Recenze Huawei MediaPad M5 10.8 Wi-Fi 64GB TA-M510W64TOM

Ověřený zákazník DEXA.cz

Lynn Vaughn

Přidáno: 23. října 2018

Zakoupeno v DEXA.cz

• tablet hodnotím jako vynikající -dobrá odezva díky rychlému procesoru, instalace aplikací jsou velmi rychlé
  • velmi citlivý a dobře reagující displej
  • dobrá výdrž baterie
  • vynikající zvuk
  • snad jen tlačítka pro regulaci hlasitosti mohla být větší nebo lépe umístěná
  • nelze připojit přes LTE - nemá slot pro datovou SIM kartu

ve srovnání s tabletem Acer Iconia Tab 10, který má moje dcera, se mi Huawei MediaPad M5 jeví o třídu lepší. (při ceně jen o 2000 Kč vyšší) Přestože Acer má Q LED displej, žádný velký rozdíl v barvách jsem nezaznamenal. Navíc Huawei má displej mnohem citlivější a je celkově o dost rychlejší. Rovněž výdrž na baterii hodnotím pozitivně, to samé platí i o reprodukci zvuku. Fotoaparát nehodnotím, protože jej nepoužívám - fotit s tabletem mi nepřipadá moc pohodlné. Jediná věc, kterou má Acer Iconia lepší, jsou velká tlačítka pro regulaci zvuku na čelní straně tabletu, kterou jsou tak velmi dobře a rychle přístupná - což bohužel nelze říct o Huawei MediaPad M5. Je rovněž možné, že někteří uživatelé budou postrádat připojení přes LTE, - mně to ale nevadí, protože datovou SIM používám v mobilu a tablet připojuji jen přes WI-FI.

Viditelnost displeje na slunci: Průměrná
Ověřený zákazník Elektro Oáza

V. Seidl

Přidáno: 9. října 2018

Zakoupeno v Elektro Oáza

Kvalitní produkt za dobrou cenu

Petr Hudec

Petr Hudec

Přidáno: 5. září 2018

Huawei MediaPad M5 - [recenze] - YouTube

MediaPad T5 od Huawei se ukázal jako slušný tablet za dobré peníze. Dnes se však podíváme společně na zoubek dražšímu MediaPadu M5, který už se bude muset snažit víc, aby si obhájil cenovku necelých 12 tisíc korun. Chcete vědět jaký jej? Pojďte se mrknout na naše další video!

Ověřený zákazník PeKro spol. s r.o.

Přidáno: 16. srpna 2018

Zakoupeno v PeKro spol. s r.o.

• Design
  • Rychlé nabíjení
  • Chybí Jack 3,5
  • Nedělá se verze LTE
  • Fotoaparát je vystouplý

Tablet využíváme něco málo přes týden, takže krátká doba na spravedlivé hodnocení. Takže pár našich postřehů. Tablet vypadá skvěle, design a použité materiály jsou vyšší třída, již samotné balení vám ukazuje, že jste si pořídili výjimečný přístroj. Zpracování je výborné. Displej je perfektní, lepší jsem neviděl v podobných přístrojích ( tablet, mobil) . Zvuk je výjimečný, již přes reproduktory lze slyšet, že je prostorový, hlasitost na tablet výborná, jakož i čistota tónů. Hlavně když držíte přístroj na šířku, nepřekáží ruce reproduktorům. Výkon pro nás je parádní, máme doma mobily HUAWEI, tablety Asus, Lenovo, ale tento tablet jede a reaguje nejrychleji. Žádná hra není problém a klasické aplikace, jen samotná jejich instalace, je otázka snad sekundy, dvou. Android 8 je rozhodně skok k lepšímu. Tablet vydrží celý den poctivého hraní her, pouštění klipů, internet a tak. Nabitý je poměrně rychle, snad jako dnes každý mobil s androidem. Takže baterie dost dobrá výdrž. Fotoaparát za bílého dne dobré fotky, když je šero je to již horší, na fotografování však tablet nemáme, takže neřešíme. Co je k nepochopení, že model 10.8 palců se neprodává s LTE. Je pak tenhle kousek dost omezeným společníkem. Jste závislí pak jen na Wi-Fi. Nelíbí se mi a nechápu proč chybí Jack 3.5 na sluchátka, sice dostanete adaptér do USB typu C , ale i tak nechápu. Také nechápu, že fotoaparát tolik vystupuje ze zadního těla tabletu, ale snad 2 milimetry. Chápu, že to srovná ten rozdíl kryt či pouzdro, ale přijde mi, že nepřemýšleli přitom, když tak udělali. Jinak Tablet má víc kladů, než záporů , těch je opravdu málo. HUAWEIi nahrává to, že Tablety jsou na ústupu, takže mu chybí konkurence a když chybí konkurence, chybí i touha překonávat druhé a vymyslet a vyrobit zboží bez negativ. Takže možná existují lepší tablety mezi novinkami, ale také si je zaplatíte a ne o málo. Také existují starý modely, které budou o dost levnější, ale nebudou jako tento. Takže pokud chce někdo tablet kolem deseti tisíc, aby si zahrál nějakou tu hru, podíval na filmy, hudební klipy, nebo jezdil po internetu, můžeme tablet jen doporučit. Půjde to vše i na levnějším a starším modelu, ale na tomhle to oceníte víc. Vždy to bude otázka peněz a na co tablet potřebuji. Tento nabízí hodně muziky za přiměřené peníze. I když deset tisíc samozřejmě není málo. Je za to Xbox, playstation , notebook, nový model mobilu, takže zařízení, která poslouží obdobně a možná i lépe, ale kdo chce tablet, nebudete tímto zklamáni.

Ovladatelnost se mi zdá: Intuitivní a přehledná
Ověřený zákazník PeKro spol. s r.o.

Přidáno: 7. srpna 2018

Zakoupeno v PeKro spol. s r.o.

• Za mě top tablet

Škoda, že nemá slot na sluchátka

Dotyková obrazovka: Reaguje výborně
Kolik tabletů jste již měli? Dva
Ověřený zákazník www.shopcom.cz

jara1515

Přidáno: 6. srpna 2018

Zakoupeno v www.shopcom.cz

• Stejně kvalitní jako Aple, ale daleko nižší cena.
  • Zatím nevím.

Výdrž tabletu: Přes pět hodin
Kvalita displeje: Dobrá
Viditelnost displeje na slunci: Průměrná
Ovladatelnost se mi zdá: Intuitivní a přehledná
Ověřený zákazník T.S.BOHEMIA a.s.

Maverick

Přidáno: 28. června 2018

Zakoupeno v T.S.BOHEMIA a.s.

• Za ty prachy jsem očekával bezproblémový produkt a to jsem dostal

Chybí mi sluchátkový výstup. Je to řešeno redukcí na USB - C, takže nelze současně nabíjet a poslouchat muziku. Možná by pomohl nějaký HUB na USB - C.

Ověřený zákazník CZC.cz

Tomáš Procházka

Přidáno: 17. června 2018

Zakoupeno v CZC.cz

• téměř spokojenost
  • tlačítka hlasitosti a zapínání na boční straně