Apple iPad Pro Wi-Fi+Cellular 128GB ML2K2FD/A

Rozlišení zadního fotoaparátu
    8 Mpx
    723 g

Apple iPad Pro Wi-Fi + Cellular

Základem tabletu je procesor Apple A9X. Vybaven je dotykovým displejem s funkcí Multi-Touch a úhlopříčkou 12,9". LED displej nabízí rozlišení obrazu 2732 x 2048 bodů. Pro uživatelská data slouží 128 GB velké interní uložiště. Samozřejmostí je bezdrátové připojení Bluetooth, Wi-Fi a mobilní vysokorychlostní 4G/LTE. Ve výbavě tabletu nechybí ani GPS, čtečka otisku prstů nebo dvojice fotoaparátů. Baterie s kapacitou 38,5 Wh umožní používání zařízení až po dobu 9 hodin.

ZÁKLADNÍ SPECIFIKACE

• Procesor: Apple A9X
    • Operační systém: iOS 10
    • Výbava: Wi-Fi, Bluetooth, LTE, GPS, Touch ID, gyroskop, akcelerometr, barometr, snímač okolního osvětlení
    • Úhlopříčka displeje: 12,9"
    • Velikost operační paměti: 4 GB
    • Kapacita interní paměti: 128 GB
    • Hmotnost: 723 g
    • Barva: zlatá

Dokumenty

• YouTube kanál - https://www.youtube.com/c/iPhoneDESIGNER Je to již delší dobu, co jsem se nechal zlákat a koupil jsem si Apple Pencil. Tak nějak jsem si myslel, že s ní začnu kreslit, reklamy Applu vypadaly skvěle! Samozřejmě, že to tak neskončilo, proto jsem se rozhodl, že s videem počkám a uvidím, jestli i přes to pro mě má smysl. Jestli u mě uspěla se dozvíte v následujícím videu. Více naší práce naleznete na našem youtube kanálu.

Zobrazit video recenzi

• Nový iPad možná bude vyhovovat architektům a grafikům. V rukou běžného uživatele se však nadupaný megatablet bez exkluzi...

Zobrazit celou recenzi na mobilizujeme.cz

• První dojmy z iPadu Pro, bude následovat recenze originální klávesnice a tužky a také názor zda je možné iPadem nahradit macbook. Neváhejte a přidejte si náš kanál do odebíraných.

Zobrazit video recenzi