Heureka.cz - porovnání cen a srovnání produktů

Filtrování:
Vyberte filtry

V porovnání cen u produktu Asus EEE Pad Transformer TF101-1B115A již není zařazen žádný obchod. Doporučujeme Vám tyto podobné produkty:

Asus EEE Pad Transformer TF101-1B115A - Specifikace

Výrobce

Asus

opravit

Operační systém

Operační systém

Android

opravit

Velikost paměti

Velikost paměti

16 GB

opravit

WiFi

WiFi

ano

opravit

Bluetooth

Bluetooth

ano

opravit

TF101-1B115A ASUS Eee Pad Transformer TF101-1B115A hnědý 10"/ Tegra2/ 16GB/ GPS/ Android 3.0+Dock station klávesnice ...

celá specifikace

Recenze Asus EEE Pad Transformer TF101-1B115A

www.techzin.cz

Přidáno: 19. dubna 2012

Asus EEE PAD Transformer – Je libo tablet nebo netbook? | Váš magazín o nejžádanější elektronice

Dnes Vám představíme další z tabletů současné nabídky a nebude to tablet jen tak ledajaký. Asus EEE Pad Transformer je totiž tabletem, který můžeme ovládat jak pomocí dotykového displeje, tak pomocí přídavné klávesnice. Může tedy vypadat i jako netbook. Zároveň potěší i všechny uživatele systému Android, neboť využívá jeho verzi 3.1.

Celá recenze na www.techzin.cz
  • Je tato recenze užitečná?
  • Ano (2)
  • Ne (2)

www.svetandroida.cz

Přidáno: 16. března 2012

Recenze Asus Eee Pad Transformer TF101 « Svět Androida Novinky ze světa mobilního operačního systému Android

Do redakce dorazil první Android tablet od Asusu. Výrobce vymyslel u tohoto modelu netradiční řešení. Už název „Transformer“ napoví, že se bude jednat o odlišný kousek, než jsme zvyklí u jiných výrobců. K tabletu je jako doplňkové příslušenství klávesnice. A ne jen tak ledajaká. Klávesnice slouží jako dokovací stanice. Po zasunutí tabletu do tohoto doku se rázem z tabletu stává netbook.

Celá recenze na www.svetandroida.cz
Award

www.androidroku.cz

Přidáno: 9. února 2012

2. místo kategorie Android tablety

Tablety jsou poměrně mladým segmentem trhu, který je zaměřen především na pohodlnou konzumaci obsahu – filmy, e-maily, fotky, knihy, internet. Díky svému výkonu a kompaktnímu provedení se tablety těší velké oblibě a setkáváme se s nimi mnohem častěji i jako s náhradou za počítače, například v práci nebo ve škole.

Celá recenze na www.androidroku.cz

www.pcmagazin.cz

Přidáno: 11. října 2011

Recenze Asus Eee Pad Transformer – unikátní tablet s klávesnicí

Asus Eee Pad Transformer nás velmi potěšil kvalitou zpracování, která je při poměrně nízké ceně na velmi dobré úrovní. Velkou výhodou tabletu je jeho výdrž, která se navíc prodlouží při zapojení do klávesnice, která slouží jako dock. Pokud tedy nad Asus Eee Pad Transformer uvažujete, určitě si pořiďte rovnou verzi s klávesnicí. Díky ní totiž získáte unikátní zařízení s výdrží až 16 hodin, kterou vám budou všichni závidět, včetně majitelé iPadu. Jako nedostatky hodnotíme krátký USB kabel k nabíječce a větší váhu tabletu oproti konkurenci.

Celá recenze na www.pcmagazin.cz
  • Je tato recenze užitečná?
  • Ano (6)
  • Ne (2)

» Všechny recenze produktu (20)

Vývoj ceny Asus EEE Pad Transformer TF101-1B115A