Sony Xperia S SGPT121E2/S

Kapacita baterie
6000 mAh

• , zakoupeno v Sony Center

• Skvělí výrobek

Super výrobek velká spokojenst.Vyrobek se používá výborně,doporučuji všem.

Operační systém
12 hodin
Kapacita baterie
6000 mAh

Sony Xperia Tablet S 16GB Wi-Fi stříbrný

Xperia Tablet S vám zpřístupní úžasné nejmodernější aplikace, hry, internet, video i hudbu – ať už jste doma, na cestách, nebo na dovolené. Se svým extrémně štíhlým hliníkovým tělem a obrazovkou odolnou proti stříkající vodě najde uplatnění i na kuchyňské lince při přípravě libovolných receptů, jež si naleznete na internetu. Tento skvělý tablet můžete využívat kdykoli, kdekoli a téměř jakýmkoli způsobem, záleží jen na vaší představivosti!

Výkon jako ve stolním počítači

Procesor NVIDIA Tegra 3 4-Plus-1 obsahuje čtyři vysoce výkonná výpočetní jádra a navíc jedno další, které se stará o úsporu baterie. Jeho proměnlivá architektura vám umožní využívat maximální výkon, právě když je ho zapotřebí. Každé jádro je navíc nezávisle a automaticky aktivováno i deaktivováno v závislosti na zatížení. Samostatné jádro pro úsporu baterie pak obsluhuje nenáročné úlohy, například když je tablet v úsporném režimu, nebo na něm přehráváte hudbu. Precizní vyladění celého systému pak zajišťuje dokonale plynulé hraní i přehrávání videa v rozlišení Full HD 1080p. Zárukou bezproblémového hraní je také až o 30 % vyšší grafický výkon, než nabízel procesor Tegra 2.

Skvělé zobrazení, snímání i reprodukce - bavte se s přáteli!

Displej tabletu využívá nejmodernější zobrazovací technologii IPS, což vám zaručuje nejen dokonale věrné podání barev, ale rovněž možnost sledování z jakéhokoli úhlu a tudíž i bezproblémovou zábavu se všemi přáteli v okolí. Přičtěte k tomu relativně vysokou hodnotu maximálního jasu a získáte skvělého společníka i ve vnějším prostředí. Ve výbavě nechybí ani přední kamera pro videohovory a zadní fotoaparát s vysokým rozlišením osmi milionů obrazových bodů. O snímání obou se stará špičkový podsvětlený senzor CMOS, který zajišťuje vysokou kvalitu záznamu i při zhoršených světelných podmínkách. Reproduktory s technologií xLoud vše podporují kvalitním stereofonním přednesem. S využitím aplikace Walkman se zábava nikdy nezastaví!

Objevujte fascinující obsah

Ať už si zvolíte portál Google Play nebo Sony Select, vždy budete mít dostupné takové množství aplikací, že je nebudete všechny schopni ani spočítat. Díky tomu si můžete být jisti, že ať si vzpomenete na jakoukoli službu, vždy vám budete dostupná během několika málo sekund, i když není zrovna obsažena v základní instalaci. Aplikace Sony Socialife, vám zase umožní být stále v kontaktu s přáteli a sdílet všechny skvělé zážitky. Samozřejmostí je rovněž podpora aktualizací všech důležitých prvků od společností Sony i Google.

Bezproblémové zpracování více úloh

Xperia Tablet S podporuje současnou práci se dvěma aplikacemi pomocí zobrazení jedné z nich na menší obrazovce (Small App). Současně se můžete věnovat ve velkém okně vaší hlavní zábavě. Množina spadající do Small App zahrnuje kalkulačku, internetový prohlížeč, hlasový záznamník, časovač a IR (infračervené) dálkové ovládání.

Spojujte se, přehrávejte, ovládejte

Xperia Tablet S se stane srdcem vaší domácí zábavy, ať už jsou ostatní prvky jakékoli značky. S funkcí univerzálního infračerveného dálkového ovladače budete snadno listovat kanály televizoru či vybírat skladby z vašeho hudebního systému přímo z obrazovky tabletu. Pomocí Wi-Fi a technologie DLNA pak bez problémů přehrajete jakýkoli obsah tabletu na velké úhlopříčce vašeho televizoru.

Sdílejte zábavu

Přizpůsobte si domovskou obrazovku, aplikace, tapety a rozvržení ikon tak, aby byly přesně tam, kde je chcete mít. Následně si vytvořte nové profily, aby si mohli všichni rodinní příslušníci a přátelé užívat svoje vlastní jedinečné prostředí pro používání tabletu Xperia Tablet S.

Parametry a specifikace:

Displej:
Technologie / podsvětlení: IPS / LED
Úhlopříčka: 9,4" (23,8 cm)
Rozlišení: 1280 x 800 bodů (16:10)
Úprava proti ulpívání otisků prstů, podpora snímání více dotyků současně

Senzory:
3osý akcelerometr
Gyroskop
Digitální kompas
Senzor okolního osvětlení

Procesor:
NVIDIA Tegra 4-PLUS-1 (CortexA9 Quad Core)
Frekvence (nominální / maximální): 1,3 / 1,4 GHz

Audio: AAC, mp3, WAV, WMA, WMA Pro, FLAC, MIDI, Vorbis, LPCM
Video: H.263, H.264/AVC, MPEG-4, WMV
Foto: JPEG, GIF, PNG, BMP, WBMP

Multimédia:
Vestavěné stereofonní reproduktory s technologií xLoud
Vestavěná digitální webkamera s rozlišením 1 megapixelu (1296 x 808 bodů)
Zadní fotoaparát/kamera s rozlišením 8 megapixelů (3264 x 2448 bodů)
Zabudovaný monofonní mikrofon

Úložný prostor:
Kapacita: 16 GB eMMC

Komunikace:
Modul S-GPS
WiFi 802.11 a/b/g/draft n (max. 150 Mb/s)
Bluetooth 3.0 (A2DP, AVRCP, HSP, HID, SPP, OPP)

Vstupy a výstupy:
1x Multi Port
1x 3,5mm společný pro sluchátka/mikrofon
Čtečka karet SD/SDHC

Napájení:
Li-Ion baterie, 3,7 V
Kapacita baterie: 6000 mAh / 22,2 Wh
Předpokládaná výdrž (přehrávání videa / prohlížení internetu s Wi-Fi / v pohotovostním režimu): 12 / 10 / 1050 h
Doba nabíjení: 5,5 hodin

Standardní příslušenství:
AC adaptér + napájecí kabel

• Výdrž baterky
    • Za to že ten tablet byl vytvořen asi před 2-3 roky je pořád hodně drahý

Je super akorád na tu cenu se špatně dívá

Je fakt supar

• Dobrý displej
    • Přední a zadní fotoaparát
    • Kvalitní a vodě odolná konstrukce
    • Android 4.0
    • Slot na SD karty
    • Wifi
    • Bluetooth
    • Infraport
    • Dobrá výdrž baterky
    • Interní 16GB paměť
    • Lišta na zadní části tabletu
    • Hrozně odladěný firmware, který jednou denně spadne
    • Drahé příslušenství
    • Nešťastně umístěné odemykací tlačítko

Tablet používám už nějaký ten měsíc a sem s ním spokojený. Kvůli špatně odladěnému softwaru někdy spadne, ale vždy fungoval dál. Má kvalitní konstrukci, která je vodě odolná. I řpi hraní her vydrží baterka celkem dlouhou dobu. Zezadu tabletu je lišta, jejíž využití jsem zatím neobjevil (pravděpodobně žádné nemá) a trochu mi vadí, ale není to až zas tak hrozná vada. Tablet bych doporučil, ale za jeho cenu lze koupit i lepší kusy.

• +Skvělý displej s živýma barvama lepšíma jak od samsungových tabletech
    • +Dechberoucí rychlost
    • +Skvělý kvalitní design a zpracování
    • +pozorovací úhly jsou fenomenální jedny z nejlepších co jsem viděl na androidových tabletech.
    • +Skvělé aplikace od Sony
    • +Značka Sony
    • rozlišení mohlo být 1366x720 nebo FullHD ( ale displej je stejně velmi ostrý )

Myslím si že tenhle tablet je po Nexus 10 ( co se neprodává v ČR) nejlepší tablet jaký jsem kdy testoval. Upřímně jsem nečekal že displej bude fakt tak krásný, a design taktéž. Líbí se mi kolik práce a peněz investovalo Sony do designu tohoto tabletu, a je škoda že lidé neví o tomhle tabletu a kupují si neustále horší.

• + Kvalitní provedení
    • + Super design
    • + Výborný display
    • + Rychlý systém
    • + Uživatelsky příjemný
    • + Výborný zvuk
    • + Český systém
    • - V základu nemá českou klávesnici
    • Po nainstalování české klávesnice Thumb Keyboard, (případně Hacker's Keyboard) je vše OK
    • - V základu má nějaké aplikace v angličtine, což není žádný problém, prože v Google Play je stejně 90% aplikací v angličině.
    • Pokud by to někomu vadilo, nic mu nebtání si v Google Play najít porřebné aplikace v češtině.
    • Pokud by jste chtěli vyřešit někde udávaný "problém" s lehce ztrátovou záslepkou napájecího konektoru,
    • dokupte si k tabletu dokovací stanici za 900 Kč, se stanicí dostanete k tabletu redukci do napájecího portu,
    • pomocí které lze tablet lehce vkládat do dokovací stanice a zároveň redukce ucelí vzhled tabletu.
    • Asi nic

Svůj první tablet jsem dlouho a poctivě vybíral. Nakonec jsem si v lednu 2012 koupil Sony Tablet S.
    S tímto tabletem jsem byl celý rok, až na pár maličkostí zcela spokojen.
    Když v záží 2012 Sony představilo nový vylepšený tablet Sony Xperia Tablet S, byl jsem zvědavý jaký asi bude. U minulé verze mě trochu vadil systém v angličtině.
    Začal jsem pročítat recenze a hlavně hodnocení uživatelů.
    Start tohoto nového modelu se Sony moc nepovedl, protože uspěchali uvedení na trh s tím, že neměly doladěný software a měli též problémy s voděodolností tabletu, takže byl do konce listopadu pozastavený prodej. Sony opět začal prodávat tablet Sony Xperia Tablet S až začátkrm prosince 2012.
    Tato verze tabletů je již zbavena prakicky všech problémů o kterých se zmiňovaly první recenze a to mohu potvrdit z vlastní zkušenosti, že jsem za celou dobu používání tabletu nenarazil
    na žádný dříve zmiňovaný problém!!!
    Tablet Sony Xperia Tablet S jsem vybíral asi 4 měsíce, za tu dobu jsem přečetl velkou část všech recenzí aktuálních tabletů
    (mimo iPadu a Samsungu - o ty se z principu vůbec nezajímám),
    a jednoznačně mi opět vyšel jako nejlepší tablet od Sony a i po měsíčním používání tabletu Sony Xperia Tablet S si za tímto mým názorem stále stojím!
    TABLET SONY XPERIA TABLET S MOHU S KLIDNÝM SVĚDOMÍM DOPORUČIT VŠEM ZÁJEMCŮM - URČITĚ VÁS NEZKLAME!!!
    Mnou používané a doporučované aplikace z Google Play co jsem si nainstaloval do tabletu Sony Xperia Tablet S:
    klávesnice Thumb Keyboard
    prohlížeč Opera Mobile
    Poznámky - Note Everything (SoftXperience)
    Bible
    Čtení PDF dokumentů - Adobe Reader
    Diktafon - Voice Recorder
    Dokumenty - Disk Google (v tabletu již byl)
    E-mail - Gmail (v tabletu již byl)
    Správce souborů - Total Commander

• Uživatelsky příjemný
    • Výborný display
    • Výborný zvuk
    • Krytka pro nabíjení - není pevně připevněna

Hledal jsem uživatelsky přátelský tablet a rozhodoval mezi Xperii a Samsungem Galaxy. Zatím jsem ho testoval týden a nenašel jsem žádné problémy. Můžu plně doporučit.

• Japonský výrobce Sony představil dnešní recenzovaný model Tablet S z produktové řady Xperia už koncem srpna na loňském v...

Zobrazit celou recenzi na dotekomanie.cz

• -pevný
    • -přesné a rychlé reakce, perfektní na hry, internet,
    • -hlasitý
    • -viditělnost na slunci.
    • -hlouhá výdrž baterie!
    • -velký dysplej
    • -akceptuje 64BG SDkartu
    • -vše nastavíte snadno
    • -GPS (možnost využití většího množství aplikací, navigace...)
    • -za malý příplatek můžete koupit stejný model s INTERNETEM 3g (MÁM ODZKOUŠENÝ I TEN)
    • horší kvalita foto a video (ale na to jsem ho nekupoval)
    • uvádějí interní pamět 16GB ale pro využití je dostupných pouze 10GB :(

I když mě tá interní pamět zaskočila neměnil bych ho za jiný.
    Již mám mobil Sonny Ericsson ARC a na oba výrobky nedám dopustit!!!
    Koupil jsem k němu reproduktor Sony orig. Er., a stojánek, vše je ve vysoké kvalitě, roproduktor překvapil prostorovým zvukem.
    Kdo není tak bohatý aby kupoval levné pšunty, tomu tento produkt vřele doporučuji.
    Produkt patří mezi ty dražší ale tady se oplati nešetřit.
    Zpracování je dle mě kvalitní, nemám k němu žádne vítky.

• display

• ovládanie
    • design
    • a omnoho viac!
    • kamera

Musím uznať, že je to jeden z najlepších tabletov, čo som testoval! Mimochodom, testoval som už desiatky tabletov, od ASUS po iPad (zatiaľ len po iPad3)!
    Má skvelý design, vlastnosti a velice dobrý display. jediné mínus je kamera- nemá také pekné rozlíšenie... To je také vážnejšie mínus... Ináč, ovládanie 100% spokojnosť...