GoClever Tab M713G

Operační systém
Android 4.0 (Ice Cream Sandwich)
MediaTek MT6577
4500 mAh

• , zakoupeno v CZC.cz

• Cena,fce,
    • Postrádám GPS

Používám tento tablet při cestách, hlavně v koupelně dále na závodech (RC modely) pro výsledky on line.Výrazně mi chybí GPS, v nabídce bylo proto jsem si tento tablet vybral.

• úžasná konektivita
    • pomalá grafika

na hraní her to není, na dedikovanou kancelářskou práci + navigace do auta ideální

• rozumná cena
    • seká se

Operační systém
Android 4.0 (Ice Cream Sandwich)
MediaTek MT6577

Instalovaný operační systém

Android 4.0

Parametry displeje

Velikost obrazovky 7 palců

Rozlišení obrazu 1024 x 600 Pixelů (obrazových bodů)

Technologie podsvícení

Instalovaná paměť 4 GB

Instalovaná paměť RAM 1024 MB

Čtečka paměťových karet

Typy podporovaných paměťových karet

•   Micro SecureDigital High-Capacity (microSDHC)
  •   Micro SecureDigital (microSD)

Procesor

•   FM Transmiter
  •   Senzor magnetického pole
  •   Akcelerometr

Ostatní informace

Typ napájení zabudovaná lithium-polymerová baterie

Kapacita baterií 4500 mAh

• Cena,fce,
    • Postrádám GPS

• úžasná konektivita
    • pomalá grafika

• poměr cena x parametry
    • Po 3 měsících definitiívně odešel modul GPS, velice rychle se vybíjí akumulátor, výrobek vrácen v rámci reklamace

nedoporučuji, nespolehlivý výrobek

• 3g modem
    • gps
    • android / google play
    • kvalita
    • nemá klasický usb port (redukce je přiložená)

chtěl jsem levný tablet s integrovaným 3g modemem, jiný výrobci na teto ceně nejsou ani náhodu, další začínají cenově +1500kč, nicméně jak už bylo uvedeno výš, i já měl problém se spuštěním, resp.s nabíjením..2x jsem ho reklamoval..chyba byla v adaptéru...teď už vše běží tak jak má..takže škoda, že se šetří na takovémto místě a zbytečně si kazí jméno..jinak zpracování vcelku OK, nic nevrže, vše pasuje...až opět na ten konektor nabíjení, na můj vkus jde dost ztuha zasunout kablík..otázka času kdy se to nezdaří..

• GPS přijímač
    • IPS displej
    • Autodoplňky v balení
    • Dvoujádrový procesor
    • Grafický akcelerátor
    • 1GB RAM
    • Při nabíjení, během práce s tabletem se spodní hrana zahřívá na + - 50°C
    • Napájecí a datový USB kabel je velmi krátký a během druhého dobíjení tabletu se při mírném napnutí zalomil a zkroutil. Naštěstí mám jiný, delší a značkový.
    • Dlouhá doba dobíjení baterie cca 6hod. při vypnutém tabletu s dodávanou 2A nabíječkou.
    • Fólie na LCD je z výroby nalepená na zaprášený displej, což má za následek bublinky mezi povrchy. Fólie šla okamžitě dolů, displej je i tak po měsíci bez šrábanečku. Stačí kvalitní fusak.

Tablet jsem koupil kvůli zabudované GPS a IPS displeji. Používám ho primárně jako GPS navigaci a jsem s ním velmi spokojen. Dodávaný držák do auta se dobře polohuje (2 klouby), tablet se hůř vyndává z držáku. Čitelnost displeje pod čelním sklem je výborná, bez problémů i za přímého slunce. Navigační software je třeba doinstalovat v tabletu jsou pouze Google mapy.

Načtení GPS signálu napoprvé trvá kolem pěti minut (lze zrychlit zapnutím A-GPS). Další natavení satelitů je už otázka vteřin.

Je to moje první Android zařízení, proto nebudu systém moc hodnotit. Chod tabletu mi přijde plynulý i ve 3D hrách, co jsem zatím nainstaloval fungovalo bez škubatůry.

Cena - výkon je podle mého super.

Využití tabletu v rodině (zvláště u mé tříleté dcery) je mnohem větší, něž kdybych koupil GPS navigaci jako takovou.

Podobných 7" tabletů s IPS a GPS s cenou kolem 4000,- kč jsem mnoho nenašel. Tady máte v ceně ještě nabíječku a držák do auta.

• rozumná cena
    • seká se
    • vypadá hezky,škoda,že nejde zapnout.
    • mám to na nabíječce zhruba devět hodin.absolutně nereaguje při pokusu spustit.

výrobce tohoto šmejd produktu bych ukamenoval na veřejném místě.připadám si jako kdyby mi ukradli peněženku v tramvaji se čtyřmi tisícovkami.přes čtyři tisíce za koukaní na černý displej mi přijde moc.zřejmě se asi doplácí za funčnost.to mi,ale nebylo zděleno!

• je hesky a zaty penize to de ma nabiječku do auta i stojanek a plno funkci
    • je velmy dobry nic proti

je vyborní neš tablet za 13 000kč a plno aplikaci a ne jakoko jine značky tohle bi měli za 8000 tisíc a proto jim davam palec nahoru hlavně vinbavou jen mě mrzí že nepišou na heurece o nom vic a nedaj kněmu konečne česke video

• 3G, GPS navigace s držákem do auta,IPS 1024 600,nabíječka do do auta,slot na sim kartu
    • vůbec nic perfektní

Za cenu kolem čtyřech tisíc vynikající tablet s bohatým příslušenstvím.

• , zakoupeno v Obchůdeček

• Obsahuje vše, co jsem hledal - WIFI, GPS, A-GPS, BT, telefon, SMS, konečně dobře vidím displej i na slunci + rozumná cena.
    • Mám jej krátce, ale zatím nic proti.

Funguje rychle, neseká se, plná výbava. Zatím jsem nenašel chybu, takže spokojenost.