Asus T103HAF-GR032T

Typ displeje
IPS

• , zakoupeno v PATRO.cz

• Za tu cenu je super
  • , zakoupeno v T.S.BOHEMIA a.s.

• super na cestování, všude se vejde
    • žádná
  • , zakoupeno v Electro World

• Není v češtině,takže musím žádat pomoc,pro mě velmi nepřehledné, samé příhlašování,hesla.....

Pokud neumíte anglicky, tak nedoporučuji.
    Zatím jsem se nedostala, k tomu, proč jsem si ho vlastně zakoupila.Potřebuji dělat na služební cestě v EXCELU a WORDU a zatím nemůžu, nejde mi otevřít Excel až po ověření a příhlášení na adresu gmail.Ikdyž jsem si ho vytvořila, nevím, kde ho otevřít.

Operační systém
Rozlišení displeje
1280 x 800
Typ displeje
IPS

ASUS Transformer Mini T103 - tenké a lehké zařízení 2v1 notebook/tablet ideální na cesty. 4jádrový procesor Intel Atom x5-Z8350 (1.44 GHz, TB 1.92GHz), 4GB operační paměti DDR3, dotykový oddělitelný 10.1" displej s rozlišením 1280 x 800 bodů, 64GB eMMC, WiFi ac, Bluetooth, USB 3.0/3.1 Gen 1, micro USB, micro HDMI, čtečka paměťových karet, HD kamera, operační systém Windows 10 Home.

• , zakoupeno v PATRO.cz

• Za tu cenu je super

• velmi rychlá odezva systému
    • klávesnice
    • stylus
    • velikost
    • kvalita a čitelnost displeje
    • stojánek
    • dlouhá výdrž i při intenzivní zátěži
    • krátký kabel napájení
    • po prvním zapnutí trošku trvalo, než se vše rozběhalo a aktualizovalo
    • NIC

Chtěl jsem tablet na televizní program, filmy na cestování a zábavu. Chtěl jsem také pracovní notebook na office, email a web. V tomhle jsem našel oboje a ještě za skvělou cenu.

• , zakoupeno v T.S.BOHEMIA a.s.

• super na cestování, všude se vejde
    • žádná
  • , zakoupeno v Electro World

Pokud neumíte anglicky, tak nedoporučuji.