Sencor Element 8 Hello Kitty

16 GB
Rozlišení zadního fotoaparátu
2 Mpx

• , zakoupeno v MALL.CZ

Pro 4 letou holku úplně dostačující hraje chvíli takže u toho nesedí celý den takže na chvíli jí to zaujme doporučuji

• , zakoupeno v Alza Hračky

• Koupila jsem ho k vánocům 7-leté vnučce a byl to pro ni nejlepší dárek pod stromečkem. Je to jednoduchý herní tablet pro začínající a je ještě hezký.

Myslím, že mohu doporučit ostatním zákazníkům.
    Pro malé děti je to dobrý společník.

• , zakoupeno v Alza.cz

• Sencor Element Hello Kitty funguje na 100%. Vnučka z něho má velkou radost.
    • U Sencoru Element modrého nefunguje video.

Vybrala jsem tyto produkty jako dárky pro má vnoučata. Jsem vcelku spokojená až na to video u modrého Sencoru Element.

Operační systém
Rozlišení zadního fotoaparátu
2 Mpx

Tablet ELEMENT 8 HELLO KITTY DUAL

Obsahuje komfortní rodičovskou kontrolu
8" IPS kapacitní dotykový displej (5dotykové ovládání)
Android 4.2.2 Jelly Bean

Obsahuje komfortní rodičovskou kontrolu. Rodič se rozhodne, zda tablet bude plně funkční nebo budou omezeny některé funkce (např. přístup na internet, nastavení). Velmi užitečné je rodičovské nastavení doby používání dítětem a délka „povinného“ odpočinku.
Rodičovská kontrola je uzamčena heslem.
Dítě se pohybuje v prostředí, které je funkcí i vzhledem (ikony, ap.) speciálně vytvořeno pro ovládání dětmi a není možné z něj vystoupit bez zadání rodičovského hesla.

8" IPS kapacitní dotykový displej (5dotykové ovládání)
Rozlišení: 1024 x 768 bodů
Čipset: Rockchip 3168 ARM Cortex A9 DUAL CORE 1.2GHz
GPU: Mali 400MP QUAD CORE
Operační systém: Android 4.2.2 Jelly Bean
RAM: DDRIII 1GB (3D akcelerace pro 3D hry a 3D videa)
Integrovaná paměť: 16 GB
Kamera na předním panelu (0.3MPx)
Kamera na zadním panelu (2.0 MPx)
Integrovaný WIFI modul (802.11 b/g/n)
Podporované formáty:
Video - H.264, H.263, VC-1, MPEG-1/2/4, DivX, XviD, WMV7/8, VP6, AVS, atd.
Audio - MP3, WMA, OGG, FLAC, APE, AAC, AC3, ATRA, DTS, atd.
Obrázky - JPEG, BMP, GIF, PNG, atd.
E-Knihy - EPUB, PDF, FB2, PDB, CHM, HTML, TXT, UMD, WORD, EXCEL, atd.
Podpora Android aplikací (via Google Play)
Výstup na sluchátka (3,5mm stereo jack)
Mini HDMI výstup, slot pro micro SDHC kartu (max. 32Gb)
Multi jazyčné menu
Podporovaný operační systém: Windows 2K/XP/Vista/Windows7/Linux2.4/MAC OS 10.4
Micro USB 2.0 High Speed přenos (Mass Storage Device/USB Host/USB OTG)
Integrovaná Lithium Polymer baterie (4 000 mAh)
Příslušenství: USB kabel, nabíječka, návod
Napájení 5V / 2 A
Rozměry: 155 x 210 x 11 mm

4zákazníci nedoporučují produkt
  • , zakoupeno v MALL.CZ

• , zakoupeno v Alza Hračky

Myslím, že mohu doporučit ostatním zákazníkům.
    Pro malé děti je to dobrý společník.

• Na trhu najdeme vcelku dost dětských tabletů, ale většinou jsou spíše hračky, v tomhle je testovaný kus jiný, jde o plno...

Zobrazit celou recenzi na www.digilidi.cz

• Dceři se líbí vzhled
    • všechno....Asi máme štěstí na špatný kus...:((

Celkově tablet nedoporučuji... koupili jsme za 3200 Kč,,navíc jsme tablet pojistili vzhledem k věku dcery (5let). Chtěli jsme ho především na sledování pohádek a jednoduché hry... máme ho od března...prošel i reklamací (tablet je prý ok),..nejde nám propojit s PC..tudíž do něj nedostaneme požadované pohádky..dle servisu to jde...bohužel nám tedy nenapsali jak a stále se nám to nedaří... co se týče dětských her... máme stažené 3... pokud hrajeme déle jak 5 minut tak se celý tablet zasekne a nefunguje nic...nejde ani vypnout...tudíž čekáme, než se tablet v úsporném režimu celý vypne a začínáme znovu...vyjádření servisu..závada se neprojevila ...máme tam toho prý moc...znovu opakuji 3 jednoduché hry a cca 15 fotek...tak nevím...16 GB paměti se tedy můžeme jen smát...takže máme vlastně předražený růžový tablet, který nefunguje s pojistkou, která je nám k ničemu....takže za mě...nedoporučuji:(((

• , zakoupeno v Alza.cz

• Sencor Element Hello Kitty funguje na 100%. Vnučka z něho má velkou radost.
    • U Sencoru Element modrého nefunguje video.

• Rodičovská kontrola je super.
    • Zatím nevím

Hlavně je to pro děti!!!!!!! Dospělí si musí připlatit a koupit něco kvalitnějšího a rychlejšího,tak tu nepište blbosti že to nestačí např. Youtube Internet a podobně.

• Design
    • paměť
    • Velmi pomalé, nestíhá
    • Dotyk občas nefunguje
    • Při koupi jsme měli vzduch pod obrazovkou, museli jsme reklamovat

Nedoporučuji- nás zklamal!

JSEM SPOKOJENÁ

• Celkem svižný
    • Procesor má jen 1,0GHz místo 1,2Ghz (zjištěno aplikací Hardware info)
    • Trochu těžší
    • Zatmavená místa na displayji. kvalita zpracování - prostě Sencor

S procesorem je to tragédie!!!!!!!!!! Čekal jsem od tohoto výrobku spíš sekání, ale to se nepotvrdilo. Na takové dětské ptákoviny Farm saga, doplňovačky, pexesa je dostačující. Prostě pro malé holky moc pěkná věc. Baterka celkově nic extra. Pokud by jste chtěli s delší výdrží, tak běžte do Lenova IdeaTab A1000L (2000Kč). Sice nemá dětský motiv, ale na výdrž baterie ideální. A to nemluvím o zpracování.
    No zkrátka: příště bych sáhl po Lenovu (i když by s tím dcera rozhodně nesouhlasila :D)

• Rodičovská kontrola

Super