Lenovo MiiX 80SG00CSCK

• kvalita vs cena
    • skladnost
    • uvítal bych větší hlasitost repráčků

Je to můj první tablet, takže moje postřehy jsou tyto:
    Čekal jsem rychlejší načtení win po startu, jinak perfektní tablet a s klávesnicí na dokině téměř kompletní noťas. S redukcí mini USB - USB mi v pohodě načítá i 1TB externí disk. Paráda.

Operační systém
IPS
Výdrž baterie
9 hodin

Ideapad Miix 310

Cenově dostupný model Miix 310 je 10" tablet a notebook v jednom, který je neobyčejně mobilní, takže už nebudete upoutáni k bezdrátovému připojení, fyzické klávesnici ani vás nebude omezovat rozpočet. S volitelným rozhraním LTE se můžete připojit k internetu kdekoli, kde je k dispozici signál mobilní datové sítě. Díky odnímatelné klávesnici lze model snadno proměňovat z režimu tabletu do režimu notebooku a zpět. Baterie dovolí až 10 hodin přehrávat uložené video na nádherném displeji. Můžete si ho s sebou vzít kamkoli!

Procesor Intel

Rychlé prohlížení webu, úžasný obraz a blesková odezva byly charakteristickými znaky této řady čtyřjádrových procesorů pro tablety již v minulosti. Nejnovější modely jsou menší a cenově dostupnější, avšak nabízí stejný výkon. Procesor tohoto tabletu hravě zvládne práci i zábavu.

Windows 10 Home

Vše je důvěrně známé jako u standardních systémů Windows, jen je to vylepšeno. Vrací se nabídka Start a je lepší než kdy dříve. Můžete ji rozbalit, přizpůsobit a upravit k obrazu svému. Lze pracovat s více zařízeními, která používáte, například s tiskárnami, fotoaparáty a USB zařízeními. A k dispozici jsou rovněž další funkce zabezpečení, které přispívají k vyšší ochraně před odcizením zařízení či škodlivým softwarem.

Odnímatelná klávesnice

Notebook, nebo tablet? Odnímatelná klávesnice patří do standardního vybavení Miix 310, takže volba je jen na vás. Produktivitu můžete zvýšit připojením tabletu k odnímatelné klávesnici, kde lze stejně jako u tradičních notebooků nastavit sklon pantu tak, aby pro vás bylo sledování obrazu skutečně bezchybné. Pracujte, když je to potřeba, a bavte se, kdykoli chcete.

Dlouhá výdrž baterie

Získejte až 10 hodin přehrávání uloženého videa na jediné nabití. Nejspíše se vám oči unaví dříve, než vám dojde baterie!

Vynikající displej s technologií IPS

Ideapad Miix 310 zaujme 10" širokoúhlým displejem (až 1920 × 1080), který využívá technologii IPS (in-plane switching), jež je zárukou sytých barev a širokých pozorovacích úhlů téměř 180°. Kromě toho nabízí také vícedotykovou technologii, která je plně integrována do systému Windows 10 a umožňuje přesnější ovládání.

Tenký a lehký

Při hmotnosti jen 580 g a tloušťce pouze 9,2 mm si s sebou lze Miix 310 brát prakticky kamkoli.

Integrované webkamery

S přední kamerou s rozlišením 2 Mpx a zadní kamerou s rozlišením 5 Mpx se můžete účastnit webových konferencí, nebo online videohovorů tak, jako byste tam skutečně byli.

• , zakoupeno v DIGIFIT

• Byly špatně nalepené písmenka na klávesnici
  • , zakoupeno v MALL.CZ

trochu tmavší displej, ale výkonově odpovídá mým potřebám, doporučuji

• Slušný tablet.
    • Jen snad lepší označení kláves.Barva by mohla být výraznější.

Tento tablet mám měsíc.Zatím bez problémů.Dobrý na cesty.
    Výdrž baterie dobrá.Po prostudování specifikake jsem došel k
    názoru,že mi tento tablet bude vyhovovat.Zatím vyhovuje.
    Splňuje to co jsem od něho očekával.Chovám se k němu slušně
    a snad mi i dlouho vydrží.

• , zakoupeno v gruso.cz

• 64 gb disk
    • 4 gb ram
    • win 64 bit
    • obří hmotnost 570 g, Sony Z4 má přitom 389 g
    • obří okraje displeje, díky tomu nejde dosáhnout na displej a víc než 5 mm prostě tabletu neodpustím
    • nejde nabíjet přes micro usb
    • chybí i usb-c

I přes opět tragickou konstrukci s obří váhou a obřími rámečky jednoznačně nejlepší Windows tablet v nižší cenové relaci. On nemá v podstatě vůbec ani konkurenci jelikož nikdo jiný podobný nedělá. Bohužel ho nakonec vracím protože nesplňuje můj základní požadavek nabíjení přes micro usb nabíječky na telefon tak jako starý model.