Asus ZenPad Z170C-1A030A

2 Mpx
265 g
Produktová řada

• , zakoupeno v CZC.cz

Tablet pro dceru jako náhrada za lenovo A1000 cena srovnatelná, technologie pokročily, výdrž srovnatelná s lenovem.
    Po dvou a půl letech kdy lenovo znenadání umřelo.

Operační systém

Operacni system verze 5

Zvlastni vybava ne

Hmotnost presna kg 0,27

Rozmery 108 mm W x 189 mm L x 9.1 mm H

Vydrzna baterie max do 9 hod.

Barva cerna

Baterie 3450mAh

Moznosti napajeni

AC adapter

Dokovaci klavesnice

Obsah baleni adapter, USB kabel

Zaruka tabletu 2 roky

• , zakoupeno v CZC.cz

Po dvou a půl letech kdy lenovo znenadání umřelo.

super tablet

• Dobrý zvuk
    • Obraz
    • Velikost - ani malý, ani velký
    • Rychlost (Pro nenáročné uživatele)
    • Občas špatný dotyk
    • Slabší Wi-Fi
    • To neuvěřitelně fádní balení, se kterým to páni z CZC zabalili, asi jim došla páska, a nechtělo se jim do skladu nafasovat novou, a tak to přelepili jen tak na oko. Pošta mi zásilku předávala jako poškozenou, protože se to samozřejmě rozlepilo. Měl jsem chuť to poslat zpět a zrušit objednávku! Díky!!

S tabletem jsem docela spokojený, a to i přes to, že jsem uživatel WP. Čekal jsem o hodně horší produkt, než to, co se mi dostalo do ruky. Jsem překvapen. Další věc, co mě překvapila, je, jak jsem již zmiňoval v "Proti". způsob, jakým CZC zabalilo a odeslalo moji zásilku. Balení bylo tak fádní, že se zásilka po cestě rozlepila, a Česká pošta mi balík oznámila jako poškozený. Když jsem byl na poštu si jej převzít, musel jsem se smát. Je s podivem, že se nic neztratilo. Opravdu jsem chtěl balík vrátit a zrušit objednávku. CZC.cz už raději ne.