Lenovo MiiX 80QL008ECK

80 %

Popis produktu

Parametry produktu

Velikost paměti
128 GB
Rozlišení zadního fotoaparátu
5 Mpx
Hmotnost
780 g

Recenze

 • , zakoupeno v CZC.cz

  80 %

  potřebuji poradit s perem Active Pen. na vašich stránkách není
  u tohoto produktu , že spolupracuje s Lenovo IdeaPad Miix700-
  12isk. můžete mi poradit jaký typ tohoto pera si mám objednat.
  Děkuji
  Jokl Jaroslav

Parametry produktu

Velikost paměti
128 GB
Rozlišení zadního fotoaparátu
5 Mpx
Hmotnost
780 g

Popis produktu

Charakteristický pant inspirovaný páskem hodinek

Díky jedinečnému pantu složenému z jednotlivých článků budete se zařízením Miix 700 vždy vyčnívat z davu. Když budete ve své oblíbené kavárně bez problémů přecházet mezi režimem notebooku a tabletu, připravte se na závistivé pohledy okolních návštěvníků.

Moderní 3D kamera (volitelně)

Zásluhou technologie Intel® RealSense™ můžete se svým notebookem Ideapad Miix 700 pracovat intuitivnějším způsobem prostřednictvím výrazů obličeje a gest prováděných rukou. Kromě toho, že vestavěná 3D kamera pozvedne hraní, zábavu a videohovory na novou úroveň. Nabídne vám rovněž širší možnosti ovládání. Pamatujte: 3D kamera není k dispozici u modelu s připojením LTE (4G).

Odnímatelné pouzdro s klávesnicí

Ideapad Miix 700 není jedinečné jen na pohled, ale nabízí uživatelům také nové revoluční možnosti pro práci a zábavu.

Funkce přizpůsobení

S integrovanou technologií Trusted Platform Module, doplněné o možnost připojení LTE (4G), je zařízení Ideapad Miix 700 dostatečně zabezpečené a flexibilní, aby vyhovělo všem vašim potřebám doma, v kanceláři i kdekoli jinde. Pamatujte: Připojení LTE (4G) není k dispozici u modelu s 3D kamerou.

Až procesor Intel® Core™ m7 6. generace

Vynikající výkon, bohaté možnosti. Nové procesory Intel® Core™ m7 nabízejí úžasný výpočetní i grafický výkon, který posouvá práci na počítači na dosud nepoznanou úroveň a vy tak můžete pracovat efektivněji.

Mimořádně rychlé připojení k internetu

Rychlá rozhraní 802.11 a/c Wi-Fi a Bluetooth® 4.0 umožňují připojení k internetu prakticky kdekoli. Rozhraní Wi-Fi 802.11 a/c nabízí až třikrát vyšší rychlosti připojení než standard 802.11 b/g/n.

Až Windows 10 Pro

Systém Windows 10 Pro je navržen přímo pro vás a vaše podnikání. Umožňuje vám bezpečně provádět úžasné věci napříč vašimi zařízeními – s kýmkoli, kdekoli a kdykoli. Velmi snadno se používá a navíc se vejde do většiny rozpočtů. Od samého začátku vám pomůže zvládnout více.

Full HD+ 12" FHD+ displej (2160 × 1440) nabízí jasný, ostrý obraz v širokoúhlém formátu 16 : 9.

Aktivní pero s aplikací WRITEit

Díky podpoře technologie aktivního pera před vámi zařízení Ideapad Miix 700 otevírá bránu k celé řadě nových možností. Aktivní pero vám umožňuje kreslit, psát, upravovat a psát dokumenty stejně jako v případě použití klasického pera a papíru.

Snadná úprava a třídění snímků během několika sekund.

Aplikace Lenovo® Photo Master je moderní knihovna fotografií s výkonnými, snadno použitelnými nástroji na procházení a úpravu snímků. Pomocí funkcí jako Auto Face Replace nebo Smart Event Sort si nyní můžete fotografie rychle uspořádat a přizpůsobit přesně dle svých požadavků.

Aplikace Lenovo DOit

S prémiovými aplikacemi od společnosti Lenovo toho vaše zařízení Ideapad Miix 700 zvládne ještě víc. Patří mezi ně například SHAREit, která slouží k rychlému a hlavně bezplatnému sdílení souborů i bez připojení k síti Wi-Fi.

Zkušební verze McAfee LiveSafe® zdarma

Komplexní funkce softwaru McAfee LiveSafe vám pomohou zabezpečit všechna data a identity na všech zařízeních. Program LiveSafe poskytuje ochranu všech vašich zařízení a nabízí místní i cloudové služby – zajišťuje tak perfektní zabezpečení vašich dat i identit. Využívejte 30denní zkušební verzi zdarma, kterou získáte při koupi notebooku. Nebo aktivujte na plnou verzi již při nákupu notebooku a mějte svá data dokonale chráněna od prvního dne.

Chybí či je nepravdivý některý důležitý parametr? Uvedené informace jsou pouze orientační, před zakoupením ve vybraném obchodě doporučujeme ověřit, že prodávaný model má klíčové vlastnosti dle vašich požadavků. I když se snažíme o maximální přesnost informací, bohužel nemůžeme zaručit jeho 100% správnost. Ceny produktů jsou uváděny včetně DPH.

Hodnocení produktu

80 %
průměr z 1 hodnocení
5
0 ×
4
1 ×
3
0 ×
2
0 ×
1
0 ×
 • , zakoupeno v CZC.cz

  80 %

  potřebuji poradit s perem Active Pen. na vašich stránkách není
  u tohoto produktu , že spolupracuje s Lenovo IdeaPad Miix700-
  12isk. můžete mi poradit jaký typ tohoto pera si mám objednat.
  Děkuji
  Jokl Jaroslav