Asus MemoPad 8 ME581C-1B013A

• elektronické předplatné týden
    • velice dobře reaguje na dotyk
    • má spoustu výborných aplikací např. na poznámky
    • krátký kabel USB, což mi ale zatím žádný problém nečinilo
    • foťák není zrovna značka kvalita, ale koneckonců kdo chce fotit, ať si koupí foťák

Velice kvalitní tablet s dlouhou výdrží baterie, kvalitním obrazem, dobré je na něj pouzdro Hama. Doporučuji všem, je rychlý, nemá problémy s všemožnými aplikacemi, má hodně místa (16 GB)

• Velikost
    • Android
    • Asi není dost výkonný na hraní her
  • , zakoupeno v Alza.cz

• Lehký, skvěle padne do ruky.
    • Baterie opravdu max. 9 hodin při menším zatížení. Při vyšším zatížení mnohem méně. 16GB je málo. Chce to rozšířit microSD.

Ideální velikost do kabelky. Používám jej hlavně jako čtečku e-knih.

Operační systém
16 GB
290 g

PN: ME581C-1B013A

ASUS ME581C 8/Z3580/16/2/BT/A4.4 bílý

Model ASUS ME581C-1B013A bílý 8",Intel® Moorefiled 1.8GHz, 16GB, RAM 2G, BT, OS Android 4.4

• Displej: 8" IPS, LED podsvícení 1200*1920 (FHD); 400 nits, kapacitní dotykový displej a Anti-finger print technologií
  • Operační systém: Android 4.4 KitKat

Hall sensor

Rozhraní: 1 x Micro USB 1 x Head phone/ No Mic-in 1 x Micro SD (SDXC)/ Max.64GB

Miracast

• Výdrž na baterie: až 10 hodin, 3200 mAh Li-polymer baterie, 7W
  • Rozměry: 123mm(W) x 213mm(L) x 7.45mm(H)
  • Hmotnost: 290g
  • Záruka: 2 roky pro FO i PO, mezinárodní.

• lehce se připojí na wifi

• Velikost
    • Android
    • Asi není dost výkonný na hraní her
  • , zakoupeno v Alza.cz

• Lehký, skvěle padne do ruky.

Ideální velikost do kabelky. Používám jej hlavně jako čtečku e-knih.

• Tablet Asus MemoPad 8 ME581C-1B013A je součástí výběru těch nejlepších tabletů v poměru cena / výkon do 5000 Kč. Jaké da...

Zobrazit celou recenzi na www.cena-vykon.cz

• , zakoupeno v Alza.cz

• lehounký, rychlý, zatím bez větších problémů běží
    • mám krátce
    • mírně klouže po chvilce ve zpocené ruce
    • upatlaný displej od prstů - ale tomu se nevyhnete
    • zatím jen jeden zásek - vyřešeno shozením aplikace do menu
    • docela rychle se vybíjí

mám aktuálně porovnání s yoga tabletem 8" 8GB - má tak o polovinu horši výdrž baterie než yoga, jinak shodné kvality

• NIC
    • ZNAČKA,SERVIS, ŘEŠENÍ REKLAMCE

Ráda bych se podělila se všemi o své zkušenosti se značkou asus a jejich servisem. Koupila jsem si notebook pořizovací cena 20000 nešel mi zvuk byl to špatný výrobek...stane se...mám ještě od této značky tablet od první chvíle co jsem si ho koupila blbnul dotyk na displeji po údajné opravě se mi začal sám od sebe vypínat na to mi bylo řečeno ze servisu že zařízení je naprosto v pořádku a reklamace mi nebyla uznána. Pokud přemýšlíte o této značce koukněte se raději po jiné.

• Asus se s novým MeMO Padem 8 (ME581C) snaží zaujmout širokou veřejnost. Některými specifikacemi, jako je jemný displej nebo 2 GB RAM útočí do těch nejvyšších řad, i přesto si od high-endů typu Apple iPad mini Retina a dalších drží výrazný cenový rozestup. Povede se mu přesvědčit nerozhodné uživatele, naláká je cenou, celkovou kvalitou nebo zvládne obojí?

Zobrazit video recenzi

Zobrazit celou recenzi na mobilenet.cz