Archos 80 G9 16GB

Velikost paměti
16 GB
465 g

• , zakoupeno v MicroGames.cz

Je to múj první tak na začátek dobrá hračka.
    Trošku nepřesné reakce ale to múže být i tím že to sním pořád
    ještě neumím. Na začátku se trochu sekal ale po všech nutných instalacích atd, atd šlape jak hodinky. :-) :-). :-)

• Rozměry
    • Po ubgrade na Android 4 ICS, není dokonale odladěný
    • Nemá to na funkci vliv
    • Trochu dlouhé nabíjení

Vybral jsem si ho pro výbavu a cenu
    Mám ho 14 dnů a zatím perfektní.
    Vše šlape jak má i Android market
    Doporučuji ho
    Některé negativní názory na netu se nesplnily
    Týkaly se hlavně verze bez turba

• Nízká cena
    • Není v baleni čs manual a špatný zvuk. Nejde pripojjit tisk

Jako první tablet naprosto vyhovuje-pro nenáročné uživatele nahradi plne Domácí PC, je mobilní a má velmi malou spotrebu a rozměry i dobrou konektivitu. Z počátku chvíli trvá než se naučíte s tabletem pracovat. Kdo neche Mit plno haraburdi na stole je tablet dobra volba. Nenasel jsem možnost připojení tiskatny k tabletu.

Operační systém
Android 3.2 (Honeycomb)
Typ procesoru
ARM Cortex A9
Velikost paměti
16 GB
465 g

Po všech stranách moderní a extra výkonem vylepšený tablet Archos 80 G9 v rozměrově dosti kompaktním těle skrývající úžasnou cestovní výbavu, kterou si užijete v novém, ještě lepším operačním systému Google Android 3.2 Honeycomb. Tento systém nabízí skvělou přizpůsobitelnost uživatelům a lehkou možností doplnit jakékoliv potřebné aplikace, dle Vašich mobilních požadavků. Nebude ani žádný problém s přehráváním obrovského množství multimediálních formátů včetně rozšířeného kodeku H.264 rozlišení až 1080p, ale zobrazovat můžete také kancelářské formáty známé ze sady Microsoft Office či Adobe Reader. Archos 80 G9 podporuje také hraní graficky překvapivých 3D her a spoustu známých internetových služeb v podobě zjednodušujících aplikací pro komfortně rychlý přístup.

Tento tablet se může pochlubit tloušťkou těla do 12 mm a zbytek rozměrů odpovídá dotykovému displeji o úhlopříčce 8" v jemném rozlišení 1024 x 768 bodů. Tablet Archos 80 G9 je postaven na špičkovém, tentokrát dokonce dvoujádrovém procesoru ARM dual-core CORTEX A9 OMAP4 na frekvenci 1200 MHz, který obsahuje i funkce pro dosti svižnou akceleraci 3D grafiky v hrách a aplikacích.

Pro ukládání dat k dispozici integrovaná flash paměť o velikosti 16 GB a kapacitu můžete dále rozšířit ve volném Micro SDHC slotu. Ve výbavě najdeme navigaci GPS s kompasem, G-Sensor, stojánek, fotoaparát se schopností natáčet video a pro připojení do sítě internet je zabudovaná bezdrátová karta WiFi podporující i moderní protokoly rychlé komunikaci. Pro bezdrátové připojení periferních zařízení je dostupný BlueTooth 2.1. Tento tablet je možný volitelně rozšířit o 3G modem, který přesně zapadne do určeného místa. Napájení je zajištěno kvalitní Li-Pol baterií, která poskytne až 7 hodin přehrávání videa či až 36 hodin přehrávání hudby.

Parametry a specifikace:

Displej: 8" TFT LCD, dotykový

Rozlišení: 1024 x 768 bodů

Procesor:

ARM dual-core CORTEX A9 OMAP4 na frekvenci 1200 MHz 3D OpenGL (ES 2.0)

Paměť: 16 GB

Zabudovaný mikrofon

Reproduktory

Stojánek

Podpora kodeku:

MPEG-4 HD (až do rozlišení 1080p)

MPEG-4 (ASP@L5 AVI, až do rozlišení DVD)

H.264 HD (až do rozlišení 1080p, HP @ L3.1)

WMV9/VC1 (až do rozlišení 1080p)

M-JPEG (Motion JPEG Video) ve VGA rozlišení

Plug-In ke stažení:

MPEG-2 (až do DVD rozlišení MP/D1)

Podporované formáty:

• Video: AVI, MP4, MOV, 3GP, MPG, PS, TS, VOB, MKV, FLV, RM, RMVB, ASF, WMV
  • Titulky: .srt, .ssa, .smi, .sub
  • Zvukové: MP3 (CBR & VBR), WMA, WMA-Pro 5.1, WAV (PCM/ADPCM), AAC, AAC+ 5.13 (ke stažení), OGG Vorbis, FLAC
  • Obrázkové: JPEG, BMP, PNG, GIF

Google Android 3.2 Honeycomb

Rozměry: 226 x 155,3 x 11,7 mm

Hmotnost: 465 g

3zákazníci nedoporučují produkt

Nedoporučuji tento tablet. Reklamovala jsem ho už 4x a nechtějí vrátit peníze. Poprvé mi nešel zapnout a jen problikával, po druhé mi ho vrátili z reklamace prasklý, po třetí opět jen problikával a nešel zapnout vyzvedla jsem si ho v sobotu 16.11.2013 z reklamace a po 5-ti dnech se sám od sebe vypnul a opět problikával což je po čtvrté. Na reklamaci mi řekli že peníze nevrátí a je to jiná závada.

• Výhodný do postele pro sledování pošty, posledních novinek atd - Příruční jednoduchý - tisíckrát chválený ! Lákavá nabídka mnoha programů, které svádějí stálé stahování.
    • Tisíckrát prokletý, nespolehlivý! Nikdo neporadí proč! Neustále nějaká hlášení o problému, šílený problém psát, nespolehlivé wifi napojení. Po jakémkoliv upgrade čehokoliv trvá dlouho, než se vše usadí. Dodnes jsem nenašel jak vybírat a vkládat text. Trefit se na řádky umění! Je pro mě odměnou, když mohu dojít k stolnímu PC a psát spolehlivě, bez problémů. Absolutně ne pro vážnou práci. Desítky ztracených , nedokončených emailů.Mazání nahraných programů protože existuje podezření, že ty poslední způsobily právě objevující se problémy. Není možné uložit jakékoliv důležité programy, trvalý strach, že o ně člověk přijde!

Patří do kategorie hraček. Sbírám sílu k tomu ho vyměnit za Notebook jakékoliv velikosti. Není to jen má zkušenost, vrací se ke mně příbuzní a prosí o pomoc. Trvale nové a neznámé RANDOM problémy. Neexistuje služba, firma, která by pomohla! Každá prodejna jiný typ, jiný SW! Normální člověk s tímto výrobkem trpí! Moje hodnocení se netýká pouze tohoto výrobku, mám zkušenostmi s mnoha jinými - jde o kombinaci Tablet Android!

• , zakoupeno v MicroGames.cz

Je to múj první tak na začátek dobrá hračka.
    Trošku nepřesné reakce ale to múže být i tím že to sním pořád

• Po ubgrade na Android 4 ICS, není dokonale odladěný
    • Nemá to na funkci vliv
    • Trochu dlouhé nabíjení

Vybral jsem si ho pro výbavu a cenu
    Mám ho 14 dnů a zatím perfektní.
    Vše šlape jak má i Android market
    Doporučuji ho
    Některé negativní názory na netu se nesplnily
    Týkaly se hlavně verze bez turba

• Nízká cena
    • Není v baleni čs manual a špatný zvuk. Nejde pripojjit tisk

• , zakoupeno v Huramobil.cz

• Zalibili se mi jeho vlastnosti i recenze na Hurramobilu. Pristroj splnil jak, designem, velikosti a vybavenim a dobrym provedenim ocekavane!
    • Spolehlivost, funkcnost zalezi velice na sile wifi - ostatni, kteri jste pred rozhodnutim, zvazte a proverte si to! Jinak budete zklamani! Chybi druha kamera na predni strane!

Chtel jsem prave takovou velikost a vlastnosti. S obalem - kniha, idealni na cesty i na oci.
    Provedeni vyborne.
    Ocenil bych nejakou Hot line, kde by se clovek mohl ptat ( spousta nas je naprostych laiku) na problemky.
    Na trhu chybi i neco jako moznost se zucastnit rychlokurzu pod nazvem " Muj prvni tablet, nebo Tablet, nic jednoduchsie!"
    Na pr. upgrade na Android 4. , sehnani map a instalace GPS by byla dobra s nekym odbornym, nebo prave pri kurzu.
    Myslim, ze to byla dobra koupe, ma vse a funguje, jak jsem ocekaval.

• , zakoupeno v Huramobil.cz

• Pro mé použití - přístup na Internet, čtení knih, přehrávání krátkých videonahrávek apod. - bez jakýchkoli připomínek
    • Intuitivní ovládání - základy zvládne po kratším čase kdokoli PC gramotný
    • Cena velmi dobrá - vzhledem k výkonu
    • Slabší příjem Wi-Fi
    • Chybí podrobnější uživatelská příručka = člověk, který nemá vůbec žádnou zkušenost s Androidem (jako já) si není jist, zda dělá věci správně (možná jde někde stáhnout, já ji ale ještě nenašel a v balení není ani žádná indície, KDE)

Nezkusil jsem jiné a tak nevím zda jsou lepší či horší.
    Pro toho, kdo chce tablet používat jako já je více než dostačující.
    A hlavně, zapomeńte na 10,1' tato velikost je plně dostačující, lehčí a skladnější :o)

• Rychlost reakce, GPS modul a krásný jemný a ostrý obraz. Podpora Android Marketu. Zatím jsem nenašel žádné mínusy.
    • Bohužel jsem nenašel zatím vhodné kožené pouzdro ala kniha

Zařízení jsem si vybral po dobré zkušenosti s tímto produktem u svého kamaráda. Oproti krátké hororové zkušenosti s Yarvikem TAB250 je to nebe:))
    Zkušenosti zatím jen samé klady, navigace maká, filmy hrají a děti střílí ptáky... Je to takový dobrý společník na cesty, dovede k cíli, ukáže co je v okolí a zabaví, výdrž baterky postačuje serfování u piva či vínka.
    Zakoupil jsem už verzi TURBO a vřele doporučuji obchod Hurá mobil kde ho zakoupíte za nej cenu 6651,-kč i s daní. Konkurence hned vedle obchodu ho má za bezmála 8000,-

• , zakoupeno v SmartGPS

• výkon

za dobrou cenu dobrý výkon

• Ma všechno...každému jinému něco schází on má všechno
    • Nic zásadního

Mikro usb mě trochu otrávilo pak jsem zjistil že se dá koupit redukce na velké usb a vyřešilo vše. Maká přes ní všechno. Za ty peníze výbava ,kterou vám neposkytuje nikdo jiný. Internet jedu přes wifi nebo přes mobil a oboji svižné. Zatím mě nic nenutí kupovat 3g modem. Počet zatvrdnutí spočítám na prstech jedné ruky a všechno v stahovavím období...vysvětlím přínesete domu a stahujete ze shopu jeden progaram za druhým i když jsou vám nanic. A upřimně kdo vám dá do tabletu za 6 tisíc 3 android. Mužu jen doporučit.