Samsung Galaxy Note GT-N8010ZWAXEZ

Přidat recenzi

Průměr z 73 hodnocení.

• Ocenění produktuAndroidRoku 2012

Samsung - 10.1 palce - 16 GB - Android 4.0 - 2 GB - 1280 x 800 - ARM Cortex A9

Technologickou vlajkovou lodí společnosti Samsung v oblasti malých mobilních zařízení se aktuálně stává univerzální tablet malých rozměrů Samsung N8010 Galaxy Note 10.1, který... více »

Kde koupit

6% (4)
2% (2)
8% (6)

Produkt získal ocenění

Tento tablet jsem si vybral hlavně kvůli dotykovému peru. Jeho využit´íje opravdu velké. Pracuji s ním prakticky všude: na internetu, SNote atd. K tabletu jsem si koupil i obal a dokovací klávesnici.

Všechny recenze Samsung Galaxy Note GT-N8010ZWAXEZ

Ověřený zákazník Mobil Pohotovost

Přidáno: 3. července 2014

Zakoupeno v Mobil Pohotovost

• Lehký, skvěle se ovládá, S Pen reaguje výborně, nezasekává se.
  • Vyhovuje mi, je úžasný! :)

Nedokáži si představit, že bych měla jiný tablet. Přijde mi i lepší, než iPad.

Přidáno: 9. června 2014

dobrý

Petr

Přidáno: 22. února 2014

Zakoupeno v Electro World

• kvalitní zpracování jak je u této značky zvykem
  • výborné ovládání a reakce tabletu - slušný výkon
  • vynikající práce s dotykovým perem S-pen - hodně návyková záležitost :-)
  • Za současnou cenu (8.999,--) je to již dobrá koupě
  • Aplikace Polaris (zvládá Word, Excel i PowerPoint)
  • Možnost rozšířit kapacitu pomocí microSD karty až o dalších 32GB
  • překvapivě bych uvítal ještě lepší rozlišení displeje (ne že by nebyl dobrý, ale úplná dokonalost to není)
  • Foťák by taky snesl lepší rozlišení, ale co by člověk nechtěl od tabletu :-)

Výborný tablet s kvalitním zpracováním, dotykové pero S-pen je výborná vychytávka která možnosti tabletu významným způsobem rozšiřuje. Čtyřjádro a dostatečná RAM běží plynule a bez sekání.

Přidáno: 12. února 2014

Spokojenost

Stanislav

Přidáno: 10. února 2014

Zakoupeno v Electro World

• Je velmi citlivý, má skvělé zobrazení a baterie má fantastickou výdrž.
  • Zatím jednička.

Jen, kéž by dlouho vydržel !

Kolik tabletů jste již měli? Více než dva

Přidáno: 15. prosince 2013

Zakoupeno v Alza.cz

Super tablet, dlouha vydrz, nemam, co vytknout. Urcite bych doporučil pro ty, co vahaji.

Přidáno: 10. listopadu 2013

• Možnost psaní perem
  • Rychlá odezva
  • Pohodlné psaní na klávesnici
  • Občas nestíhá pero

Tablet jsem si vybrala na základě svých potřeb a předchozích zkušeností s výrobky Samsung a jsem naprosto spokojená.

Dotyková obrazovka: Občas nepřesné reakce
Ověřený zákazník Hurámobil.cz

michal

Přidáno: 5. července 2013

Zakoupeno v Hurámobil.cz

• Jako rodič O.K.
  • už jsem pár dní nevyděl mé dítě dělat nic jiného...

Hezká hračka.

Přidáno: 8. února 2013

Zakoupeno v f-mobil.cz

Spokojenost, stylus perfektní :)

Ověřený zákazník mojemobilka.cz

Suzi

Přidáno: 28. ledna 2013

Zakoupeno v mojemobilka.cz

• SPen - výborné na psaní ručních poznámek
  • dobrá výdrž baterie
  • Android
  • chybí HDMI

opravdu skvělý tablet, vybrala jsem si ho především kvůli peru, se kterým jsem moc spokojená

BysTri

BysTri

Přidáno: 23. ledna 2013

(Upraveno 23. ledna 2013)

• S-Pen
  • Display
  • Výdrž baterie
  • 2GB RAM
  • Citlivost Wi-fi

Vlastním tento tablet cca měsíc, za celou dobu používání jsem nezaznamenal výraznější problémy.
Vada na kráse je pomalá aktualizace v ČR kde se stále čeká na Jelly Bean 4.1.1 i když jiné státy (dokonce i Keňa) již aktualizaci mají. Dá se samozřejmě obejít německým firmware, ale ne každý toto chce podstupovat.
Další malá vada je spojená s originální obalem, (sám o sobě jej velice chválím) pokud sním chcete fotit je to velice nepraktické. Jednak když odklopíte kryt z displaye překryjete si jím otvory pro fotoaparát v zadním krytu a za druhé pokud budete fotit s krytem a navíc s přisvětlovací diodou, fotky budou nepoužitelné,(přepálené) jelikož světlo se láme o výřez v obalu a oslní čočku fotoaparátu. Jinak jsem velmi spokojen S-pen je výborný pomocník a často využívám i při běžném používání.
Tablet mohu jednoznačně doporučit každému kdo o něm uvažuje.

Ověřený zákazník Smarty.cz

Jirka

Přidáno: 19. ledna 2013

Zakoupeno v Smarty.cz

• Všechno je vyborny
  • špatny material krytu

Vybral jsem si, jelikoz jsem chtel pracovni, ale i herni tablet a tento je opravdu skvely. Opravdu doporucuji si ho koupit, ale koupit si k nemu i pouzdro, jinak vam nevydrzi moc dlouho bez skrabance.

Přidáno: 25. prosince 2012

Zakoupeno v f-mobil.cz

• ostrý display, pen, perfektní design, 100% funkční, 100% kompatibilita, velmi výkonný procesor, možnost rozšíření paměti kartou což je u tabletů též poměrně důležitá věc.
  • žádnou slabinu jsem nenašel

Perfektní tablet, řekl bych že zřejmě nejlepší ...

Kolik tabletů jste již měli? Více než dva

www.androidroku.cz

Přidáno: 14. prosince 2012

2. místo kategorie Android tablet

Tablet Samsung Galaxy Note si vás získá vysokým výkonem a zejména rozšířenými funkcemi pro práci s textem, obrázky, náčrtky a mnohé další. Klíčový je stylus Pen S s nepřekonatelnou přesností a citlivostí tlaku, ke kterému se vážou funkce vychytané do posledních maličkostí.

Celá recenze na www.androidroku.cz
Martin

Martin

Přidáno: 7. prosince 2012

• kvalitní zpracování
  • Velká pamět´ RAM
  • Dostatečná vnitřní pamět´ (16GB z toho 10,5 dostupných)
  • Přední kamera (1,9 Mpx)
  • Dotykové pero je dostatečně tlusté, akorát do ruky
  • Velmi dobré uživatelské prostředí ( i když stále preferuji HTC Sense na smartphonech)
  • Nepříliš kvalitní zadní kamera (v tabletu za cenu 12 000 Kč bych očekával kvalitnější kameru)

Obal je velmi kvalitní. Jeho zadní strana je celá z plastu a nahoře má otvor na kameru a blesk. Přední strana je tvořená také z plastu a je dělená na tří části. Nahoře je pak malý otvor na sluchátka.
Samotná klávesnice je také vlmi kvalitní. Zasazení tabletu v ní je stabilní a nehrozí jeho vypadnutí nebo vylomení 30 pinového konektoru. Klávesy jsou celkem dobré, ale pří zmáčknutí mezerníku na boční straně se ozve tiché lupnutí a obávám se, že za chvíli s tím bude problém. Jinak je to ale velmi kvalitní a jinak o to nemám strach.
K samotněmu tabletu: výdrž baterie je celkem dostačující (od rána mám zapnutou wifi, byl jsem na internetu, hraju hry a v 19:22 má baterka ještě 30%). Displej je také velmi dobrý, pozorovací úhly jsou dobré a dotyková část je velmi citlivá.
To bylo asi vše. Tablet rozhodně doporučuji.
Martin.

Přidáno: 2. prosince 2012

(Upraveno 2. prosince 2012)

• Android
  • S-pen
  • Výkon
  • Kreativní způsob práce s tabletem
  • Plastové tělo
  • Displej mohl mít větší rozlišeni ve srovnání s konkurencí
  • Delší doba nabíjení

Netovinky.com

nováček

Netovinky.com

Přidáno: 1. prosince 2012

Samsung Galaxy Note 10.1 - videopohled

Celou recenzi naleznete na http://netovinky.com...

Jiří Maršík

Přidáno: 23. listopadu 2012

Zakoupeno v f-mobil.cz

prozatím jsem vyzkoušel základní funkce a jeví se mi jako rychlý a přehledný a asi špičkový

lipadominik

• je svižný
  • 4 jádrový procesor
  • polaris office
  • Velmi dlouhé nabijení
  • mohl by být z kvalitnějšího materiálu

Samsung zjrátka ví co dělá.
Byl je a bude vždy o krok před ostatními.
Na práci tablet ,,EXCELENTNÍ´´.
Doporučuji všem milovníkum a nadšencům firmy samsung

www.youtube.com

Přidáno: 10. listopadu 2012

Samsung Galaxy Note 10.1 po aktualizaci na Android 4.1 Jelly Bean - Mobilizujeme.cz

Jihokorejský výrobce začal uvolňovat aktualizaci na Android 4.1 Jelly Bean pro svůj tablet Galaxy Note 10.1. Nová verze operačního systému přináší nejen vylepšení celkové rychlosti, ale i nové funkce, které známe ze smartphonu Galaxy Note 2.

odborník

Přidáno: 26. října 2012

Samsung Galaxy Note 10.1 - videorecenze mobilenet.cz

Po prvotních dojmech je načase se pořádně podívat pod kapotu a zjistit, co Galaxy Note 10.1 doopravdy umí a nakolik se liší od konkurenčních zařízení. Bude čtyřjádrový procesor, 2 GB RAM, dotykové pero a Android 4.0 Ice Cream Sandwich stačit k revoluci mezi tablety?

Přidáno: 26. října 2012

Recenze Samsung Galaxy Note 10.1: silák s magickým perem | mobilenet.cz

Celá recenze na mobilenet.cz

mobilizujeme.cz

Přidáno: 25. září 2012

Samsung Galaxy Note 10.1 – recenze umělce nejen pro umělce - Mobilizujeme.cz

Samsung na trh uvedl nový tablet s názvem Galaxy Note 10.1, který zaujme především přítomností stylusu S-Pen a přepracovaným multitaskingem. Nechybí ani špičková výbava v čele se čtyřjádrovým procesorem a 2 GB operační paměti RAM. Ponaučil se Samsung ze svých dřívějších chyb? Je tu recenze Galaxy Notu 10.1.

Celá recenze na mobilizujeme.cz

www.svetandroida.cz

Přidáno: 11. září 2012

Samsung Galaxy Note 10.1 (N8010) – placka s kouzelným perem [recenze] « Svět Androida Novinky ze světa mobilního operačního systému Android

A jaký dojem na mě největší z řady Note, desetipalcový tablet Galaxy Note 10.1, udělal? Musím říci, že jsem byl mile překvapen a kromě pár menších nedostatků se Galaxy Note 10.1 předvedl jako skvělý tablet, který navíc přináší jedinečnou možnost používání přesného stylusu S-Pen. Čtyřjádrový Exynos, Mali-400MP a 2 GB RAM představují jedno z nejvýkonnějších zařízení na trhu, což podpoří také dobře optimalizovaný systém Ice Cream Sandwich s příjemným prostředím TouchWiz UI. Odezvy systému byly skutečně bleskové a díky 2GB RAM paměti se Vám nestane, že by přístroji docházela volná paměť. Mile překvapen jsem byl také z výdrže zařízení, neboť přes 10 hodin přehrávání HD filmu je dobrá hodnota, ani přes 6 hodin hraní náročné 3D hry není krátká doba. Největší přidanou hodnotu však představuje speciálně upravený displej a stylus v těle přístroje. Ten dokáže přístroj proměnit na kreslící plochu, výborně si poradí také s rozpoznávání psaného textu. I samotný systém je na použití stylusu připraven a nabízí skvělou aplikaci pro tvorbu poznámek, funkci Multidisplej a některá zabudovaná gesta pro stylus. I když není zaznamenávání pohybu stylusu bleskové, mírné zpoždění zase tak zásadně člověk neregistruje. Stejně tak je si potřeba zvyknout na tlak, který je potřebný, aby displej začal stylus rozpoznávat a není úplně lehké korigovat pomocí tlaku šířku čáry. Po chvilce zvyku by však ani toto neměl být závažný problém. Nutno podotknout, že aplikací, kde by se dal pořádně využít stylus, je opravdu málo a obávám se, že to tento model jen tak nezmění. Jak jsme již u Samsungu zvyklí, použité plastové materiály nepůsobí většinou zrovna nejlépe a u Galaxy Notu 10.1 byl u mě tento pocit ještě více znásoben. Nutno poznamenat, že přístroj se na první pohled a dotek jeví jako zařízení řádově levnější, což je trochu škoda. Zpracován je ale přístroj výborně, konstrukce nevrže a všechny díly správně lícují. Cena 16GB varianty bez 3G modulu, kterou jsme měli zapůjčenou na test, by se měla pohybovat okolo 13 000 Kč. To je trochu více a nejsem si jist, zdali je to odpovídající částka tabletu s 16GB pamětí bez 3G modulu. Samsung tak nejspíše sází na to, že tento přístroj bude oblíbený zejména díky možnosti používat stylus. A co konkurence? Odečteme-li si možnost použití stylusu, máme zde nejspíše lepší kandidáty ke koupi. Segment tabletů ovládá především společnost Asus, která se pyšní řadou Transformer. Model Asus Transformer Pad 300 s cenou pod deset tisíc nabízí srovnatelný výkon, přidává však navíc ještě 16 GB paměti a lepší fotoaparát. Za stále menší finanční částku se dá sehnat Transformer Prime, který ve většině ohledů Galaxy Note 10.1 také předčí. Otázkou tedy zůstává, zdali uživatel nutně potřebuje využít S-Pen.

Celá recenze na www.svetandroida.cz

www.erecenzie.com

Přidáno: 10. září 2012

Samsung Galaxy Note 10.1 | eRecenzie.com

Keď Juhokórejská spoločnosť Samsung predstavila pred pár rokmi svojho konkurenta iPadu s označením Galaxy Tab, namiesto väčšieho komerčného úspechu sa dočkala len súdnych sporov s Applom týkajúcich sa jeho nápadnej podobnosti s tabletom z Cupertina. Šancou na reparát má byť nový tablet s označením Galaxy Note 10.1. A v tomto prípade na to Samsung ide trochu inak, keď sa pokúša nalákať zákazníkov na dve funkcie, ktoré iPad nemá- ovládanie stylusom a možnosť zobrazenie dvoch aplikácií vedľa seba (tzv. “split screen”).

Celá recenze na www.erecenzie.com

Aleš Dachovský