GoClever Tab R70

Operační systém
Android 4.0 (Ice Cream Sandwich)
Rozlišení zadního fotoaparátu
3 Mpx
322 g

• , zakoupeno v Electro World

• dobrá cena

Tablet byl koupen pro osmileté dítě a pro něj je dostačující.

Operační systém
Android 4.0 (Ice Cream Sandwich)
Rozlišení zadního fotoaparátu

• Frekvence procesoru [MHz]: 1 000
  • Model procesoru: Rockchip RK2926

Operační systém: Android

Displej

• Rozlišení displeje: 800 x 480 (WVGA)
  • Úhlopříčka displeje ["]: 7

Úložiště

• Čtečka paměťových karet: Ano
  • Velikosti úložného prostoru (součet) [GB]: 4

Operační paměť

• Velikost operační paměti [GB]: 0,5
  • Typ paměti: DDR3

Komunikace

Wi-Fi standardy: b, g, n

Výstupy

• USB: Ano
  • Audio výstup: Ano

Rozměry, hmotnost a výdrž na baterie

• Baterie [mAh]: 2 800
  • Předpokládaná doba výdrže (hodiny) "až": 4
  • Výška [mm]: 10
  • Hloubka [mm]: 115
  • Šířka [mm]: 190
  • Hmotnost [kg]: 0,32

GOCLEVER TAB R70

Výrobce GOCLEVER představuje další novinku v oboru dotykových tabletů. Tablet GOCLEVER TAB R70 je vhodný pro práci na internetu, ke čtení e-mailů, pro poslouchání muziky a sledování videa, prohlížení fotografií nebo používání různých aplikací. Využít jej lze i jako diář. Jedná se tak o skutečně velmi mobilní zařízení, které upotřebíte libovolně - ať už v pohodlí domova nebo na cestách do práce, do školy nebo cestách za různým dobrodružstvím. Dobrého výkonu využije tablet i pro velmi rychlé zpracování dalších úkolů a tím značně šetří Váš čas.

Vynikající přednosti a svět zábavy na dosah

Tablet GOCLEVER TAB R70 se vyznačuje dostatečnou 4GB interní pamětí nebo kvalitní multidotykovou LCD obrazovkou s LED podsvícení, která značně šetří energii a prodlužuje pracovní čas až na 4 hodiny práce.  Se zařízením můžete rychle surfovat po internetu, sdílet fotografie, hrát hry, číst elektronické knihy, chatovat na facebooku, použít e-mailovou komunikaci, poslouchat hudbu nebo sledovat oblíbené filmy. Čtěte časopisy, knihy a reference - zkrátka se s tabletem můžete vzdělávat a nejen to.

Nejoblíbenější platforma na světě

Tablet GOCLEVER TAB R70 využívá Android 4.1 Jelly Bean, nejnovější verzi nejpopulárnějšího operačního systému pro mobilní zařízení. Ten mimo jiné nabízí inteligentní notifikace umožňující rychlou práci s událostmi, nádherné nové widgety, s nimiž budete mít dokonalý přehled o všech důležitých informacích, nebo možnost snadného přizpůsobení domovské obrazovky pomocí přetažení. Systém Android je nyní rychlejší a intuitivnější než kdykoli předtím. Tablet nabízí to nejlepší od společnosti Google v jediném překrásném a výkonném zařízení.

Přední kamera pro videokomunikace

Přístroj má v sobě zabudovanou 0,3MP kameru, která se nachází v přední části a slouží převážně pro internetové videohovory. Díky tomu budete moci pohodlně komunikovat s Vašimi přáteli prostřednictvím internetu.

Snadné psaní pomocí pouzdra s klávesnicí

V balení se kromě tabletu a základního příslušenství nachází i speciální doplněk, který Vám velmi ulehčí psaní poznámek nebo emailů. Jedná se o praktické pouzdro, které chrání tablet proti nečistotám, prachu, poškrábání ale zároveň má v sobě zabudovanou klávesnici, která poskytne uživateli příjemnější pocit z psaní na tabletu.

Klíčové vlastnosti

V elegantním a atraktivním šasi je uložen výkonný procesor RockChip 2926 (Cortex A9) s frekvencí 1 GHz, který je podpořen operační pamětí DDR3 o velikosti 512MB. O zobrazení se stará kvalitní multidotykový LCD displej s úhlopříčkou 7", LED podsvícením a s rozlišením 800 x 480 bodů. K zobrazení slouží také výkonná grafická karta Mali400. Data můžete ukládat na 4GB interní paměti, nebo pokud by kapacita nedostačovala, můžete ji rozšířit pomocí micro SD paměťových karet. Přední 0,3MP webkamera umožňuje online komunikaci s přáteli.  K vysokorychlostnímu internetu je možné se připojit pomocí WiFi sítě. Nechybí ani rozhraní 1x micro USB OTG a 3,5mm jack na sluchátka. Co se týká další výbavy, je tablet vybaven také zabudovaným reproduktorem s výkonem 1x 1W a mikrofonem.

Přístroj má rozměry 190 x 115 x 10 mm při hmotnosti cca 322 gramů a je vybaven vestavěnou Li-pol baterií s kapacitou 2800 mAh, se kterou vydrží pracovat až 4 hodiny bez přítomnosti elektrické zásuvky. V přístroji je předinstalován oblíbený operační systém Android 4.1 Jelly Bean.

• NIc
    • Malá výdrž baterie
    • Pomalý
    • Zasekává se
    • Po půl roce používání se přestal nabíjet

I když je pořizovací cena nižší, presto je to stále hodně za to co dostanete. jednoznačně nedoporučuji

• Je za dobré peníze, Děcka ho ocení
    • Zasekaný, opakované poruchy

Tento tablet je úplně hotový. Už podruhé jsem ho zanesl na reklamaci, jednou blbnul displej, podruhé nešel vůbec zapnout... Nedoporučuji.. Raději si připlatit nebo vůbec nekupovat..

Mel jsem dva low-endove GoClever tablety a vicemene byly oba shit. Prvni jsem musel vyreklamovat, protoze najednou nesel zapnout, pricemz mi poslali druhy, podobny, ale vlastnostma snad jeste horsi.

Za tu cenu samozrejme nevynika hardwarove, coz by bylo jeste adekvatni a OK. Slabsi je take dotykova obrazovka a ve druhem pripade take obraz a barvy (na prvnim kusu byly alespon ty barvy krasne syte). Tablet celkem prdlajz vydrzi, zejmena pri rozkouskovanem vyuziti, kdy je mnoho casu v rezimu hibernace ci spanku, timhle mi jde vyslovene na nervy. Na slunku je samouzrejme nepouzitelny.

Aplikace Galerie sice pekne radi obrazky podle casu porizeni a celkove vypada dobre, slozite ale reaguje na aktualizace souboru. Kdyz kopiruji z PC dve slozky najednou, rada souboru je buhvi proc poskozena ci uplne znicena. Vseobecne vzato je tablet naladovy, nespolehlivy.

Pouzivam jej jako levny teleso do terenu. Pri jeho houbeles kvalite a nizke cene mi alespon tak nevadi, pokud mi jej nekdo cmajzne, nebo se odre ci zcela rozbije - zadna velka skoda.

Hrani na tabletu bylo v cajku, ale moc jsem toto nepouzival. Snad proto to bylo taky relativne v pohode.

Kvalita proste odpovida cene, kdyztak si radeji priplatte.

• dobrý pro nenáročné hry
    • sledování filmů
    • klávesnice na celkem rychlé brouzdání po internetu
    • slabší baterie
    • po roce nabíječka nenabíjí (i když to je možná moje vina)
    • jinak nic

tablet jsem chtěl na internet sem tam na nějaké hry a to splňuje. Uvažuji o rootu a přetaktování. zvládá to i trochu náročnější hry (minecraft subway surfers gta) ale už stěží například dunger hunter 4 to nezvládne. mám ho rok a jsem s ním spoojen. Přední kamera 0.3 je sice ,álo a le videohovory to zvládají. doporučuji na internet klidně msto notebooku ale bez online her. Za tuto cenu rozhodně přijatelné. Když se seká spůsobujeto hlavně malá ram. Tablet je rozhodně levnější.

• Nic snad jen držák na sklo který byl součást balení je použitelný a funguje
    • Všechno - za 14 dní dva kusy na reklamaci. slabé nabíjení , rychlé vybíjení. Funkce nefungují jak mají.

Tenhle tablet je i zadarmo drahej. Ihned po zapnutí zkolaboval a neustále odpojoval sim kartu. Sám se vypínal a resetoval. Na displeji se objevoval červený nápis a zařízení bylo mimo provoz. Dlouho se nabíjel a ryche se vybil. Po dvou dnech jsem ho reklamoval. Byl mi vyměněn za jiný kus. Ten vykazoval stené chyby a nepracoval jak měl. Nyní se vyřizuje reklamace. Další již nechci. Myslím že soudruzi z Polska nabízejí mnoho funkcí , které pospolu nejsou schopné pracovat. Podpora produktu žádná. Hledal jsem na netu a zjistil že stejné problemy má vícero uživatelů a to i v zahraničí. Je to taková předražená hračka a nedoporučuji. Vyhozené peníze a další náklady s reklamací.

• lehký
    • pěkný
    • sekáse
    • někdy se zapne a nende odemknout
    • blbe rozlišení
    • :(

Tablet bych si znovu nekoupil mam ho 1 rok a 2krat byl na opravě.Doporučuji si ho koupit naučit se základy a hodit ho do kanálu :), a koupit si lepší tablet třeba asus memopad hd7
    ten je skveli a ma pekný design. tak cau cau

• pěkný lehký
    • přehrává pěkně
    • Baterie ,
    • Někdy se zapne a jen svítí třeba i hodinu a nic nejde vypnout jen svítí a nic
    • někdy se seká

tAblet muj první ,a mněl jsem dost mobilu dotykovích a i nových
    a když je porovnám tak samsung Star 5230 zakoupen v roce 2011 za 2200kč a mám ho do ted vše funkční
    tablet mám 3 měsíce a už 2x se stalo že ho zapnu a jen svítí a nic nedělá nejde vypnout
    a tak už bych si ho nekoupil.
    Doporučuji tablet koupit a naučit se sním a pak ho hodit z okna .

• Čekal jsem že vydrží alespoň půl roku než se rozbije,ale přestal jít po12 dnech.Pardon jeden po 11 dnech a druhej po 12.,koupil jsem 2.

Při reklamací jsem se v obchodě dověděl,že už je společnost u které jsem je koupil,zakázala jejich prodej,protože jsem byl 18 ý zákazník který toto zboží reklamuje

• vzhled ,Android 4.1
    • baterie hruza vydrží max hodinu když se na něm hraje
    • některé slabší hry se sekají

Android 4.1 1GHZ a některé slabší hry které by mněli jít se sekají ,dlouho trvá neř se zpustí ,
    je to tablet na vyzkoušení a na naučení pak koupit lepší
    Tablet když se dokoupí pam karta 4GB tak ta na stažené hry nejde .musí se to instalovat do hlavní SD karty
    TAblet moc lidí nechce když nabídnu za výměna za motorku moped , či starší notebook každý dává ruce pryč ,
    a tady jsou recenze na tento tablet až zakeřné
    Tablet není nejhorší ale na hry není .
    Kdo chce koupit tablet na hraní nebo tak tak koupit jiný a lepší radši připlatit tu 500kč a koupit lepší na tomhle nejsou moc hry i ty hry které by mnělí jít nejdou .
    např GTa 3 vyžaduje 300mhz a android 2.3 a tablet to málo kdy rozjede někdy nejde zvuk někdy hra padá .
    need for speed shift nejde grafika .

• Ze začátku mi vydržela baterie asi 1,5 hodiny, ale teď vydrží sotva 0,5 hodiny.
    • Vypnu ho nabitý a zapne se úplně vybitý.
    • Má malou paměť.
    • Zvuk- slabý, foťák nic moc....

Nedoporučuji!!!!