do velikosti dostupné paměti
Úkoly až do velikosti dostupné paměti
Hodiny s duálním časem
Světový čas
Budík
Kalkulačka
S Note, S Memo
Další informace
Funkce Mobile Tracker
Dotykový displej typu C
Mozilla / 5.0 (Linux; U; Android 4.0.4; en-gb; GT-N8000 Build / IMM76D) AppleWebKit / 534.30 (KHTML, like Gecko) Version / 4.0 Safari / 534.30
Rozměry výrobku:
Šířka (cm): 15.00
Hloubka (cm): 5.00
EAN: 8806085260351
Záruční doba: 24 měsíců
Dotykový tablet ARM (1,4GHz), 10,1", 1280 x 800, Paměť 16 GB, WiFi, Bluetooth, 3G, GPS, Android 4.0

2zákazníci nedoporučují produkt
  • , zakoupeno v Alza.cz

skvělý produkt, mohu doporučit

• , zakoupeno v Megapixel.cz

• Tablety jsou tenké přenosné počítače s připojením k internetu. Lze je považovat za jakési hybridy mezi netbooky a chytrý...

Zobrazit celou recenzi na i-tablet.webnode.cz

• , zakoupeno v ePROTON.cz

.....

• Vydrz
    • Pamet
    • SYnchronizace
    • Podpora
    • S Pen
    • PS Touch v cene
    • Predni kamera v dobre kvalite
    • Hezky vzhled
    • Predni reproduktory
    • ASC
    • MiniSIM
    • Moznost pametove karty
    • Infracerveny port - prakticky zadne vyuziti, ale je to zajimava vychytavka :D a docela zabavne to byla kdyz nicnetusicimu cloveku vypnete tv, radio apod. :)
    • Jemnost displeje
    • Plast
    • Viditelnost displeje na slunci
    • Narocnejsi TouchWiz nadstavba
    • 30pinovy konektor
    • Mohl by byt o neco lehci
    • Nema usb host ani hdmi, nutnost kabelu - dokoupit

Tablet mam od brezna t.r. a jsem s nim temer ve vsech ohledech spokojena. Sice mam poslední dobou tendenci si koupit tab3, ale myslim, ze pockam do pristiho podzimu, kdy od Samsungu cekam nejaky veliky pokrok kupredu a vice vychytavek. Ale pokud jde o Note.. zacnu displejem, kterému b sluselo vyšší rozliseni, bohuzel me jednotlive pixely pripadaji dost viditelne a mohl by byt jemnejsi. Na slunci by mohl byt jasnejsi, lepe podsvicen. Automatickou regulaci jasu moc nevyuzivam, jas si reguluji sama, podle svych potreb. Dotykova odezva je dobra a uvidtavam S Pen, ktere vyuzivam hlavne pri upravach v Photoshop Touch (mimochodem, ten me jako darek predinstalovany zdarma potesil..upravy jsou hezke, rychle a s tutorialy i jednoduche, dale me bavi program Snapseed, kterym PST doplnuji). Jinak se spise spoleham na prsty. S Pen se drzi vcelku dobre, ale mohlo by byt kulatejsi. Někdy se mi stane ze omylem stisknu tlacitko, ktere se na nem nachazi a vybolam S nabidku.

Dale mi vyhovuji reproduktory na predni strane tabu, konecne nehraji do rukou, ale do obliceje. Navic hraji dobre (na to ze je to tablet, necekejte beats audio, prosim :) ) Samsung sluchatka jsou prumer, ale dobre pouzitelna. Zadni fotoaparat je v poradku, stejne s nim tolik nefotim (nejsem Japonec na vylete v Praze :) a preci jen to vypada mirne zvlastne), ale kdyz uz, tak jsou fotky i s bleskem ok. Predni fotoaparat je velmi dobre vyuzitelny a vcelku kvalitni (nastesti neni VGA ale rovnou skoro 2MP). Pamet 16 GB je v poradku, ale pametovce jsem se nebyhnula (v klidu pouzivam 64GB, i kdyz vyrovce uvadi max 32). Na filmy mam MX Player, protoze nativni prehravac neprehraval nektere formáty. Samsung by me potesil, kdyby do svych produktu prestal cpat TouchWiz, ktery zabira vcelku minoritní cast RAMky a bez nej by mohl byt rychlejsi, ale o tomto kroku zrejme neuvažuje.. S nejnovejsim JB jsem spokojena. Stejne tak jsem spokojena s SSuggest, ktery mi nabizi aplikace presne pro Note v kombinaci s S Pen. Pro root jsem se zatim nerozhodla, uvidim casem. Zatim se mi nezda, ze by se tablet nejak zpomaloval, i pres to, ze ho vyuzivam denne nekolik hodin a dat v nem mam ulozeno dost. Samozrejme to neni to, co na zacatku, ale stale je chod velmi prijemny. Pouzivam nativni prohlizec, opera mi nevyhovuje. S rychlostí dat jsem spokojena. Wifi nevypadava a mobilni pripojeni je bez problemu (pozn.dostala jsem k nemu 3 mesice mobilniho internetu na sim karte od O2 zdarma-tragedie-ani video na YT neprehral, okamzite jsem si zaridila 3G od Tmobile a spokojenost). Senzor otebrenych oci fonguje na jedničku, jen ve tme obcas pokulhava. Predikce textu je fajn, ale preklepy se mi stale objevuji a bohuzel na stale stejnych mistech. Rozpoznavani psaneho teytu je vcelku spolehlive, ale pro me zdlouhavé. Multiokna vedle sebe vyuzivam jen zridka, ale kdyz uz, tak je prepinani, prehazovani nebo kopírování svizne, rychle a spolehlive. Co se tyka vzhledu, nemusim moc stribrny ramecek a plastova zada uz mam vcelku odrena. Jinak mam bilou verzi, ktera se mi libi vice, ale to je vec vkusu. Tloustka je ok, jen ten hlinik napriklad by mu slusel vice, ale ukazte mi Samsung z hliniku, ze :) od toho mame Apple. Baterka drzi dobre a nikdy me nenechal v uzkych.

Nabijim pres noc, takze rychlost tolik neposoudim, ale kdyz nekdy sleduji proces, tak to neni spatne. Nabijeci kabel by mohl byt delsi ale tim, ze je to zaroven kabel USB s tim asi moc nenadelam. Co me vytaci, to je 30pinovy konektor. I tablet za 2 tisice ma usb host ale k tabletu, ktery me stal 14k jsem si musela specialne dokoupit OTG (bulk..nebudu davat 600 za original, funkcne stejny). Take nepritomnost hdmi vystupu jsem resila dokoupenim kabelu. Timhle se Samsung od Applu opravdu inspirovat nemusel. To, ze se nenabiji pres usb me stve zasadne mene, protoze ho zas tak casto k pc pripojeny nemam. GPS staelity se nachazeji rychle a navigace jak od googlu tak Sygic mi funguji bez problemu. Polaris office jsem nahradila, nesedl mi. Synchronizace s mailovymi schrankami je bezproblemova stejne jako pripojeni pres BT a All share cast.

Mohu ho s klidnym svedomim doporucit.

• Čtyřjádrový procesor s taktem 1.4 GHz (výborná rychlost)
    • 2GB operační paměti (velká rezerva)
    • Baterie Li-ion 7,000mAh
    • 3G a Wi-Fi
    • Výborný S-Pen vždy po ruce
    • Zadní fotoaparát 5 Mpix a přední 1.9 Mpix
    • Lze rozšířit paměť až o 64GB (micro SDXC)
    • Výborně optimalizovaný
    • Lze použít OTG kabel (USB Flash disk, Myš, Klávesnice atd.)
    • Nemá NFC
    • Nemá HDMI
    • 30-ti pinový konektor nechápu
    • Nelze nabíjet přes USB, pouze přes nabíječku
    • Multiscreen pouze pro omezený počet aplikací
    • Drahé originální přislušenství

Rychlý a přesný tablet, který se Samsungu povedl. Uvítal jsem Stylus, protože nemusíte ťapat rukama po obrazovce a můžete s ním lépe psát a dokonce i kreslit pomocí přidaných aplikací. Tablet mě velice překvapil i když je to můj první, který jsem kdy držel v ruce. Škoda že Multiscreen se nedá použít pro více aplikací podle přání uživatele. Taky nechápu proč nelze nabíjet tablet přes USB, sice by to dlouho trvalo, ale to by mi nevadilo. Musím skoro každý den tablet nabíjet, protože ho poměrně často používám (vše lze ovlivnit jasem displeje).

• , zakoupeno v DEXA.cz

měla ho kamarádka a byla spokojena.

celkem spokojenost kdyby....
    na netu nejde spustit plno videi i presto , ze mi to napise ,, stahnete si to a to ... stahnu a nejde to ...takze si sednu k pc a tam se na to podivam...
    proto si vse stahuju na sd kartu...protoze online to moc poustet nejde.....
    to je dost zakladni problem...
    a ted... huraa... prestala mi fungovat sd karta , kterou jsem za pul roku pouzivani ani jednou nevytahl...napsalo mi to ,, neocekavane odejmuta sd karta...parada a ja na to ani nesahl...nesla ani v telefonu ani v pc...
    za dalsich 600,- Kc jsem si koupil novou, nahral jsem si to co jsem mel na ty uz nefunkcni a....
    .... 7 dni ...neocekave odejmuta sd karta...a dalsi karta v pr...zase nefunguje ani v tel a ani v pc...
    takze tablet mi po tydnu odpaluje sd karty...
    takze za 14.000,- moc vyborna koupe...

• , zakoupeno v MEGATEL.CZ

• - tablet je výborný, rychlý
    • - nemám s ním moc zkušeností, takže spíše ještě zkoumám jeho možnosti

- má wifi i 3g
    - dostatečný úložný prostor
    - pohodlně se přenáší
    - je uživatelsky příjemný
    - proto doporučuji
    - musím Vám ale sdělit, že jsem ho nekoupil na Megatelu, páč ti mi po více než 2 týdnech čekání bez vysvětlení důvodu objednávku zrušili, ale vzápětí jsem ho za den dostal z obchodu Mobiltel
    - je třeba na něj dokoupit originál pouzdro v ceně asi 800,-Kč a antivir

• Super že samsung galaxy note 10.1 dokáže v podstatĕ spojit mobil a počítač v tabletu.
    • Velmi dobré že jde zvĕtšit pamĕt až o 64gb.
    • Super s tužkou lehké ovládání.
    • Skvĕlí design.

Doporučuji!!!