Lenovo TAB 3 10" ZA0Y0008CZ

Kapacita baterie
7000 mAh

• Velmi dobrý obraz a kvalitní zvuk
  • , zakoupeno v MALL.CZ

• Mám ho krátce, ale zatím spokojenost.
    • Nevím

Výdrž baterie
12 hodin
Kapacita baterie
7000 mAh

Tablet Lenovo Tab3 10 Business umožňující produktivní – a bezpečnou – práci je chytrou volbou pro všechny profesionály. S firemními funkcemi snadno zvládnete veškerou potřebnou práci a IT manažeři ocení skutečnost, že díky funkcím pro správu mobilních zařízení a vysoké úrovni zabezpečení je optimalizován pro podnikovou mobilitu.

Skutečně odolný

Ať už jste na cestách nebo na pracovišti, můžete si být jisti, že odolný tablet Tab3 10 Business se vypořádá se všemi nástrahami každodenního používání. Je odolný vůči prachu i stříkající vodě a sklo Gorilla® Glass chrání displej také před poškrábáním.

Navržen pro firmy

Aplikace Android for Work přináší speciální pracovní profil s integrovanou podporou zabezpečení, správy a aplikací. Hardwarové šifrování a vzdálená správa prvků zabezpečení znamenají, že je tablet Tab3 10 Business zcela bezpečný.

Špičkové funkce pro snadnou správu

IT manažeři ocení skutečnost, že je tablet Tab3 10 Business optimalizován pro správu mobilních zařízení a nabízí vzdálený přístup, tichou instalaci aplikací a funkce hardwarového a softwarového zámku. Šifrování zařízení a dat spolu s technologií trvalé ochrany koncových bodů zajišťují zabezpečení vašich cenných firemních informací.

Vysoce kvalitní fotoaparáty

Tablet Tab3 10 Business umožňuje pořizovat velmi kvalitní fotografie prostřednictvím 8Mpx zadního fotoaparátu. 5Mpx přední fotoaparát se naopak skvěle hodí pro videokonference.

Nabíjení i synchronizace

Port USB On-the-Go tabletu Tab3 10 Business umožňuje vaše zařízení nabíjet a synchronizovat zároveň. Podpora konektorů typu Y (napájení a data),čteček karet, klávesnic a myší vybavených portem USB 2.0 či konektorů RJ45 rozšiřuje možnosti vašeho tabletu.

Čistá komunikace

Dva reproduktory využívající technologii Dolby Atmos® přinášejí čistý a dobře vybarvený zvuk. Při konferencích tak bude veškerá komunikace zcela zřetelná.

2zákazníci nedoporučují produkt

• NEKUPOVAT!!!
    • Hned po zakoupení problémy s funkcemi SW.
    • - notifikační okno nefunkční
    • - ovládací lišta podsvícení v notifikačním panelu nefunkční
    • Aktualizace SW problém vyřešila, ale po půl roce od prodeje.
    • Business model - výsměch!!!
    • - vestavěný email klient nebylo možné správně nakonfigurovat, protože nešlo upravit jméno domény po zadání emailové adresy.
    • Tablet jsem dvakrát reklamoval, ani v jednom případě reklamace nebyla uznána, nicméně po druhé, opět po aktualizaci SW byl problém odstraněn. Nicméně v reklamaci opět napsáno, že se problém vůbec neobjevil. Lenovo servis prostě podvádí a lže!!!
    • Nový problém SW... pokud je tablet použitý jako přehrávač hudby Spotify, automatická ochrana sluchu vypne přehrávání Spotify a ztlumí audio výstup na 50% pokud zesílím audio na víc jak je limit chrany. Nelze obejít.
    • Tablet je prakticky k ničemu!
    • Lenovo... nikdy víc!!!
    • (IT profesionál)

• Velmi dobrý obraz a kvalitní zvuk
  • , zakoupeno v MALL.CZ

• Mám ho krátce, ale zatím spokojenost.
    • Nevím

• Slot na SIM
    • Rozumná velikost.
    • Dolby ATMOS
    • Nedá se z něho telefonovat přes SIMku
    • Malé podsvícení, špatně je vidět na přímém slunci na LCD.
    • Na to že to má Dolby ATMOS jsem čekal lepší zvuk.

Celkem rychlý stroj, podle mě rozumné reakce.
    Pokud reaguje pomalu tak skontrolujte duplicitní programy a co nepoužíváte odinstalujete.

• , zakoupeno v OKAY.cz

• Je k tomu stojánek
    • Stojánek se pracně nasazuje
    • a ještě huře se sundává

Tablet je velký

Dobrá cena

• S tabletem jsem spokojená
    • snadná instalace všem nastavení (jazyk, hodiny, atd.).
    • Tablet je lehký
    • snadno ovladatelný
    • fotky z něj jsou úžasné - velice dobré rozlišení fotoapatáru
    • tablet mi pomohl vybrat synovec, který se vyzná v tehcnických parametrech
    • pro tablet jsem se rozhodla, protože je tam možnost vložení Simkarty
    • vyhovovala mi i velkost - akorát do kabelky
    • Není snadné na něj sehnat fialový lepší obal
    • trochu vyšší cena
    • pozor na podávané informace o různých doplňujících produktech př. připojištění, prodloužená záruka atd.

S tabletem jsem spokojená.
    Zkoušela jsem na něj i fotit a fotky jsou velice kvalitní
    Při samotném prvním zapnutí byla snadná instalace všech nastavení
    Tablet bych určitě doporučila, i přes jeho vysokou cenu
    Tablet jsem si vybrala z důvodu připojení 4G LTE
    při další jakékoli koupi bych si dala pozor na kvalitu poskytovaných informací - stalo se mi, že mi byli podány chybné informace a díky tomu si nemůžu dokoupit prodlouženou záruku a tablet si nechat připojistit. V podmínkách CZC je, že si to můžete udělat do 30ti dnů od koupě,ale obchod CZC jako datum koupě počítá datum objednání produktu a ne samostnou koupi a zaplacení daného produktu :-( To mě velice zarazilo

• , zakoupeno v Digiboss

• Praktický pro mobilní použití. Lehký a přitom dostatečně velký displej. Snadné dotykové ovládání.
    • Nevím o žádných.

• Lehký, příjemný do ruky, Android 6-Marshmallow, displej, 3G/LTE, Výdrž baterie, Již druhý po YOGA 10
    • Nemá aut reg. jasu displeje, jednoduchý - stručný návod pouze pro zapnutí a vložení SIMky

Jelikož nabízí mnoho funkcí ,vychytávek a možnost rozdělení práce na osobní-pracovní, v AD 6,tak zásadně mě chybí podrobný český manuál na možnosti využití.
    Nedoporučuji!
    Šel bych do Samsungu LTE