Acer Iconia One 7 NT.L65EE.003

Kapacita baterie
3520 mAh

• , zakoupeno v EURONICS

• Poměr cena/výkon.

Za tu cenu odpovídající produkt s dobrou podporou slušné značky.

• , zakoupeno v Mountfield

• Zadní kryt se velmi prohýbá a hlasitě vrže. Tablet tím hodně ztrácí na kvalitě provedení. Tablet se pouze chvíli nabíjel, ale nešel vůbec zapnout. Teď už nereaguje ani na zapojení do zásuvky. U syna tak nadšení z dárku vystřídalo velké zklamání. Uvidíme až nám tablet vymění, jak na tom bude jiný kus.

Zatím mě značka ACER nijak nenadchla. Dcera má tablet stejné kategorie od Lenova a ten je perfektní. Bohužel už není na trhu, tak jsem zkusil ACER.

• levny
    • obcas pri odemykani displej se nerozsviti
    • fotak nic moc
    • neni moznost nastavit automaticke ulozeni dokumentu na pametni kartu
    • kryt je takovy tensi, bojim se, ze praskne

Snad nejlepsi tablet v tuto cenovou kategorii. Za tu cena jsem ocekavala neco horsi. Prijemne prekvapeni. Jsem naprosta spokojena s vyberem. Doporucuju tento tablet studentum do skoly.

Operační systém
Kapacita baterie
3520 mAh

Operační systém Google Android

Verze operačního systému Android 4.4 KitKat

Úhlopříčka displeje 7 " (17,78 cm)

Frekvence procesoru 1,33 - 1,83 GHz

Funkce

Wi-Fi, BlueTooth, GPS

Paměť

Velikost úložiště 8 GB

Operační paměť 1 024 MB (1 GB)

Typ interního úložiště Flash

Slot pro paměťovou kartu Micro SD

Maximální velikost paměťové karty 32 GB (32 768 MB)

Fotoaparát

Rozměry

Šířka 114 mm (11,4 cm)

Výška 193 mm (19,3 cm)

Hloubka 9 mm (0,9 cm)

Hmotnost přesně 320 g (0,32 kg)

Balení obsahuje:

Napájecí adaptér, USB kabel, Rychlá startovní příručka

• Dobrý poměr cena/výkon
    • Moc se neseká ani po 8 letech
    • Skladný a malý
    • Mobilní
    • Větší než mobil, menší než normální tablet
    • Spoustu předinstalovaných otravných aplikací

Dobrý tablet za takovou cenu, pokud na něj narazíte na bazaru tak doporučuji. Je super jako čtečka, protože to je přesně ta velikost, že vám nestrhne rameno ale ani není malý jako telefon. Dneska už je to spíš jen na občasné používání nebo pro děti, pokud vám nevadí si za tablet připlatit tak doporučuji iPad 9. generace.

• , zakoupeno v EURONICS

• Poměr cena/výkon.

Za tu cenu odpovídající produkt s dobrou podporou slušné značky.

• , zakoupeno v Mountfield

• fotak nic moc
    • neni moznost nastavit automaticke ulozeni dokumentu na pametni kartu
    • kryt je takovy tensi, bojim se, ze praskne

• , zakoupeno v OKAY.cz

• za málo peněz hodně muziky
    • bez závadové zboží
    • perfektní konfigurace
    • výdrž baterie
    • není

opět se budu opakovat,ale zde v okay nakupuji pravidelně,cítím v prostředí přátelskou atmosféru skoro jako mezi sourozenci, jsem ten kdo ví co si koupit takže mi vždy upraví cenu na nejnižší hodnotu v okolí a mají velkou škálu zbožího

• , zakoupeno v CZC.cz

• Výborný poměr cena výkon
    • Slabší zvuk

Na tuto cenovou relaci se jedná o poměrně kvalitní tablet.

• , zakoupeno v LevneELEKTRO.CZ

• kompaktní
    • možnost bezdrátového displeje
    • procesor Intel
    • 16 GB ROM
    • Android 4.4
    • probuzení poklepáním
    • USB OTG
    • nelze pořádně uchopit, pořád mám pocit, že za chvíli spadne

Tablet byl pořizován pro rodiče na prohlížení internetu. Tuto funkci plní a myslím si, že by se nezalekl i mnohých her. Potěšila přítomnost bezdrátového displeje, takže stačí pár kliků a všechno můžete vidět na televizi.
    Přijde až moc lehký a na držení z něj nemám dobrý pocit, čekám, kdy ho upustím. Vadí mi odkrytý slot na microSD.
    Výdrž jsem netestoval, ale na takové to domácí brouzdání není baterka problém.
    LevneELEKTRO.cz přidalo 32 GB paměťovku, to je také plus.
    Za málo peněz hodně muziky.

libyl semi

• , zakoupeno v kak.cz

výborný poměr ceny a kvality

• , zakoupeno v Elektrochram

• Hezky displej. Rychly.
    • Spatne firemni nastavby Androidu. Neni mnozstvi nastavb. Spatne kamera.

Hezky displej 1280x1000 pro 7". Rychly processor - 4 jádra. Vchodne pro navigaciju a video a audio