Yarvik TAB08-201

Android 4.1 (Jelly Bean)

• skvělý poměr cena/výkon
    • 3G funguje skvěle
    • tichá reprodukce zvuku

V nemocnici Zlín není WIFI, proto jsem sháněl tablet s 3G, pro potřeby běžného uživatele plně dostačující. Snadné ovládání, manuál je součástí menu přístroje, v obchodě spousty užitečných aplikací, pro nenáročného uživatele rozhodně za tu cenu doporučuji. Slabší je pouze reprodukce zvuku, i přes sluchátka není síla zvuku nic moc, dokupte si stojánek.

• cena ,funkce

• 3G
  • GPS + AGPS
  • Simlock Free
  • Dual-Core 1.2 GHz Cortex A9 + Quad-Core ARM Mali-400 MP GPU
  • kapacitní dotykový displej multi touch 8"
  • 8GB interní paměti

• Výstup: 5 V, 2000 mAh

BARVA černá

ROZMĚRY A HMOTNOST 201 x 152 x 10 mm (š x v x h) 417 g

2zákazníci nedoporučují produkt

• krásný kartonový, barevný obal
    • na víc jak 2 použití, přesněji na 3 zapnutí.

Dobrý den, sháním prodejce, který by měl skladem minimálně 1200 tabletů značky Yarvik. Nemám sice tolik dětí (mám pouze 3), ale rádi by si s tabletem hráli alespoň rok. Nyní jednen mám cca 1 rok, ale několik měsíců opakovaně strávil v opravně, a stálo mne to již více než nový luxusní iPad. Poraďte mi prosím, kde koupit takové množství abych uspokojil své tři děti, a také prosím o 15 hasicích přístrojů. Po zapojení do napájení se totiž můj nový tablet rozbliká jako diskotéka a znějí z toho strašné zvuky...jen vybouchnout. Děkuji předem za názor. Matějka

• poměr cena/výkon
    • display 4:3 - super na navigaci, staré české anim. pohádky pro děti atd.
    • kvalitní zobrazení při plném jasu
    • dobře reaguje na dotyk
    • GPS která nemá časté výpadky signálu
    • na 2% nabití dokázal běžet při plném jasu a zvuku přes 40 minut hraní Zombie Tsunami :D (chtěl jsem ho úplně vybít a on se nechtěl furt nechat, málem jsem dostal zánět šlach)
    • není to jen kus plastu ze záchodového prkénka
    • slabé repro
    • při nejnižším jasu horší zobrazení

Tablet hodnotím zejména z pohledu ceny a výkonu (zkuste sehnat lepší za ty peníze (; ). Tablet jsem si koupil před více jak rokem a byl jsem s ním spokojen, než jsem jej vlastní deb*litou rozbil. Nyní jsem si jej objednal znova. Nevšiml jsem si že by byl nějak pomalý, nereagoval nebo se zasekával. Nepamatuji že bych jej někdy musel resetovat. Používán byl především v autě jako GPS, uspávadlo pro 3leté dítě při delších cestách (pohádky) a pro reprodukci hudby v rámci propojení s autorádiem (tedy mě síla repra netrápila).

Závěrem: za ty peníze svůj účel plní velmi dobře, neseká se, Wifi nepadá, GPS má signál a i nějaké ty hry to zvládne taky. Za mě palec nahoru. :)

• skvělý poměr cena/výkon

• volám z něj
    • při provozu na sim a slabém mob.signálu má velkou spotřebu proudu

nemá s tabletem žádný problém

• , zakoupeno v Expert.cz

• cena, rychlost, spousta aplikcí
    • slabý foťák
  • , zakoupeno v atri.cz

• krátký kabel u nabíječky

Naprostá spokojenost

• , zakoupeno v Elektro Kamik

• Funguje vše jak má

Za ty prachy vynikající

• , zakoupeno v suntech.cz

• Pekne barvy displaye, nizka cena, slot na SIM kartu, vse funguje

Doporucuji

• + 3G funguje velice dobře
    • + Wi-Fi Hot-Spot na 1 nabití zvádne vysílat celý den
    • + 3700mAh baterka za ty peníze nádhera
    • + grafika zvládá plynule i RealRacing 2
    • + ROM 8GB celkem dostačuje na běžný provoz vč. 1větší hry
    • + podařilo se mi jej koupit v akci za 1333Kč ;-)
    • - větší šířka ... standardní pouzdra 8" na něj nepasují
    • - tlačítka zezadu znemožňují použit velké množství pouzder
    • - displej při nízkém jasu háže vlnky což je dost nepříjemné na pohled (ale za ty peníze co by jsme chtěli)
    • - údajně má microHDMi, to jsme nenašel, pokud není spojeno s Micro USB napájecím modulem v jednom

Za tyto peníze se domnívám že jde o velice kvalitní model.

Pokud někdo tak jako já uvažoval o koupi Wi-Fi Hot-Spotu,
    doporučuji pořídit tento tablet, nejen že budete mít Wi-Fi pořád poruce, ale když budete potřebovat vytáhnete jej z tašky a máte rázem velkou obrazovku.