Heureka.cz - porovnání cen a srovnání produktů

Popis Samsung Galaxy Tab GT-P6200MAAXEZ

V souvislosti s probíhajícím rozvojem technologií od svých zařízení očekáváme, že budou vynikat v každém směru. Tablet GALAXY Tab 7.0 Plus od společnosti Samsung toto očekávání splňuje. Díky lehkému a tenkému tělu o velikosti 7" je snadno přenosný a díky dvoujádrovému procesoru s frekvencí 1,2 GHz, rychlému připojení k internetu a aktualizované platformě Android™ Honeycomb 3.2 s uživatelským rozhraním Samsung TouchWiz nabízí pokročilou produktivitu. To vše doplňují bohaté multimediální funkce, takže tento tablet nabízí na cestách ještě více možností!

Přenosný design.

Tablet GALAXY Tab 7.0 Plus budí závist svými malými rozměry – má velikost brožované knihy, ale vládne výpočetní silou notebooku. Tento kompaktní tablet s hmotností pouhých 345 gramů lze ovládat jednou rukou, což je ideální, když jste na cestách.

Funkce Samsung Live Panel.

Funkce Live Panel umožňuje přizpůsobení domovské obrazovky tak, abyste z ní mohli okamžitě přistupovat k obsahu včetně e-mailu, obrazových galerií, oblíbených webových stránek a informací ze sociálních sítí. Krása funkce Live Panel spočívá v tom, že požadovaný obsah, který si můžete libovolně uspořádat, je neustále aktualizován v reálném čase a můžete k němu kdykoli přistupovat.

Vysoký výkon.

Díky vysoce výkonnému dvoujádrovému procesoru s frekvencí 1,2 GHz tablet GALAXY Tab 7.0 Plus umožňuje bezproblémové používání více aplikací současně, rychlejší načítání webových stránek, hladší animace uživatelského rozhraní a mimořádně rychlé spuštění systému.

Rozšířené možnosti připojení.

Tablet GALAXY Tab 7.0 Plus nabízí nejlepší dostupné možnosti připojení, od bleskurychlého připojení HSPA + 21 Mb/s až po technologii Wi-Fi Channel Bonding. Technologie Wi-Fi Channel Bonding umožňuje přijímat data přibližně dvakrát rychleji než stávající připojení Wi-Fi.

Přehrávač videa v rozlišení Full HD.

Vychutnávejte si video v rozlišení Full HD kdykoli a kdekoli! Tablet podporuje celou řadu kodeků a díky plné kompatibilitě přehrává nejrůznější formáty videa. Mějte své oblíbené filmy stále po ruce, pohodlně uložené na kartě microSD s velkou kapacitou!

Aplikace Social Hub.

Pomocí toto funkce můžete snadno integrovat a v reálném čase používat více účtů elektronické pošty, služeb zasílání rychlých zpráv a sociálních sítí prostřednictvím jediného portálu.

Platforma Android™ 3.2 Honeycomb.

Platforma Honeycomb byla zdokonalena a optimalizována tak, aby nabízela bezkonkurenční uživatelský zážitek na širším spektru tabletů včetně tabletu o velikosti 7 palců. Nový režim kompatibilního zvětšení optimalizuje aplikace, které nejsou navrženy pro větší displeje, aby se vešly na celou obrazovku bez zkreslení. Multimediální soubory lze také načítat přímo z karty MicroSD.

Miniaplikace.

Prostřednictvím miniaplikací můžete snadno přistupovat k často používaným funkcím, jako jsou hlasové hovory, kalendář, poznámky, světový čas, kalkulačka nebo správce úloh. Tyto nástroje jsou stále po ruce a připraveny ke spuštění v překryvném okně, které se zobrazí před celoobrazovkovými aplikacemi. Ušetříte si tak čas a námahu, protože nebudete muset zbytečně procházet celou nabídku, a zažijete nový rozměr současného používání více aplikací v tabletu.

Služby Google™ pro mobilní zařízení.

Získejte více možností se službami Google™! Na tabletu GALAXY Tab 7.0 Plus lze bez jakýchkoli potíží používat známé aplikace, jako je Google Talk™, Gmail™, Kalendář Google™, YouTube™, Mapy Google™, Google Latitude™, Google Places™ či Navigace v Mapách Google™.

Přijímání hlasových hovorů.

Funkce telefonování v tabletu GALAXY Tab 7.0 Plus byla zdokonalena, aby umožňovala soukromé telefonování pomocí režimu přijímače na veřejných místech. K telefonování již nepotřebujete náhlavní soupravu nebo připojení Bluetooth.

Prohlížení webových stránek s bohatým obsahem (přehrávač Adobe Flash Player).

Procházejte web bez omezení. Tisíce nejlepších webových stránek používají aplikace ve formátu Flash s bohatým obsahem. Bez ohledu na to, zda si prohlížíte webové stránky nebo sledujete multimediální obsah online, díky podpoře přehrávače Adobe Flash Player uvidíte vše.

» Více se dočtete také ve 9 recenzích

  • 41361871
  • 41361871
  • 41361871
  • 41361871
  • 41361871
  • 41361871
  • 41361871
  • 41361871

Fotogalerie Samsung Galaxy Tab GT-P6200MAAXEZ

Hlavní charakteristiky

Souhrn

Výrobce

Samsung

opravit

Operační systém

Operační systém

Android 3.1

opravit

Velikost paměti

Velikost paměti

16 GB

opravit

Typ procesoru

nVIDIA Tegra 2

opravit

Hmotnost

345 g

opravit

Požadované vlastnosti

Bluetooth

Bluetooth

ano

opravit

HDMI

HDMI

ano

opravit

WiFi

WiFi

ano

opravit

3G

3G

ano

opravit

GPS

GPS

ano

opravit

USB micro

ano

opravit

Slot pro paměťovou kartu

ano

opravit

Paměť

Operační paměť RAM

1 GB

opravit

Displej

Úhlopříčka displeje

Úhlopříčka displeje

7 palce

opravit

Baterie

Kapacita baterie

4000 mAh

opravit

Chybí či je nepravdivý některý důležitý parametr? Napište nám!

Uvedené informace jsou pouze orientační, před zakoupením ve vybraném obchodě doporučujeme ověřit, že prodávaný model má klíčové vlastnosti dle vašich požadavků. I když se snažíme o maximální přesnost informací, bohužel nemůžeme zaručit jeho 100% správnost.

Ceny produktů jsou uváděny včetně DPH.