GoClever Aries 785 TAB M7841

• , zakoupeno v Inter-Store.cz

• hodně funkcí
    • za velmi příznivou cenu 3.200,-
    • vše funguje jak jsem očekával

zatím vše pracuje je můj druhý,dobře se sním telefonuje surf.po internetu i hrají menší hry,velmi dobře se mi ovládá,dobrá baterie,není na poslech hudeb šlágrů - ale za tu cenu je velmi dobrý a vřele doporučuji- jinak si 5.000,-přidejte na o něco lepší?

• , zakoupeno v PATRO.cz

• super, rychlý, spolehlivý, pěkný, dá se s ním volat normálně ze SIMky, nejen přes net (Skype apod.), což mě příjemně překvapilo :) V bílé má hezký design, je poměrně lehký. V příslušenství sluchátka s mikrofonem a klipsem, taky potěší.
    • zatím jsem nenašla chybičku

Kapacita baterie
4000 mAh

ARIES 785 (TAB M7841).

HIGH QUALITY DISPLAY.

IPS screen with 1024 x 768 pixels and 4:3 format provides optimum viewing of angles and perfect saturated colours while browsing / gaming and watching films. With capacitive multi-touch (5-point) technology the device responds quickly while taping, draging or swiping.

QUAD CORE POWER.

Quad Core processor is ideally suited for multi-tasking. Efficient components allow to operate with demanding applications, ensure smooth browsing, provides equal power distributing between running on the device apps. QuadCore processor makes a tablet as a powerful, comfortable and multi-purpose tool for both business and pleasure.

GPS function.

GPS receiver change your tablet into a navigation device with a user-friendy GPS application which has a smooth, seamless map display, an advanced smart search, lightning-fast route calculation, foursquare integration and a simple, easy-to-use interface. With the tablet the user receives preinstalled maps of Poland, Czech Rep. and Slovakia. 3G module.

Ideal for people who work outside the office, spend a lot of time with their children in parks and playgrounds or use public transport without WI-FI connection.

Voice call supported (Vibration Motor).

Use your tablet to make phone calls. Just insert your SIM cards and call like your cell phone. Take your business and entertainment with you anywhere.

Portable HOTSPOT.

To act as mobile hotspots, sharing their wireless data connection with several devices. Turn on portable Wi-Fi hotspot to improve your mobile computing experience. You can share internet connection between devices you or your friends have.

MULTIMEDIA EXPERIENCE.

Watch video,take photos, communicate with friend via Skype and Facebook, browse the web wirelessly and access thousands of applications from the marketplace, enjoy the smooth operation of even the most demanding games thanks to 4core GPU.

PROTECTION.

Dedicated elegant protective case (in the box) can be used as a stand holder and a case to protect the screen from scraches.

SPECIAL APPS FOR KIDS.

With preinstalled kid applications your child can learn letters and numbers in an enjoyalble way. The educational apps allow your child to learn writing, counting, painting, developing planning skills and reasoning. What is more, the applications will improve a reflex and a cleverness of your children. 2000 of eBOOKs in a one place.

Only with GOCLEVER you have 2-weeks of the free access to the thousands of ebooks, bestsellers, guidebooks and kid titles. The features are: advanced statistics, synchronized library, font style and size selection, day / night mode, orientation options. You have a constant and convenient access to your ebooks on even two mobile devices (smartphone and tablet) within a one subscription. More about the application can be found on our partner's website LEGIMI.COM.

Specifications:

DISPLAY

• SIZE: 7.85''
  • RESOLUTION: 1024x768
  • TECHNOLOGY: IPS LCD multi-touch

PROCESSOR

• CPU: MediaTek MT8389 1.2GHz (Cortex A7)
  • TYPE OF CHIPSET: QuadCore
  • GPU: PowerVR SGX544 (4 GPU)

SYSTEM

• OPERATING SYSTEM: Android 4.2.2
  • MARKET: Market with Apps
  • PREINSTALLED APPS: Multimedia players (music, video, gallery, ebook), calculator, notepad, GOCLEVER games, office pack, social networking services, browser, email client, file manager

MEMORY

• BLUETOOTH: Bluetooth 4.0

CONNECTORS

• SD CARD READER: microSD up to 32GB
  • SIM CARD SLOT: Single Sim
  • USB: microUSB OTG (charging by USB)
  • HDMI: Not available

• DIMENSIONS: 200x136x8 mm
  • WEIGHT: 364 g

IN THE BOX

ACCESSORIES: USB cable, home charger, OTG cable, protective case

• Všechny parametry, obrázky a fotografie podléhají změnám bez předchozího upozornění.
  • Prosím, poraďte se se svým dodavatelem pro exaktní nabídky. Produkty nemusí být dostupné na všech trzích.
  • Barva PCB a verze přibaleného softwaru mohou být bez předchozího upozornění změněny.
  • Názvy produktů a ochranné známky jsou registrované ochranné známky příslušných společností.
  • Některé funkce, aplikace a služby nejsou k dispozici ve všech oblastech a jazykových verzích.

• Vše Ok

• vše funguje jak jsem očekával

• Svitivost displeje
    • Vydrz baterie
    • Bezchybny power management
    • Smartcover pouzdro od vyrobce v baleni
    • Dobijeni pres microUSB
    • Vetsi mnozstvi polskeho bloatwaru
    • Ultratichy repracek
    • Trosku pomalejsi reakce UI

Tento Goclever je mým v pořadí čtvrtým tabletem, a je nutno podotknout že taky bezkonkurenčně nejlepším.
    Všechny mé předešlé tablety trpěli jedním ale většinou více z následujících vad: Špatný příjem wifi, problém s přecházením do hlubokého spánku (s tím spojené velké vybíjení baterie i při nepoužívání), proprietální dobíjecí konektory od výrobce které se vždy velice rychle rozbily, špatná kompatibilita aplikací z google play.
    Goclever aries netrpí ani jedním z těchto nedostatků. Příjemná cena, smartcover a 3g z něj dělají skvělého společníka na cesty. Systém je trošku pomalejší, ale možná jsem jenom moc zmlsaný ze svého telefonu kde je vše bleskové.
    Velice příjemně mě překvapila výdrž baterie, momentlně ho používám už 3. den v kuse a stále mám 21% baterie.
    Ani při velkém vytížení se mi ho nepovedlo vybít "na posezení".

Je vidět že se značka GoClever posouvá, a začíná kvalitou konkurovat renomovaným značkám, ale s mnohem agresivnější cenovou politikou.

• Tablet GoClever Aries 785 se docela povedl – za slušnou cenu nabízí parametry, které bychom nečekali, v našich očích vša...

Zobrazit celou recenzi na tabletnet.cz

• V balení naleznete obal a samotný tablet je opatřen již od výrobce ochrannou folií proti poškrábání.
    • Výhodou je i hmotnost, ačkoli dohromady s pouzdrem váží přesně 0,5kg.
    • Nemá HDMI,
    • Velmi slabý zvuk. Zajímavost je, že zvuk je stereo, v předu je levý a vzadu je pravý reproduktor, ale tohle ocení asi málokdo a je to vlastně zbytečnost.

Aries 785 nemá za nabízenou cenu konkurenci. Uvažoval jsem o Iconii, ale cenově srovnatelnému modelu A810 chybí modem a floií a obal bych se musel kupovat extra.
    Aries je povedený výrobek a jsem s ním velmi spokojený.

• , zakoupeno v PATRO.cz

• zatím jsem nenašla chybičku

určitě doporučuji, s tím co umí je za výbornou cenu

• rychlost, rychlost, rychlost !!! skvělá odezva na dotek, IPS displej, slušné dílenské zpracování, MediaTek MT8389 : 4 x 1,2 GHz, G3, GPS, slot na SIM kartu - možnost telefonování...mám ho doma 4 dny a jsem velmi mile překvapen. DOPORUČUJI !!!
    • - zatím opravdu nic, snad ta barva, mám ho v bílé, černý "nebyl" :-)

- opravdu doporučuji vyzkoušet všem, který hledají dobrý poměr "cena / výkon" ( já jsem ho v MALL.cz koupil za 2790,- v nějaké vánoční "hurá akci" )

• výkon
    • výdrž
    • telefonní hovory
    • 3G

Úžasný tablet určitě úžasná volba. IPS display má nádherné barvy a pozorovací úhly. Tablet je dokonale chráněn přiloženým pouzdrem, funguje bez problémů. Nádherně se na něm čte, píše atd... . Tablet jsem si pořídil jako učebnici a sešit do školy, jsem nadmíru spokojen.