Apple iPad Pro 9.7 Wi-Fi 32GB MLMN2FD/A

2048 x 1536
Typ displeje
Retina

• , zakoupeno v iSETOS

• iPad Pro je v kombinaci s Apple Pencil a Smart Keyboardem idealni cestovni nahradou za Macbook Pro, vcetne moznosti tvorby originalnich vizualnich prezentaci
  • , zakoupeno v Smarty.cz

• Rychlost/odezva zařízení při otevírání aplikací je úžasná.
    • Pěkný displej.
    • Nízká váha.
    • 32Gb je poměrně málo místa na to jaký má zařízení výkon. Takže jen pár her a skoro žádné video nebo hudba.
    • Pro nenáročného uživatele, který chce číst noviny stačí, ale to se pak z iPadu Pro stává hodně drahá "čtečka".

Přemýšlel jsem, že bych zařízení vrátil právě kvůli malé velikosti paměti. Nakonec jsem si ho nechal, ale mám 5Gb volného místa a to mám instalováno pár aplikací, žádné filmy a asi tři větší hry. Na nahrávání fotek a střih videa tam už místo není.
    64Gb bylo určitě lepší, ale oni vědí proč mají až 128Gb o 5tis dražší.

• , zakoupeno v iSTYLE.cz

• Možnost volby velikosti displeje.
    • Apple Pencil.
    • Rychlost, plynulost - samozřejmostí.
    • Skvělý zvuk repráků, ikdyž při hraní her je nepřijemné, když pod rukama hraje hudba.
    • Cena mi příjde dost vysoká oproti jiným modelům.

Na iPad Pro jsem přešla z iPadu 4. generace a jsem nadmíru spokojená. Skvělý fotoaparát, zvuk, svižnost.
    Jen bych za tu cenu uvítala i 3D Touch.

iPad mi vydrží týden, při náročnějším používání cca 4 hodiny denně (hudba, videa, hry, úpravy fotografií, ...).

Velikost paměti
Rozlišení displeje
2048 x 1536
Typ displeje
Retina

iPad Pro Super. Počítač. iPad Pro není jen další generace iPadu. Je to nová vize počítače. Dává ti do ruky vyšší výkon než většina notebooků. I složitou práci na něm uděláš přirozeně, dotýkáním, gesty nebo tužkou. A hlavně je schopnější, všestrannější a lépe přenosný než cokoli před ním. Zkrátka super.

Displej s krásným výhledem.

Okolo displeje se točí celý zážitek z iPadu. Na něm se odehrává Multi-Touch ovládání a v úžasných detailech si na něm prohlížíš obsah. Proto jsme vytvořili náš vůbec nejživější Retina displej.

Barevná paleta hollywoodského plátna.

Díky širšímu barevnému gamutu má iPad Pro až o 25 procent větší saturaci barev než předchozí modely iPadu. A tak jsou jeho barvy živější, realističtější a poutavější.

Dívej se na věci v nejlepším světle. Nehledě na osvětlení.

Lidé iPad rádi používají všude. Proto nový 9,7palcový iPad Pro má True Tone displej. Ten pomocí vyspělého čtyřkanálového snímače okolního osvětlení automaticky přizpůsobuje barvy a intenzitu displeje světelným podmínkám prostředí. Ať jsi kdekoli, z tohohle displeje se čte skoro tak přirozeně a pohodlně jako z papíru.

Ať ho dáš jakkoli, budeš ho chtít dát nahlas. iPad Pro z hi-fi reproduktorů ve čtyřech rozích produkuje bohatou, rozlehlou a čitelnou zvukovou scénu. Vysoké frekvence automaticky směřuje na horní reproduktory podle toho, jak ho držíš. Ať hraješ hru, nebo sleduješ film, budeš se orientovat po sluchu.

Rychlejší než zběsilý laptop. 64bitový čip A9X dává iPadu Pro sílu s přehledem zvládat úlohy, které svého času bývaly výlučnou doménou pracovních stanic a PC. Nemluvě o úlohách, které by tě na PC ani nenapadlo dělat. Navzdory výkonu, který boří bariéry, umožňuje úsporná architektura čipu A9X dosahovat až 10hodinové výdrže baterie.

Hodně povědomý. Zcela revoluční.

Jak Apple Pencil vezmeš do ruky, působí a reaguje naprosto přirozeně.2 Rozpoznává náklon i přítlak, a tak umožňuje vytvářet celou řadu uměleckých efektů. A jeho přesnost na úrovni jednotlivých pixelů vytváří prostor pro nové tvůrčí možnosti.

Heslo jsi ty.

Technologie Touch ID proměňuje otisk tvého prstu v heslo, které spolehlivě nezapomeneš. Takže iPad Pro odemkneš dotykem. Můžeš jím i potvrzovat nákupy v iTunes, iBooks a App Storu.

Spolu toho dokážou víc.

V iPadu Pro běží iOS 10, nejvyspělejší, nejintuitivnější a nejbezpečnější mobilní operační systém na světě. Počínaje výkonnými výchozími aplikacemi až po praktický multitasking je iOS 10 vyvinutý tak, aby ti pomohl dostat z iPadu co nejvíc.

Dokumenty

• , zakoupeno v iSETOS

• , zakoupeno v Smarty.cz

• Rychlost/odezva zařízení při otevírání aplikací je úžasná.
    • Pěkný displej.
    • Nízká váha.

64Gb bylo určitě lepší, ale oni vědí proč mají až 128Gb o 5tis dražší.

• displej - paráda
    • zvuk - lepší než v mém notebooku, překvapila mě hlasitost
    • výkon - zvládne editaci 4K videa
    • kvalita provedení
    • cena příslušenství

Naprostá spokojenost s tímto výrobkem, kupoval jsem jej hlavně kvůli skvělé klávesnici která lze dokoupit a pencil, to jsou 2 skvělé doplňky které posouvají Ipad zase o velký kus výš.

Výkonově lze vklidu upravit 4K video - jednoduchý střih, nějaký efekt, přidání textu apod. jde opravdu snadno - nesrovnávám to s profi stříhacími software samozřejmě.

Kvalitní zvuk, skvělý displej, velmi slušný foťák s možností natáčet 4K a zpomalené záběry - snadno pak lze sestříhat, díky tužce případně člověk provede retuše, doplní poznámky a např. při letu z dovolené lze snadno zpracovat foto a video dokumentaci ;)

Pero jsem kupoval hlavně kvůli možnosti tvorby poznámek a tvorbě náčrtkům, na kreslení nevyužiji, ale to co jsem od toho očekával splňuje, spárování naprosto triviální, kdy se jen zacvakne do Ipadu a je spárováno.

Pro mě je důležitá hlavně ta komplexnost, kdy si mohu udělat foto dokumentaci ve slušné kvalitě, jednoduše zpracovat, nemusím neustále dobíjet, klávesnice v krytu je na úrovni že to mohu na cestách používat jako notebook. Po všech stránkách (výkon, výdrž, konstrukce, displej, zvuk, systém, příslušenství) kvalitní výrobek. Cenu jsem tedy schopen pochopit, mám zkušenost s tablety za 5-8 tisíc, kde jsem to byl schopný používat max. z nouze na internet a prohlížení dokumentů, zde mohu pracovat. Nevidím nic ošizeného, nic nevyladěného.

Trošku problém naopak vidím s cenou příslušenství, kdy za klávesnici a pero člověk dá cca. 8 tisíc a to už mi přijde hodně a ačkoli to má svou kvalitu a funguje perfektně, tak mi to přijde hodně.

Ale pokud chcete mít tablet, který na cestách zastoupí počítač, chcete mít tablet kde opravdu využijete dotykový displej, né jen na ťukání, ale na kreslení, náčrtky, poznámky, chcete mít tablet který vydrží opravdu dlouho a má výkon na víc než jen na prohlížení webu, videí, fotek a primitivní hry, tak je tohle dobrá volba.

• , zakoupeno v iSTYLE.cz

• Možnost volby velikosti displeje.
    • Apple Pencil.
    • Rychlost, plynulost - samozřejmostí.
    • Cena mi příjde dost vysoká oproti jiným modelům.

Jen bych za tu cenu uvítala i 3D Touch.

• Dá se tabletem nahradit notebook? Tuhle otázku si všichni kladou už od vzniku prvního iPadu. Model Pro 9.7 má dokonce ve...

Zobrazit celou recenzi na mobilizujeme.cz