Recenze Apple iPad Pro Wi-Fi 32GB ML0G2FD/A

Ověřené recenze Apple iPad Pro Wi-Fi 32GB ML0G2FD/A

Ověřený zákazník iSTYLE.cz

Přidáno: 2. září 2016

Zakoupeno v iSTYLE.cz

skvely produkt, pouzivam jako graficky tablet s apple pencil, funguje neuveritelne. DOPORUCUJI!

Výdrž tabletu: Více než 8 hodin
Dotyková obrazovka: Reaguje výborně
Kolik tabletů jste již měli? Více než dva
Reprodukce zvuku: Standardní
Kvalita displeje: Perfektní
Viditelnost displeje na slunci: Průměrná

odborník

Přidáno: 14. března 2016

Apple Pencil, když neumíte kreslit [dva měsíce používání] - YouTube

YouTube kanál - https://www.youtube.com... Je to již delší dobu, co jsem se nechal zlákat a koupil jsem si Apple Pencil. Tak nějak jsem si myslel, že s ní začnu kreslit, reklamy Applu vypadaly skvěle! Samozřejmě, že to tak neskončilo, proto jsem se rozhodl, že s videem počkám a uvidím, jestli i přes to pro mě má smysl. Jestli u mě uspěla se dozvíte v následujícím videu. Více naší práce naleznete na našem youtube kanálu.

mobilizujeme.cz

Přidáno: 5. prosince 2015

Recenze Apple iPad Pro: přerostlý a přesto nedonošený - Mobilizujeme.cz

Nový iPad možná bude vyhovovat architektům a grafikům. V rukou běžného uživatele se však nadupaný megatablet bez exkluzivního příslušenství mění v neohrabaný nedodělek. Několik dobrých nápadů v podání iPadu Pro totiž hravě přebije dojem, že se na příchod profesionálního tabletu pořádně nepřipravil ani sám Apple.

Celá recenze na mobilizujeme.cz

odborník

Přidáno: 15. listopadu 2015

První tři dny s iPadem Pro - YouTube

První dojmy z iPadu Pro, bude následovat recenze originální klávesnice a tužky a také názor zda je možné iPadem nahradit macbook. Neváhejte a přidejte si náš kanál do odebíraných.