Apple iPad mini Retina Wi-Fi 32GB ME280SL/A

4760 mAh

• Zatím vše 100%

výdrž dle spuštěných aplikací kolem 8 hod. i o něco více

• , zakoupeno v Alza.cz

• Design, kvalita, velký výkon v zátěžových situacích ( náročné hudební aplikace/hry/střih videa/ úprava fotek)
    • Nic.

dokonalý pracant, který skoro nic neváží. Lze vzít kamkoliv.

• , zakoupeno v Alza.cz

• Jsem spokojená, můžu jenom doporučit.
    • Zatím jsem nic nenašla.

Typ procesoru

• Šířka: 134,7 mm
  • Tloušťka: 7,5 mm
  • Hmotnost: 331 g

Displej

Retina displej 7,9palcový (úhlopříčně) Multi-Touch displej s LED podsvícením a technologií IPS

Rozlišení 2048 × 1536 pixelů při 326 bodech na palec (ppi)

Oleofobní povrchová úprava odolná proti otiskům prstů

Čip

A7 s 64bitovou architekturou a pohybovým koprocesorem M7

Bezdrátová a mobilní rozhraní

Wi-Fi (802.11a/b/g/n); dvě pásma (2,4 GHz a 5 GHz) a technologie MIMO

Bluetooth 4.0

Kamery, fotografie a nahrávání videa

Kamera FaceTime HD 1,2MP fotky

Nahrávání HD videa 720p

Videohovory FaceTime přes Wi-Fi nebo mobilní připojení5

Přisvícení na zadní straně

Ovládání expozice videa a fotek klepnutím

Ukládání fotek a videí s údajem o poloz

Nahrávání videa

HD video 1080p

Stabilizace videa

Rozpoznávání obličejů

Zaostřování klepnutím v průběhu nahrávání

Snímač se zadním osvitem

Trojnásobné přiblížení videa

Fotoaparát iSight 5MP fotky

Automatické zaostřování

Snímač se zadním osvitem

Pětičlenný objektiv

Hybridní infračervený filtr

Clona f/2,4

Zaostřování videa a fotek klepnutím

Ovládání expozice videa a fotek klepnutím

Ukládání fotek a videí s údajem o poloze

HDR fotky

Napájení a baterie

Vestavěná 23,8Wh dobíjecí lithium-polymerová baterie

Až 10 hodin prohlížení webu v síti Wi-Fi, sledování videí nebo poslechu hudby

Nabíjení napájecím adaptérem nebo USB rozhraním počítače

Vstup/výstup 3,5mm stereo minijackpro sluchátka

Snímače

Tříosý gyroskop

Akcelerometr

Snímač okolního osvětlení

Operační systém iOS 7 se zbrusu novým designem a zcela novými funkcemi je nejvyspělejší mobilní operační systém na světě. Ve své nejvyspělejší formě.

• Zatím vše 100%

• Reproduktory
    • Příslušenství
    • Fotoaparát
    • Nepodporuje některé nejnovější funkce iOS 9

Ipad jsem zakoupil již před rokem v istores a teprve teď je čas napsat na něj recenzi, protože až teď přesně vím co mi na něm vadí a co mám naopak rád. Ipad jsem si koupil jako náhradu za ipod touch 4. generace, který mi už výkonově nestačil a chtěl jsem něco s větším displayem aby to stačilo i na čtení knih a úpravu dokumentů. Ipad umí nejen tyto věci ale mnohem víc. Psaní a úprava dokumentů a jiných textů je pohodlná a ještě lepší je po updatu na ios 9 kdy klávesnice může fungovat jako trackpad na macbooku. Píšu na mém ipadu zápisy do školy a a systémová klávesnice mi stačí a psaní na ní je ještě pohodlnější když mám ipad podložený smart coverem. Display je perfektní, ani při nejbližším zkoumání neobjevíte pixely proto se výborně hodí na sledování filmů nebo prohlížení fotek, foťák i když má jen 5 megapixelů je kvalitní , hlavně na makro snímky. Výborný je také na hraní náročných her, hraju GTA SA, asphalt 7,8 a minecraft a vše jede bez záseků a v maximální grafice. Reproduktory hrají kvalitně a hlasitě, ale při držení našířku je zakryjete rukou a zvuk bude tichý a mdlý. Ipad se dobře drží v ruce a vejde se i do větší kapsy u kalhot. Co mě na tomto ipadu vadí nebo spíš mrzí je to že nepodpodporuje plný multitasking který bych podřeboval třeba při překladu textu. Je opravdu škoda že apple tuto funkci zpřístupnil pouze pro nejnovější ipady. Ipad mi vyhovuje a ani po roce bych neměnil, pouze bych doporučil koupit nejméně 32gb protože 16gb vám opravdu nestačí.

• display , vykon , rychlost , zpracovani
    • na žádná nemužu přijít

tablet je velmi intuitivni, rychle reagujici ,vyplati se i pres vyšší pořizovaci cenu

• Nic.

dokonalý pracant, který skoro nic neváží. Lze vzít kamkoliv.

• , zakoupeno v Alza.cz

• Jsem spokojená, můžu jenom doporučit.
    • Zatím jsem nic nenašla.
  • , zakoupeno v Alza.cz

• Vše co jsem očekávala, rychlý,prostě perfektní
    • je trochu těžší než bez Retiny ale to člověk odpustí-výkonnost byla důležitější.

• rozlišení
    • stabilita operačního systému
    • výdrž
    • kvalita zpracování

• , zakoupeno v EURONICS

• Po prvním obeznámení s e s ním výborně pracuje. Snadná obsluha. Široká nabídka aplikací.
    • Zpočátku problémy s připojením k wifi Tenda. Wifi vyměněna.

Neměnili bychom.

• S příchodem druhé generace iPadu mini ruší Apple kompromisy. Nový iPad mini s Retina displejem dostává to nejlepší, co v...

Zobrazit celou recenzi na mobilenet.cz

• Malé praktické rozměry
    • Skvělý retina displej
    • Výborný výkon, plynulý chod
    • Výdrž baterie
    • Intuitivní ovládání
    • Prostě iPad

Pokud je vám iPad Air velký, je to výborná volba s perfektním displejem a stejným výkonem, jako u většího kolegy. Se systémem iOS nemůžete nic zkazit - opravdu odladěný, stabilní a rychlý systém dělaný na míru zařízení, což je oproti Androidu opravdu znatelný rozdíl.