Allview Viva H7 Life

8 GB
    Rozlišení zadního fotoaparátu
    2 Mpx
    265 g

ALLVIEW VIVA H7 LTE ČERNÝ,IPS HD LCD (7“),1.5 GHz Quad Core,8 GB vnitřní/1 GB RAM,WiFi,BT,Android 4.4.4 KitKat

1zákazník doporučuje produkt
    2zákazníci nedoporučují produkt

• cena, LTE
      • pomalý, málo interní paměti

Nechápu jak může dát někdo takový tablet do prodeje. Po spuštění tabletu a následné aktualizaci všech předinstalovaných aplikací vám v tabletu zbývá 600 Mb paměti, tudíž je tablet zpomalený a téměř nepoužitelný.

• Malý a velmi rychlý tablet
      • Až zarážející rychlost a plynulost při prohlížení www stránek
      • Podpora LTE 4G, 3G i 2G
      • Podporuje volání a psaní SMS
      • Má i bluetooth, GPS a slot na microSD
      • Android 4.4.4
      • Protiskluzová zadní strana (tablet nemá tendenci vyklouzávat)
      • Kvalitní displej
      • Za tu cenu nic.

Tablet (tabletomobil) jsem dostala u operátora při prodloužení smlouvy. Zhrozila jsem se, co to bude za krám, ale byla jsem velmi mile překvapená. Tablet se velmi pěkně ovládá, reakce na dotyk jsou téměř okamžité, reprodukce zvuku u videí a písniček je spíš průměrná - možná jsem čekala lepší, ale stačí to. Tablet nosím v kabelce a skoro o něm nevím. Občas potřebuji klientům ukazovat nějaké pracovní návrhy a fotky a na mobilu to vypadalo moc malé a nechtělo se mi tahat s nějakým velkým těžkým tabletem - tenhle je přesně to, co jsem potřebovala.

• Velmi rychlý čtyřjádrový procesor
      • Neseká se, vše je plynulé
      • Pěkný čitelný displej
      • Podpora LTE 4G i 3G
      • Kompaktní - akorát tak do ruky
      • Podporuje volání a SMS pomocí SIM
      • Velmi dobrý i na Skype
      • GPS, Bluetooth

Tablet mě velmi mile překvapil - až zarazil. Značka tak nějak neznámá, ale už chápu, proč je tak oblíbený a T-Mobile ho nabízí už přes rok za cenu 3400 Kč. Zpracování tabletu je perfetkní - velmi příjemně se drží. Na dotek reaguje výborně. Používám jej i jako navigaci do auta a jsem velmi spokojený. Mám i o něco dražší tablet od Samsungu, ale tento používám paradoxně častěji. Tablet není ani malý, ani velký, prostě tak akorát do vlaku, nebo na cesty. Nezabere moc místa a přitom toho umí hodně. Tablety jiných značek se stejnými parametry stojí skoro dvojnásobek!!!