Umax Joyplus M78

7 palce
Rozlišení displeje
800 x 480

• , zakoupeno v Alza.cz

• nevýkonný, zpracování nic moc.

nejlevnější tablet na trhu, proto jsem od něj nic moc neočekával. 1x jsem reklamoval. vhodný tak na čtení novin.

• výkon/cena
    • Lesklý povrch ,je na něm vidět každý otisk prstu

Koupil jsem ho synovi do školy a předčil naše očekávání

• Cena+vybavení

Nadprůměrně vybavený tablet proti jeho ceně.Kvalitní firma.

Operační systém
Úhlopříčka displeje
7 palce
Rozlišení displeje
800 x 480

Dotykový tablet s Android 4.0 s hmotností 290g !!!
Aplikace pro on-line komunikaci (Skype,MSN,..)
Aplikace Market pro stahování dalších aplikací
Podpora českého menu, hmotnost 290g
7" LED dotykový kapacitní displej (800x480)
WiFi b/g/n adapter pro připojení k internetu
Procesor Telechip 8923 1,2GHz, 4GB Nand flash
GPU Mali-400 grafický akcelerátor pro hraní her
Přední i zadní vestavěná kamera
Reproduktor, mini USB, výstup na sluchátka,mikrofon

• cena ok, ale i za tu cenu bych koupil něco co se dá používat.... android se seká, umax neposkytuje podporu(firmware), batterka slabá, přehřívá se, atd atd... procesor není schopný utáhnout běžné webové stránky( možná složitěji kódované) - nepomůže ani chrome...neusále padá systém (nutný reset), nabíjí se 2,5 hodiny - otravné

rozhodně nikomu nedoporučuji značku umax, alespoň co se tabletů týká... mám ho rok a něco a používám ho jen když mám vybitý mobil (5")

• , zakoupeno v Alza.cz

• nevýkonný, zpracování nic moc.

• -padne do ruky
    • -android
    • -kvalita obrazu
    • -baterie
    • -lesklý povrch a proto jsou na něm hodně vidět otisky prstů

Jsem spokojená, postačí. Tablety s velkým rozměrem jsou podle mě nepohodlné do ruky. Tento tablet je tak akorát a zajišťuje vše co potřebuji, Co se týče zkušenosti s produkty od googlu (gmail, google play) tak nemám žádné špatné recenze.

• výkon/cena
    • Lesklý povrch ,je na něm vidět každý otisk prstu

Koupil jsem ho synovi do školy a předčil naše očekávání

• padne hezky do ruky
    • Nejede google play
    • čína
    • nejede gmail
    • špatný software

Chtěl jsem si udělat radost a tak jsem si koupil tento tablet. Ovšem po jednom odpoledni, kdy se mi nepodařilo zdárně zprovoznit google play a podobné aplikace, jsem tablet Alze vrátil. Jsem student, tak sem chtěl ušetřit, nicméně je asi fakt lepší si nějakej ten pátek počkat a koupit si třeba nejlevnější Acer, či snad Samsung.
    Resumé: Bez google play a podobných aplikací je tento tablet k ničemu, nezachrání to ani bezproblémové připojení k wifi.
    Doporučení: Jednoznačně nekupovat, já už do čínskýho šmejdu nikdy nepůjdu, 1 den vlastnit tento ,,pekelný" stroj mi bohatě stačilo.

• poměr-cena
    • Jedou i lepší hry ;)
    • zahřívá se
    • Malá vydrž baterie

Za tu cenu lepší než drátem do oka :P

• HDMI
    • zadní kamera
    • USB zvládne i 64GB flashku
    • krátká výdrž okolo 3 hodin
    • nekvalitní displej, 1pixel vadný
    • rozlišení je ve skutečnosti jen 768x480 místo udávaných 800 x 480
    • mizerné úhly pohledu = daň ceně
    • pomalé reakce díky jednojádru
    • při spuštění grafické či herní aplikace přehřívá se (možná v mrazech dobrý)
    • nutnost dodatečné update pro Obchod Play
    • nepřítomnost GPS
    • nemá Bluetooth
    • nutnost ho mít téměř na nabíječce

Za podobnou cenu pořídí se např. GoClever TAB R75 7.
    Co se mi líbí je konektor HDMI

• Absolutní spokojenost vzhledem k ceně

• Cena+vybavení

Nadprůměrně vybavený tablet proti jeho ceně.Kvalitní firma.

• Výkon (1.2GHz)
    • Grafický čip (Mali 400)
    • Plast (ale to není tak hrozné)

Za ty peníze super tablet, co odvede dobře svojí práci...