Alcatel Plus 12 8090-3AALCZ1-P

Typ displeje
    IPS
    Kapacita baterie
    6900 mAh

ALCATEL PLUS 12 LTE s klávesnicí 8090 Gray Vaše kancelář na cestách Alcatel PLUS 12 v sobě kombinuje notebook a tablet, čímž nabízí flexibilní řešení pro různé situace a navíc zaujme nadčasovým a odolným designem díky kvalitní kovové konstrukci. Pro maximální produktivitu je předinstalován operační systém Windows 10 Pro, takže zařízení funguje jako plnohodnotný počítač. Dock s klávesnicí v sobě kromě přídavného akumulátoru s kapacitou 2850 mAh ukrývá rovněž LTE modem včetně slotu na SIM kartu. Klíčové vlastnosti notebooku Alcatel PLUS 12 Notebook a tablet v jednom zařízení Elegantní kovový design Operační systém Windows 10 Home RS2 11,6” IPS displej (1920×1080) 2 jádrový procesor Intel Celeron N3350 Klávesnice s přídavnou baterií, LTE modemem a slotem na kartu SIM 4 GB operační paměti 5Mpx fotoaparát Čtečka otisků prstů Prémiový displej Tablet je vybaven 11,6” IPS displejem s Full HD rozlišením, který vás oslní dokonalým obrazem s vynikajícím kontrastem a živými barvami. Díky pokročilé IPS technologii je veškerý prohlížený obsah dobře viditelný ze všech úhlů, což uvítáte při sledování filmů či prohlížení fotografií s vašimi přáteli či kolegy. Snadné přenášení Díky odolnému kovovému designu, malým rozměrům a nízké hmotnosti se Alcatel Plus 12 snadno přenáší, což uvítáte především při obchodních jednáních či na cestách. Velkou výhodou je dvojice vysokokapacitních baterií, které zajistí zdroj energie na několik hodin. Zachyťte důležité okamžiky Pro pořizování fotografií a pořádání videohovorů je Alcatel Plus 12 vybaven předním i zadním 5Mpx fotoaparátem. Notebook je vybaven microHDMI konektorem pro připojení projektoru, nebo přídavného monitoru, takže snadno můžete prezentovat své fotografie, videa a další dokumenty. Mějte svá data v bezpečí Pro zabezpečení vašeho soukromí a rychlé odemčení systému je tablet vybaven praktickou čtečkou otisků prstů, která je ukryta v tlačítku Power na boční straně tabletu. Vysoká produktivita Notebook je vybaven výkonným dvoujádrovým procesorem Intel Celeron N3350, který nabízí dostatečný výkon i pro náročnější aplikace. Svižný běh operačního systému Windows 10 Home zajistí operační paměť o velikosti 4 GB. Tablet disponuje vnitřním úložištěm o kapacitě 32 GB s možností jeho rozšíření pomocí microSD karty.

• Alcatel ve svém portfoliu nenabízí jen mobilní telefony, ale také tablety. Alcatel PLUS 12 v sobě kombinuje tablet a not...

Zobrazit celou recenzi na infoek.cz

• super alternativa místo klasického notebooku

Špičkový tablet a notebook od Alcatelu v jednom. LTE klávesnici je možné použít jako wi-fi hotspot, na displeji se dobře pracuje se stylusem. Tělo je z kovu, nechybí čtečka otisků prstů. Přístroj je velmi lehký a fachá s OS Windows 10. Jak tablet, tak klávesnice mají samostatnou baterii. Přední kamera zvládne konferenční hovory. Přístroj mám už od října, takže jsem to všechno velice pečlivě odzkoušel. Zatím jsem s PLUS 12 za tu dobu neřešil jediný problém. Jestli je tohle budoucnost Alcatelu, tak se už těším na jeho další zařízení! DOPORUČUJI!

• univerzálnost
      • malá hmotnost s rozměry
      • použití klávesnice jako hotspotu
      • cena odpovídá kvalitě
      • kovové tělo

Kombinuju práci na klasickém notebooku s PLUS 12, druhé zařízení je velice praktické na cesty. Ať už jako 2v1, nebo jde využít tablet jako druhý monitor k notebooku. Velmi supr je LTE klávesnice, která zároveň funguje jako hotspot.

• variabilita použití
      • výborný displej
      • LTE klávesnice
      • samostatné baterie pro klávesnici i tablet
      • na tabletu jde dobře pracovat s perem
      • váha a rozměry ideální na cesty
      • konektivita
      • vyšší cena, ale odpovídá možnostem použití

Moje první 2v1 zařízení. I když jsem předtím neměl s takovými přístroji od Alcatelu žádnou zkušenost, dal jsem na doporučení kamaráda, který měl PLUS 10 a pořídil si rovnou PLUS 12. Za ty asi tři týdny, co s ním pracuji, jsem spokojený a neobjevil jsem zatím žádnou zásadní botu, kvůli které bych mu tu nedal doporučení. Za mě 100 %.

Používám hlavně na cestách. Lehký notebook z hliníku, který jde používat samostatně i jako tablet. Výborné je dobíjení tabletu z klávesnice a klávesnice jako wifi hotspot. Dostal jsem PLUS 12 od firmy - kdybych ho chtěl kupovat tak bych asi přivítal nižší cenu. Ale jinak spolehlivá hračka.

• lehký a malý
      • LTE v klávesnici, kterou jde dobíjet tablet
      • klávesnice jako hotspot
      • kvalitní displej i zvuk
      • baterie vydrží den práce
      • vyšší cena

Výborný notebook a tablet v jednom, 100 procent nedávám jen kvůli vyšší ceně. Na cesty skvělé řešení.

• vhodné pro práci se stylusem
      • tablet jde dobíjet klávesnicí
      • kombinace wifi/LTE
      • velmi lehký

Variabilnější než notebook, jsem moc spokojenej. (o:

Kombinaci tabletu a notebooku jsem potřeboval k práci, PLUS 12 nakonec z výběru vyšel jako vítěz. Dobře se na něm pracuje se stylusem, oceňuju možnost klávesnice jako hotspotu a volbu wifi/LTE. Systém je svižný, zařízení je navíc lehké a skladné. Po měsíci s tímto zařízením můžu doporučit.

• nulová váha a malé rozměry
      • klávesnice jako wifi hotspot
      • LTE
      • výborný displej, vhodný pro práci se stylusem
      • poměr cena a výkon
      • docela drahý

Rychle jsem si zvykl, používám hlavně na práci v terénu.

• různé možnosti připojení
      • ideální pro práci se stylusem
      • variabilita
      • klávesnice jako access point
      • kvalitní displej
      • malá hmotnost
      • Windows 10
      • slušela by mu cena pod 10 000 korun

Mám ho už od začátku prázdnin, dostal jsem ho v práci. Sžil jsem se s ním rychle, oceňuji hlavně maximální praktičnost. Na práci na cestách super věc.