HP Pro x2 210 L5G91EA

Popis produktu

Parametry produktu

Operační systém
Windows 10 Pro
Typ procesoru
Intel Atom
Velikost paměti
64 GB
Hmotnost
598 g

Parametry produktu

Operační systém
Windows 10 Pro
Typ procesoru
Intel Atom
Velikost paměti
64 GB
Hmotnost
598 g

Popis produktu

Proč si kupovat zvlášť tablet a zvlášť notebook, když můžete mít oboje chytře v jednom těle? HP x2 210 G1 je nadčasovým a všestranným 2v1 zařízením, které spojuje to nejlepší z obou kategorií do jedné. Skvěle se hodí na práci i na zábavu.

Oddělitelný tablet

Zařízení HP x2 210 G1 je plnohodnotným notebookem s kvalitním 10,1 palcovým 1280x800px displejem, jehož tabletová část s displejem se dá snadno oddělit a získat tak chytře moderní tablet s ještě lepší mobilitou. Naopak po vrácení tabletu do dokovací stanice získáte zase plnohodnotný notebook.

Výkon na práci a zábavu

HP x2 210 G1 je vybaven procesorem Intel Atom Z8300 s integrovanou grafickou kartou a operační pamětí 4GB RAM typu DDR3L. Výkon je více než dostatečný jak na kancelářskou práci, tak na zábavu. Operační systém Windows 10 také přináší mnoho zajímavých a šikovných funkcí.

Všestranná konektivita 2v1 zařízení HP x2 210 G1 můžete jednoduše bezdrátově připojit k internetu přes Wi-Fi, další propojení umožňuje technologie Bluetooth 4.0, samozřejmě rozhraní USB (1x USB 3.0 a 1x USB-C), port microHDMI a nechybí ani slot na paměťové karty a sdílený 3,5 mm Jack na připojení sluchátek nebo mikrofonu.

Zařízení pochází z oficiální české distribuce s plnou podporou autorizovaného servisu na dva roky. Menu v českém jazyce.

Chybí či je nepravdivý některý důležitý parametr? Uvedené informace jsou pouze orientační, před zakoupením ve vybraném obchodě doporučujeme ověřit, že prodávaný model má klíčové vlastnosti dle vašich požadavků. I když se snažíme o maximální přesnost informací, bohužel nemůžeme zaručit jeho 100% správnost. Ceny produktů jsou uváděny včetně DPH.

Produkt zatím nemá žádné recenze.